مرکز توزیع کربنات کلسیم ممتاز کریستال

4.8
(23)

یکی از بخش های مهم صنعتی که در آن پودر کلسیم مورد استفاده قرار می گیرد، صنعت پلاستیک سازی است. بیشتر کالاهای پلاستیکی امروزه با ترکیب کربنات بعنوان ماده ای پر کننده به بهره برداری می رسد. یکی از دلایل این امر، بهای ارزان کلسیم است که موجب شده صنعتگران و تولید کنندگان را به طرف این ماده کانی سوق دهد. هرچند تعداد مراکز فروش پودرهای معدنی بسیار است اما پیدا کردن توزیع کننده ای که محصولات تضمینی و باکیفیت ارایه دهد کمی دشوار است. از طرفی وجود ناخالصی زیاد و همینطور غیر اصل بودن پودر کربنات در خط تولید صنایع گوناگون، باعث ایجاد مشکلات بسیاری در چرخه تولید می گردد. از اینرو غالبا تولید کنندگان بدنبال تهیه کربنات کلسیم ممتاز کریستال می باشند.

مرکز توزیع کربنات کلسیم ممتاز کریستال

شرکت تولیدی کربنات کلسیم میکرونیزه

شرکت های بسیار زیادی در سراسر کشور به عنوان بهترین شرکت تولیدی کربنات کلسیم میکرونیزه فعالیت هایی را به انجام می رسانند و از روش های متفاوت و رایج در این زمینه استفاده می کنند. مهمترین و رایج ترین روش تولید پودر کربنات کلسیم توسط این واحد های فعال مربوط به استخراج سنگ های معدنی و طبیعی کربنات کلسیم می باشد. بعد از استخراج سنگ های حاوی کربنات کلسیم که معمولاً شامل سنگ های آهک و سنگ های مرمر از معادن با کیفیت می شوند. انتقال سنگ ها به کارخانه انجام می پذیرد. در مرحله بعد به کمک دستگاه‌ های به خصوص این سنگ ها با قطعات بزرگ به قطعات ریز خرد می شوند. جدا کردن ناخالصی ها از این سنگ ها مرحله بعدی انجام فرآیند های تولید این محصولات می باشد. در مراحل بعدی آسیاب کردن سنگ های حاوی کربنات کلسیم به کمک قدرتمند ترین دستگاه های آسیایی انجام می پذیرد. در آخرین مرحله پودر کربنات کلسیم  آسیاب شده از صافی های مخصوص رد می شود تا اندازه ذرات پودر های میکرونیزه تحت کنترل درآمده و مش بندی دقیقی از این محصولات اعلام می گردد.  آنچه در کیفیت پودر کربنات کلسیم توسط این شرکت های تولید کننده تاثیرات خود را ایجاد می نماید، در اولین مرحله کیفیت و میزان خلوص سنگ های حاوی کربنات کلسیم است. هر چقدر میزان سفیدی و خلوصی سنگ ها بیشتر باشد، کربنات کلسیم تولید شده در نهایت کیفیت بالاتری خواهد داشت.

خرید پودر کربنات کلسیم تهران
>>

آنالیز شیمیایی کربنات کلسیم

Element (%)Measure
caco3 99
fe2o3 0.008
mgo 0.75
loi 43.2
insoluble HCL 0.10

خرید کربنات کلسیم صنعتی

خرید کربنات کلسیم صنعتی در حجم های بسیار زیاد انجام می پذیرد چرا که این محصولات در بسیاری از صنایع دارای کاربرد های بسیار زیادی هستند و به عنوان بهترین و ارزان قیمت ترین پر کننده در این میان کاربرد دارند. کاربرد اصلی کربنات کلسیم صنعتی در حوزه های ساخت و ساز دیده می‌ شود که این محصول به عنوان یک ترکیب ساختمانی وبه عنوان یک ماده تشکیل دهنده برای انواع مصالح  مخصوصا سیمان شناخته شده است. کربنات کلسیم در صنعت نفت به عنوان بهترین ترکیب برای بهبود عملکرد های حفاری نیز استفاده می گردد و این پارامتر نشان دهنده این است که این محصولات دارای متقاضیان زیادی در بازار هستند.

مرکز توزیع کربنات کلسیم ممتاز کریستال

تولید کننده بهترین کلسیم کربنات کریستال

چگونگی ساخت کربنات کلسیم ممتاز کریستال نیز موضوع مهمی است که از جانب بسیاری از کارخانجات نادیده گرفته می شود. بطور کل دو نوع کلسیم در کارخانه تولید می گردد. نوع اول که به آن کلسیم رسوبی می گویند، از طریق ترکیب آب با موادی همچون: آهک و یا صدف دریایی و دیگر منابع کلسیم، بوجود می آید که به شکل محلول درآمده و در این حالت دی اکسید کربن را از محلول مورد نظر عبور می دهند. نهایتا پودر حاصل شده پودر کلسیم مرغوبی است که درصد خلوص آن بسیار بالا است. مسلما کربنات بدست آمده ارزش بیشتری نسبت به دیگر پودرها داشته و بهای خرید آن گرانتر است. از اینرو در حوزه های بخصوصی همچون داروسازی مورد بهره وری قرار می گیرد. کارخانجات داروسازی بمنظور تهیه مکمل های غذایی و یا اشکال مختلف دارویی، از کلسیم کربنات استفاده می نمایند.

بنابراین مواد اولیه آنها می بایست کاملا خالص و بدون هرگونه مواد مضر باشد و بدین ترتیب به کلسیم ممتاز و درجه یک نیاز خواهند داشت. اما نوع دیگر با نام کلسیم معدنی شناخته می شود. بطور حتم از نحوه تولید این نوع پودرها اطلاع دارید اما برای روشن شدن موضوع، به شرح برخی نکات مهم می پردازیم. سنگ کلسیت، آرگونیت و سنگ گچ، عموما در تولید کلسیم بکار برده می شوند. مهمترین بخش این روش تولید، تهیه مواد اولیه از معادن ممتاز و مرغوب است. چرا که تنها برخی معادن شامل کلسیم خالص هستند و می توان محصولات درجه یک از آنها حاصل کرد.

شرکت تولید کربنات کلسیم ممتاز کریستال

گروه صنعتی آروشا، با توجه به تجربه و تخصص خود در زمینه تولید و توزیع کربنات کلسیم ممتاز کریستال، به عنوان یکی از تولیدکنندگان برتر و توزیع کنندگان معتبر در کشور می‌باشد. این گروه صنعتی با رعایت استانداردهای بین‌المللی و بهره‌گیری از فناوری‌های پیشرفته در فرآیند تولید، توانسته استانداردهای بالایی را در تولیدات خود حفظ کند. کربنات کلسیم ممتاز کریستال تولید شده توسط آروشا، با خواص فیزیکی و شیمیایی برتر، عالی و درجه یک می‌باشد. این محصول با کیفیت بالا، از طریق شبکه توزیع گسترده‌ای که توسط آروشا ایجاد شده است، در مش های مختلف به متقاضیان عرضه می‌شود. آروشا با توجه به نیازها و مشخصات دقیق مشتریان خود، توانایی تولید و تأمین کربنات کلسیم ممتاز کریستال با ابعاد و خواص متنوع را داراست. همچنین، گروه صنعتی آروشا با تأکید بر کیفیت محصولات خود، به مشتریان خود پشتیبانی فنی لازم را نیز ارائه می‌دهد. با انتخاب محصولات آروشا، شما می‌توانید از کیفیت بالا، عملکرد بهینه و اعتمادی که در صنعت حفاری چاه نفت و گاز اهمیت دارد، بهره‌برداری کنید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.8 / 5. تعداد موافقین : 23

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت