مرکز فروش پودر باریت رنگ سازی

4.9
(36)

یکی از معروف ترین و پرکاربردترین سنگ های موجود در طبیعت، سنگ باریت است. باریت ماده ای معدنی است که در دل طبیعت یافت می شود. این ماده با ارزش به دلیل وزن مخصوص و چگالی بالایی که دارد در بسیاری از صنایع استفاده می شود در این مقاله به معرفی بهترین مرکز فروش پودر باریت رنگ سازی می پردازیم.

باریت در طبیعت به صورت کریستال های بزرگ در کنار دیگر مواد معدنی و رسوبی یافت می شود. اما درصد خلوص پایین و کریستال های درشتی که دارد، امکان استفاده از آن را در بسیاری از صنایع غیر ممکن می کند. به همین دلیل باریت استخراج شده را در کارخانه های خالص سازی باریت به صورت پودر باریت میکرونیزه در می آورند. برای شناخت بهترین مرکز فروش پودر باریت رنگ سازی همراه ما باشید.

مرکز فروش پودر باریت رنگ سازی

فروش عمده پودر باریت سوپر وایت

بلور های باریت موجود در طبیعت طیف رنگ گسترده ای دارند. بلور های باریت را بعد از استخراج به کارخانه منتقل می کنند. اگر کریستال باریت درصد خلوص بالا و رنگ زیبایی داشته باشد، بوسیله ماشین های خرد کننده، کریستال باریت را خرد می کنند و بعد از الک کردن بسته بندی می کنند. اما اگر درصد ناخالصی بالا باشید و یا رنگ زیبایی نداشته باشد، از اسید سولفوریک یا اسید کلریدریک برای خاص سازی و حذف مواد اضافی استفاده می کند.

سنگ باریت سفید: مرجع تأمین محصولات با کیفیت در بازار
>>

بهترین مرکز فروش پودر باریت رنگ سازی، باریت را به صورت بلور های درشت و یا پودر باریت میکرونیزه وارد بازار می کند. در صنعت رنگسازی از باریت میکرونیزه استفاده می شود. زیرا در این صنعت نیاز به ذرات یکدست و خوش رنگ باریت است.

آنالیز شیمیایی پودر باریت سفید کریستال

Measure Element Measure Element
0.00 K2o 60.47 Bao
33.3 So3 2.26 Cao
2.24 Sro 0.1 Mgo
0.00 Cl 0.07 Fe2o3
0.78 Loi 0.07 Al2o3
  0.71 Sio2

تولید و فروش پودر باریت درجه یک

نکته بسیار جالب در رابطه با باریت، غیر قابل حل بودن آن در آب است و به همین دلیل این ماده معدنی را غیر سمی می دانند و از آن برای تشخیص برخی بیماری های گوارشی استفاده می کنند. باریت جاذب اشعه ایکس است و برای عکس برداری از دستگاه گوارش بیمار، مقداری از آن را به بیمار می خورانند و سپس از دستگاه گوارش به وسیله اشعه ایکس عکس می گیرند.

در صنعت رنگ سازی باریت یکی از مهم ترین پارامتر ها به حساب می آید. مرکز فروش پودر باریت رنگ سازی با علم بر اینکه در این صنعت به باریت با رنگ روشن و و بدون ناخالصی نیاز است. بعد از شستشوی باریت با اسید سولفوریک و اسید کلریدریک، باریتی که در ته ظرف ته نشین شده است را از صافی رد کرده و به وسیله دستگاه های عظیم در اندازه های متفاوت خرد و بسته بندی می کند. ابعاد باریت مورد استفاده در صنعت رنگ سازی بسیار مهم است، زیرا دانه بندی باریت رابطه مستقیم با میزان درخشندگی رنگ حاصل دارد.

فروش پودر کربنات کلسیم تبریز

مرکز فروش پودر باریت رنگ سازی

اگر شما نیز از صاحبان صنایع بزرگ هستید و برای صنعت خود نیاز به باریت مرغوب و درجه یک دارید، کافیست با گروه صنعتی کارخانجات آروشا تماس بگیرید. این گروه بهترین مرکز فروش پودر باریت رنگ سازی است و می توانید با خیالی آسوده محصول مورد نیاز خود را با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت تهیه کنید. کارشناسان آروشا پودر  آماده پاسخگویی به سوالات شما و رفع نیازهایتان هستند.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 36

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت