مرکز فروش پودرسنگ بندکشی

4.9
(66)

فروش پودرسنگ بندکشی ، در بازار از استقبال خوبی برخوردار است. این پودر در انواع و کیفیت های مختلفی تولید می شود و در اختیار صنایع فروش مصالح قرار می گیرد. پودر بندکشی در کنار پودرهای سنگ سیمان شسته، نما شسته، نمارومی و… از مهمترین پودرهای ساختمانی به شمار می رود.

مرکز فروش پودر بندکشی

نخستین مرکز فروش پودرسنگ بندکشی

تولید و فروش پودر بندکشی، در بسیاری از کارخانه های ایران و جهان در حال انجام است. این پودر از جمله پودرهای ساختمانی به شمار می رود که باعث کیفیت بخشی بیشتر به ظاهر ساختمان خواهد شد. از این پودر در پوشاندن درزهای در و پنجره، صافکاری بین کاشی ها و سرامیک ها و… استفاده می شود. این پودر با آب ترکیب شده و چسبندگی منحصر به فردی ایجاد می کند. از طرفی این پودر بیشتر به رنگ های سفید یا متمایل به آن دیده می شود. کارخانه آروشا پودر، به عنوان نخستین کارخانه پودر نمای ساختمان در ایران شناخته می شود. این کارخانه به تولید انواع پودرهای ساختمانی در بالاترین کیفیت مشغول است. عملیات تولید محصول در این کارخانه با دقت و ظرافت بالایی انجام می شود. همچنین تمامی محصولات این کارخانه دارای قیمت مناسبی هستند.

فروشگاه پودرسنگ جوشقان کیسه ای مرغوب
>>

نوع بسته بندی پودرسنگ

عنوان جنس بسته بندی وزن(kg) توضیحات
کیسه ای متوسط AD-star 25 موجود
کیسه ای بزرگ AD-star 30 موجود
فله داخل جامبو پلی پروپیلن 1000-1500 موجود
فله 2000-25000 موجود

تولید پودر نمای دیوار 5 ستاره

علاوه بر تولید و فروش پودر بندکشی مسئله تولید پودر نمای دیوار نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. پودر نمای دیوار یکی از انواع مختلف پودرهای ساختمانی است که بیشتر برای تزیین و پوشش دیوار استفاده می شود. بنابراین این پودر نیز باید از چسبندگی و کیفیت بسیار بالایی برخوردار باشد. شرکت آروشا پودر، تولید پودر نماشسته و نمای دیوار را در کیفیت بسیار بالایی انجام می دهد. به علاوه عملیات فروش در این کارخانه به صورت بدون واسطه انجام می شود. فروش بدون واسطه محصول باعث ایجاد کاهش قیمت خواهد شد. پس صنایع داخلی می توانند با قیمت ارزان تر و به صرفه تری به پودرهای ساختمانی دسترسی پیدا کنند.

مرکز فروش پودر بندکشی

عرضه مستقیم پودرسنگ نمای دیوار قزوین

فروش پودر بندکشی، پودر نمای دیوار و سایر پودرهای ساختمانی برای معماران از اهمیت بالایی برخوردار است. همانطور که می دانید، قیمت مصالح ساختمانی می تواند نقش موثری روی کاهش یا افزایش قیمت ملک در ایران داشته باشد. بنابراین کارخانجاتی که محصولات خود را با قیمت بهتری ارائه می دهند، به طور غیر مستقیم به بهبود معیشت مردم نیز کمک می کنند. کارخانه آروشا پودر تمامی محصولات ساختمانی خود را به صورت مستقیم و عمده به مشتری عرضه می کند. این مسئله باعث ایجاد کاهش قیمت در بازار مصالح ساختمانی خواهد شد. از طرفی این مجموعه، با صادرات سالانه محصول به کشورهای خارجی، درآمد کشور از واردات را نیز افزایش می دهد.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 66

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت