پودرسنگ سیمانکاری نماشسته

4.9
(41)

در بازار عرضه پودرسنگ های ساختمانی ، همواره با انواع پودر سنگ با کیفیت های مختلف و قیمت های مختلف روبرو هستیم . اما متاسفانه مصرف کننده فقط با دو یا سه عنوان همه این پودر سنگ ها را شناسایی و یا دسته بندی نموده است . به تعداد انواع سنگ هایی که از معادن متنوع تهیه و مورد خردایش قرار می گیرد می توان گفت تنوع پودر سنگ در کشور وجود دارد . و ساختار مولکولی و ترکیب عناصر سنگ های هر معدن ، پودرسنگی را بما می دهد که مناسب یک نوع کار بخصوص می باشد.
برای اجرای نمای ساختمان هر نوع پودر سنگی را نمی توان مورد استفاده قرار داد. پودرسنگ سیمانکاری نماشسته می بایست به لحاظ ترکیب عناصر یک ملات مقاوم در برابر تغییرات آب و هوا ، گرمی و سردی ، اشعه های مضر خورشید و… ایجاد نماید.
متاسفانه بسیاری از مصرف کنندگان به لحاظ عدم شناخت و اطلاع دقیق از این موضوع نسبت به خریداری پودرسنگ که بر روی آن عنوان نماشسته یا جوشقان توسط برخی سودجویان الصاق شده است ، اقدام نموده و ظاهر و زیبایی ساختمان خود یا دیگران را با مشکل اساسی در مرور زمان مواجه می نمایند.

پودرسنگ سیمانکاری نماشسته

قیمت پودر سنگ نماشسته

پودر سنگ نما شسته یک ترکیب معدنی بسیار با کیفیت است که به لحاظ ترکیب عناصر در گروه ترکیباتی با مقاومت بالا در برابر تغییرات آب و هوایی قرار می ‌گیرد و در واقع در پروژه های ساختمان سازی به عنوان بهترین ترکیب افزودنی برای ملات ها مورد بهره ‌برداری قرار می ‌گیرد. شایان ذکر است که پودر سنگ نما شسته به شیوه های مختلف تولید و فرآوری می گردد و به واسطه همین امر این ترکیبات دارای ثبات قیمتی نبوده و شرکت های تولید کننده بر مبنای اقدامات خاصی تولید این محصولات را در نمونه های مختلف و با قیمت های متنوع به انجام می رسانند. همانطور که می دانید یکی از مهمترین دغدغه ‌های خریداران در زمان تهیه و خرید این محصولات این است که از چه معیاری برای تعیین قیمت نهایی این محصولات استفاده می گردد. توجه داشته باشید که هر شرکت فرآوری فرآورده های معدنی در کشور مواد اولیه خود را از معادن مختلفی دریافت می کند و قیمت این محصولات متفاوت می باشد. علاوه بر این موضوع هر یک از شرکت‌ های تولید کننده از تجهیزات و دستگاه های مختلفی در زمینه تولید این محصولات استفاده می نمایند و این موارد در تعیین قیمت نهایی این محصولات تاثیر دارد.

تولید پودر سنگ جوشقان با کیفیت ممتاز
>>

آنالیز شیمیایی پودرسنگ ممتاز سفید

Element (%)Measure
sio2 0.07
al2o3 1.05
fe2o3 0.03
cao 54.95
mgo 0.3
loi 43.1
whiteness 87

پودرسنگ سیمانکاری نماشسته

پودر سنگ نماشسته صادراتی

برای خرید پودر سنگ نما شسته باید به برندی آشنا و معتبر مراجعه نموده تا محصولی که به دست مشتریان می رسد، دارای قیمت ارزانی باشد. در کنار آن مشتریان برای اینکه بتوانند از مزیت های خرید سنتی نیز برخوردار شوند و محصول به صورت فیزیکی تست کنند، می توانند تقاضای نمونه محصول از این مجموعه داشته باشند و در صورت رضایت از نمونه با گرفتن تضمین کیفیت بار نهایی خود را سفارش دهند. در هر صورت اگر قصد خرید عمده پودر سنگ نماشسته را دارید. با مشاورین مجموعه آروشا پودر ارتباط برقرار نمایید تا بعد از ارائه راهنمایی هایی در این زمینه، شرایط ایده آلی برای ثبت سفارش شما مشتریان گرامی فراهم شود.

انواع کربنات کلسیم کارخانه تولید پودر میکرونیزه

پودرسنگ سیمانکاری نماشسته

پودرسنگ سیمانکاری نماشسته به لحاظ رنگ بهتر هست که سفید باشد و پودر سنگ کرم رنگ برای اجرای نماشسته مناسب نمی باشد. هرچند پودرسنگ هایی در بازار عرضه می شود که سفید می باشد اما اصلا مناسب نماشسته نیست . پودرسنگ نماشسته به لحاظ ساختار عناصر نباید آهکی باشد و در گذر زمان دچار خوردگی و فرسایش و ترک خوردگی نشود. پودرسنگ نماشسته می بایست مکمل سیمان سفید و اصطلاحا دوستدار سیمان سفید باشد.
و با ترکیب طلایی که با سیمان سفید ایجاد می کند در مقابل رطوبت و بارندگی نه تنها گسست نداشته باشد بلکه با هر رطوبت مستحکمتر نیز بشود.پودرسنگ نماشسته در ایران فقط از سنگ های یک معدن در میمه اصفهان تولید می شود و بقیه پودرسنگ های تولید شده از سنگ معادن دیگر هر کدام در یکی از خصوصیات و امتیازات یک پودرسنگ مرغوب جهت اجرای نما دارای نقص ساختاری و مولکولی می باشند. متاسفانه استفاده از پودرسنگ های فرعی در اجرای نماشسته زمانی برای مصرف کننده آلارم خطر به صدا در می آید که کار اجرای نما تمام شده و دو الی سه ماه از اجرای نما گذشته است و دیگر جایی برای جبران خطا و سهل انگاری در انتخاب مصالح مرغوب باقی نمانده است.

کارخانه تولید پودر سنگ جوشقان

از نظر تجهیزات و ماشین آلات صنعتی و توان مهندسی و علمی ، بزرگترین کارخانه تولید پودرسنگ جوشقان توسط گروه صنعتی کارخانجات آروشا احداث و به مرحله تولید رسیده است. این مرکز تولید مکانیزه پودرسنگ نماشسته با بهره مندی از سنگ معدن بسیار غنی و خط تولید بومی سازی شده به ظرفیت تولید 5000 تن در سال 98 دست پیدا کرده است. شما می توانید از طریق این سایت و ارتباط با مدیران فروش بهترین پودر سنگ نماشسته مرغوب را ثبت سفارش نمایید. ارسال بار به سراسر کشور امکان پذیر می باشد.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 41

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت