پودرسنگ جوشقان درجه 1

4.8
(64)

قدمت و گستردگی بکارگیری سنگ ها و فرآورده های آنها در ساختمان در طول تاریخ ایران و جهان برای همه آشکار است. در کشور تاریخی و کهن ایران ، کمتر آثار تاریخی یافت می شود که در آن از سنگ و فرآورده های آن استفاده نشده باشد. مناسب ترین مصالح ساختمانی مورد استفاده انسان در طول تاریخ با سنگها ارتباط مستقیم داشته است. از جمله سنگ های پر کاربرد در احداث ساختمان ، سنگ مرمریت می باشد. و بهترین و با کیفیت ترین سنگ مرمریت کشور در معادن منطقه میمه اصفهان یافت می شود که سفید و خالص می باشد. از خردایش و فرآوری این سنگ های معدنی مرمریت ، پودرسنگ جوشقان درجه 1 تولید و به بازار عرضه می شود.

آنالیز شیمیایی پودرسنگ جوشقان سفید

Element (%)Measure
sio2 1.7
al2o3 0.6
fe2o3 0.2
cao 54.4
mgo 0.3
loi 42.55
whiteness 91

پودرسنگ جوشقان درجه 1

علت ترک برداشتن و کدر شدن نماشسته

بسیاری از صاحبان منازل ویلایی و پروژه های ساختمانی پس از اجرای نماشسته با تغییر رنگ و یا ترک در سطح نماشسته ساختمان مواجه می شوند. و شاید علت این اتفاق را مناسب نبودن اجرای نماشسته بعنوان نمای مطلوب برای ساختمان قلمداد کنند. اما بهتر است بدانید نماشسته از نظر قیمت تمام شده و استحکام یکی از بهترین روشهای نمای ساختمان محسوب می گردد. و ایجاد ترک و کدری در نماشسته به عدم اطلاع کافی مشتریان در تهیه و استفاده مصالح درست و مرتبط نماشسته می باشد. همانطور که می دانید یکی از مصالح نماشسته پودر سنگ می باشد. اما آیا هر پودرسنگی مناسب اجرای نماشسته می باشد؟
آیا قیمت پایین پودرسنگ یک تولیدکننده یا فروشنده مصالح ساختمانی دلیل اصلی شما برای انتخاب مهمترین مکمل ملات نماشسته است؟ چند بار فرصت آزمون و خطا و تحمل ضرر و زیان ناشی از انتخاب نادرست مصالح دارید؟ از مرکزی که مصالح تهیه می نمائید ، شناسنامه فنی جا و مکان استفاده از آن مصالح را مطالبه می نمائید؟ آیا با خرید پودرسنگ آهک ، انتظار عملکرد پودرسنگ مرمریت از آن دارید؟ در ادامه مطلب سعی می کنیم پاسخ علمی مناسب سوالات فوق را در اختیار شما قرار دهیم.

فروش عمده پودر سنگ جوشقان ممتاز

سنگ آهک یا سنگ مرمریت، کدام مناسب است؟

برای اجرای نماشسته فقط پودر سنگ ناشی از خردایش سنگ مرمریت جوشقان توصیه می شود و استفاده از هر نوع سنگ آهک شما را با مشکل مواجه خواهد کرد. در ادامه این مطلب به علت استفاده از پودر سنگ مرمریت جوشقان در نماشسته می پردازیم. قبل از مقایسه سنگ آهک و سنگ مرمریت به تعریف نحوه دگرگون شدن سنگ ها اشاره ای می کنیم:
دگرگون شدن سنگ ها : مجموعه ای از فعالیت های درون زمینی که منجر به تغییر شکل فیزیکی و کانی شناسی سنگ در محیط جامد می شود ” عمل دگرگون شدن سنگ ” گفته می شود. مهمترین عامل ایجاد دگرگونی در سنگ ها فشار و دمای درون زمین می باشد. بر اثر افزایش فشار درون زمین، ساختمان کانی شکسته می شود و یون های موجود در آن به صورتی متراکمتر مرتب می شوند.
سنگ آهک چیست؟ سنگ آهک نوعی سنگ رسوبی می باشد که حاوی کربنات کلسیم است.  با از بین رفتن موجودات میکروسکوپی در طول هزاران سال گذشته و ته نشین شدن آن ها در ته اقیانوسها سنگ آهک تشکیل شده است. صدف و قسمت های سخت موجودات میکروسکپی در طول زمان ته نشین و روی هم جمع می شوند و سنگ آهک درست می شود.
سنگ مرمریت چیست ؟ سنگ مرمریت از دگرگون شدن سنگ آهک به دست می آید. در طی سالهای متمادی و در اثر دما و فشار درون زمین بافت و ساختارسنگ آهک دچار تغییراتی شده و مجددا متبلور شده و یک کلسیت بزرگتر زبر و دارای رگه به وجود می آید. کانی اصلی سنگ مرمریت کلسیت می باشد. هرچند ممکن است کانی های دیگری نظیر گوارتز و هماتیت و لیمونیت و پریت نیز در آن وجود داشته باشد.

پودرسنگ جوشقان درجه 1

مزیت های پودرسنگ مرمریت جوشقان

پودر سنگ مرمریت خالص ، سفید رنگ و درخشان تر از پودر سنگ آهک می باشد. یون های سنگ مرمریت جوشقان متراکمتر و منظم تر از سنگ آهک می باشد. پودر سنگ مرمریت جوشقان ضمن وزن سبکتر از پایداری بیشتری نسبت به پودر سنگ آهک برخوردار می باشد. استحکام فشاری و کششی پودر سنگ جوشقان از پودر سنگ آهک در ملات نماشسته بسیار زیاد است. سنگ مرمریت جوشقان دارای مقاومت بیشتری در برابر عوامل جوی است. مقاومت پودر سنگ مرمریت جوشقان در مقابل هوازدگی ، آتش سوزی ، گرما و سرما بسیار بیشتر از پودر سنگ آهک می باشد. ملات نماشسته درست شده با پودرسنگ آهک بسیار ناتوان و ضعیف در برابر اشعه UV خورشید می باشد. پودرسنگ مرمریت جوشقان بدلیل ساختار متراکم و منظم مولکول ها به صورت یکنواخت و گسترده در کنار مولکول های سیمان سفید قرار گرفته و ترکیب مستحکم ایجاد می نماید.

پودرسنگ جوشقان درجه 1

امیدواریم با مطالب مستند و علمی دقیق که در بالا برای شما عنوان کردیم بتوانید در انتخاب درست مصالح مورد نیاز برای اجرای نماشسته ساختمان دقیق عمل نمائید. مجموعه آروشا با بهره مندی از مطالعات فنی و میدانی واحد تحقیق و توسعه ،نسبت به تولید پودرسنگ جوشقان درجه 1 و با کیفیت که رضایت مشتریان را دربر داشته باشد، اقدام نموده است. ما بعنوان بزرگترین مرکز تولید پودر جوشقان سفید کیفیت محصول را تضمین و به مشتریان عرضه می نمائیم. شما می توانید از طریق این سایت بهترین پودرسنگ جوشقان ممتاز را ثبت سفارش و خریداری نمائید. ارسال بار مشتریان به سراسر کشور در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می پذیرد.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.8 / 5. تعداد موافقین : 64

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت