مونوکسید کلسیم برای فولادسازی

4.6
(40)

مونوکسید کلسیم برای فولادسازی با اهداف خاصی بهره برداری می گردد؛ این ترکیبات در مراحل مختلف فولادسازی به عنوان عاملی برای انجام عملیات های کلیدی مانند تنظیم دما و ویژگی های شیمیایی فولاد مورد استفاده قرار می‌ گیرد و در صورت داشتن کیفیت بالا و درجه خلوص بالا می تواند اثرات مثبت خود را نمایان سازد.

مونوکسید کلسیم برای فولادسازی

قیمت آهک زنده دانه بندی فولادسازی

قیمت آهک زنده دانه بندی مخصوص صنعت فولاد به ازای هر تن دچار تغییراتی می‌ شود؛ این قیمت‌ ها ممکن است تحت تاثیر عوامل مختلف قرار گرفته و متنوع باشند، به عنوان مثال اگر ارسال میزان بسیار زیاد محصولات مد نظر باشد به نسبت هزینه، انتقال فله به صرفه تر می باشد، این ترکیبات در صنعت فولادسازی معمولاً در حجم های بالا قابل استفاده هستند پس می‌ توان به این مورد اشاره کرد که این محصولات برای صنعت فولادسازی کاملا مقرون به صرفه هستند.

در مجموع موارد گفته شده می توان عرض کرد قیمت آهک زنده دانه بندی به صورت فله به واسطه قیمت پایین خود آهک، برای مصرف کنندگان در صنعت فولاد سازی بسیار مهم است؛ اهک در دسته بندی های مختلفی قرار دارد و به صورت استاندارد می توان انواع محصولات را در نمونه های آهک هیدراته، آهک صنعتی، آهک زنده، آهک شکفته و غیره تقسیم بندی کرد که هر یک بسته به میزان مصرف، نوع حمل و نقل و نوع بسته بندی قیمت جداگانه را به خود اختصاص می‌ دهند.

نمایندگی فروش آهک میکرونیزه
>>

البته این را بدانید در حال حاضر به دلیل افزایش قیمت برخی از محصولات تغییراتی بر قیمت حمل این تولیدات هم از مکان مورد نظر به مقصد صورت گرفته است که بایستی خریداران این شرایط را پذیرفته و هزینه مورد نظر برای حمل را پرداخت نمایند.

اما توصیه ما در این محتوا این است که اگر می خواهید آهک را برای مسافت های طولانی و در حجم بالا مورد استفاده قرار دهید، آن را به صورت فله ای خریداری کنید، در واقع خرید و حمل این ترکیبات در حجم زیاد به صرفه تر خواهد بود به خصوص اگر از کارخانه تولید کننده آنها را خریداری نمایید.

آنالیز شیمیایی پودر آهک زنده میکرونیزه

Measure Element Measure Element
% 1 > cao (inactive) min 90% cao (active)
% 0.5 > mgo % 6 > caco3
% 0.5 > al2o3 % 0.5 > sio2
% 0.5 > mno % 0.3 > k2o
% 6 > l.o.i % 0.3 > na2o
trace so3 % 0.5 > fe2o3

فروش مستقیم مونوکسید کلسیم برای فولادسازی

مونوکسید کلسیم نام دیگر آهک کلسیم بالا است که می‌ توان از آن در صنعت فولاد سازی استفاده کرد؛ این ترکیبات به واسطه خصوصیات ذاتی خود می‌ توانند گوگرد، فسفر، سلیکا و منگنز را از ترکیب آهن های مذاب به خوبی جداسازی نمایند؛ بر اساس تجربیات به دست آمده از صنعتگران فعال در این زمینه، این ترکیبات دارای سه وظیفه اصلی در این صنعت هستند که اولی مربوط به ایجاد سرباره می‌ شود، در این شرایط آهک به عنوان یک عایق عمل کرده و از عناصر جوی محافظت می نماید.

وظیفه دوم مربوط به حذف عنصر فسفر است که به صورت عمده در سنگ های آهن و ضایعات آهن وجود دارد و حتماً باید حذف آن در مراحل اولیه ذوب انجام پذیرد چرا که وجود آن باعث شکل پذیری نامناسب فولاد شده و حتی بعد از سرد شدن باعث می گردد که فولاد شکننده باشد، به همین دلیل معمولا از آهک در فرآیند های استفاده می شود که قبل از مرحله شکل دهی بتواند فسفر را از ساختار تولیدی فولاد جدا نماید.

وظیفه سوم این ترکیبات در حذف گوگرد دیده می‌ شود که هم مانند فسفر می‌ تواند کیفیت و ماندگاری فولاد را زیر سوال برده و تاثیرات منفی را ایجاد نماید، به همین دلیل حذف این ترکیب هم از اهمیت زیادی برخوردار می باشد و جزو مهمترین دلایل استفاده از آهک در فرمول تولیدی فولاد می باشد.

با توجه به اثرات مثبت مونوکسید کلسیم در حال حاضر فروش مستقیم این محصولات در مجموعه آروشا پودر می تواند دغدغه زیادی را از صنعتگران فعال در حوزه فولاد سازی دور نماید چرا که این مجموعه تولید کننده جزو برترین شرکت های تولیدی در این زمینه می باشد.

کارخانه آهک کلسینه برای فولادسازی

کارخانه آهک کلسینه برای فولاد سازی باید در دسترس باشد تا این ترکیبات در حجم های بالا در صنعت فولادسازی بهره‌ برداری شده و اثرات مثبت آن ها ایجاد گردد؛ مجموعه صنعتی آروشا پودر یک کارخانه موفق در این زمینه است که محصولاتی را به صورت عمده و مستقیم ارائه می‌ نماید؛ شفافیت فعالیت مجموعه صنعتی آروشا پودر یکی از مهمترین دلایلی است که کارخانه های فولاد سازی می توانند به آن اعتماد کرده و نیاز خود را در این زمینه تامین نمایند.

اهک کلسینه در واقع همان محصول فرآوری شده از سنگ آهک است که به دلیل گذراندن فرآیند های کلسینه، خلوص بسیار بالایی دارد و همین خلوص بالا ویژگی های منحصر به فردی را برای این ترکیب ایجاد کرده است و معمولاً آهک کلسینه با هدف جداسازی سایر ناخالصی های فولاد در بخش‌ های مختلفی بهره برداری می گردد و کیفیت بالای آن برای اطمینان از حداقل عناصر نامطلوب باقی مانده در فرآیند های فولادسازی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد.

فرایند کلسینه کردن آهک در یک استوانه های فولادی بلند که در واقع دستگاه های کلسینر هستند در آروشا پودر انجام می پذیرد و در این فرآیند کلسینه کردن زمان و دما از اهمیت بسیار زیادی برخوردار هستند و می‌ توانند تعیین کننده کیفیت خروجی دستگاه ها باشند، به همین دلیل در اروشا پودر از بهترین تجهیزات بهره برداری می گردد تا این ترکیبات در نهایت در کوتاه ترین زمان ممکن خالص شده و در اختیار مصرف کنندگان قرار بگیرند.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.6 / 5. تعداد موافقین : 40

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت