نمایندگی توزیع بهترین پودرسنگ جوشقان دو الک رشت

در کشور ما کارخانجات بسیاری پودر سنگ تولید می کنند. بسیاری هم واسطه هستند و تولیدات سازندگان را به فروش می رسانند. در این میان برخی از محصولات کیفیت خوبی داشته، برخی نامرغوب و برخی دیگر هم تنها ظاهر مناسبی داشته و اصل نیستند. بعضی شرکتها و عرضه کنندگان با اذعان قیمتهای بسیار ارزان و پایین اقدام به فروش محصولاتی می نمایند که کیفیت لازم را نداشته و در حین کار یا پس از انجام کار درصد خالصی مصالح استفاده شده مشخص می گردد. بدین ترتیب مصرف کننده ایرادهایی در نمای کار مشاهده می کند که ناشی از بکارگیری مواد نامرغوب بوده و موجب خساراتی خواهد شد. از اینرو توصیه می شود جهت خرید پودر سنگ جوشقان دو الک و درجه یک به فروشندگان مطمئن و معتبر مراجعه نمائید.

نمایندگی توزیع بهترین پودر سنگ جوشقان دو الک در رشت

خاصیت و ویژگی های پودر سنگ مرغوب

ساخت پودر سنگ جوشقان دو الک از کوبش کارخانجات سنگ کوبی آغاز می گردد. البته لازم بذکر است که سنگ جوشقان از کلسیم کربنات تشکیل شده که از معادن استخراج شده و به کارخانه انتقال داده شده و به پودر تبدیل می گردد. این سنگ در رده سنگ های رسوبی (مرمریت) قرار دارد و وززنش ۲.۷ گرم در هر سانتی متر مکعب است. در مقابل سایش مقاومتی در حدود ۳۴ درصد از خود نشان می دهد که جذب آبی در حدود ۳ درصد دارد. رنگ پودر سنگ جوشقان سفید و درخشان بوده که ماندگاری طولانی دارد. از طرف دیگر چسبندگی بالایی داشته و پس از خشک شدن از مقاومت مناسبی برخوردار است که باعث شده براحتی در آن ترک ایجاد نشود. مقاومت زیادی در مقابل اشعه فرا بنفش داشته و به خوبی با مصالح دیگر ترکیب می شود.

به خبری که هم اکنون منتشر شد توجه فرمائید
خرید سنگ دانه بندی نما شسته جوشقان

تولید کننده پودر سنگ جوشقان بسته بندی

کاربرد پودر سنگ جوشقان دو الک

درحقیقت ویژگیهای پودر سنگ جوشقان دو الک از جمله: چسبندگی بالا، مقاومت و استحکام زیاد آن، رنگ سفید و خاصیت ضد آب بودنش موجب کاربردهای گسترده این ماده معدنی در صنایع گوناگون می گردد. صنایعی مانند: مجسمه سازی، قیر گونی جاده ها، خوراک دام، ساخت دارو، ضد عفونی کردن آب و فاضلاب، ساخت نوشابه های گازدار و ساخت بتن غالبا از این پودر بهره می برند. همچنین برای ساخت دوغاب بمنظور درزگیری کاشی و سرامیک و از آن مهمتر جهت بالابردن استحکام سازه ها و نیز نمای ساختمان ها استفاده می شود. بدین ترتیب زیبایی و نمای ساختمانها دوچندان خواهد شد.

نمایندگی توزیع بهترین پودر سنگ جوشقان دو الک در رشت

مجموعه صنعتی آروشا بزرگترین تولید کننده انواع پودر معدنی می باشد که توزیع بهترین پودر سنگ جوشقان دو الک در رشت و سایر شهرهای شمالی کشور را بر عهده دارد. اعتبار و سابقه این شرکت خود گویای کیفیت تولیدات بوده و بیشتر بازار مصرفی را در ایران و منطقه در اختیار دارد.

جدیدترین اخبار سایت