مهمترین خبر محرمانه امروز : پودر تالک خرید مستقیم از کارخانه

4.8
(32)

تالک یک ماده اولیه صنعتی به شکل پودر است که به طور طبیعی در سنگ های معدنی یافت می شود و علاوه بر کاربردهای زیاد در صنعت بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. در این مقاله به معرفی انواع پودر تالک تولیدشده و پودر تالک خرید از شرکت آروشا می پردازیم. انتظار می رود پس از مطالعه این مقاله شما بتوانید مناسب ترین  و بهترین قیمت و کیفیت را با انتخاب پودر تالک خرید مستقیم از  کارخانه برای کار و صنعت خود انتخاب نمایید.

پودر تالک خرید مستقیم از کارخانه

صادرات پودرهای میکرونیزه تالک

کشور ایران جزو کشور های فعال در زمینه صادرات پودر های میکرونیزه معدنی به بسیاری از کشور  های همسایه و حتی کشور های دوردست و غیر همسایه می باشد. صادرات پودر های تالک نمونه از صادرات های موفق ایران به کشور های همسایه است که معمولا از طریق بندرعباس، بوشهر و خرمشهر انجام می پذیرد. صادرات پودر تالک و به طور کلی پودر های میکرونیزه از ایران به سایر کشور ها مستلزم استفاده از قوانین و مقررات خاصی است و با رعایت قوانین ثبت شده در این زمینه شرکت های تولید کننده و صادر کننده می توانند در حجم های زیادی صادرات این محصولات را انجام دهند.

مهمترین پارامتر که در زمان صادرات پودر میکرونیزه تالک باید مورد توجه قرار گیرد این است که در کشور های مقصد این پودر ها چقدر تقاضا دارند و در واقع بر اساس نیاز متقاضیان در آن کشور ها صادرات انجام پذیرد. یکی دیگر از مهمترین موارد قابل توجه در این میان کیفیت پودر های تالک و نمونه های متفاوتی محصولات است.

اسرار منتشر شده از تشخیص کیفیت پودر تالک میکرونیزه
>>

پودر های تالک به واسطه داشتن برخی از ویژگی ها مانند نرم بودن و سفید بودن در بسیاری از صنایع مورد استفاده قرار می‌ گیرد و در واقع تولیدکنندگان و صادرکنندگان باید به این موضوع توجه داشته باشند و بر اساس نیاز صنعتگران در دیگر کشور ها، صادراتی این محصولات را عملیاتی کنند.

نوع بسته بندی پودر تالک افغان

عنوان جنس بسته بندی وزن(kg) توضیحات
کیسه ای متوسط AD-star 20 موجود
کیسه ای بزرگ AD-star 25 موجود
فله داخل جامبو پلی پروپیلن 800-1200 موجود
فله 2000-25000 ناموجود

قیمت فروش پودر تالک

در کنار موارد گفته شده در مبحث قبل قیمت فروش پودر تالک در ایران نیز می تواند تعیین کننده میزان صادرات این محصولات به دیگر کشور ها باشد. خوشبختانه در حال حاضر به دلایل خاصی قیمت این پودر های میکرونیزه در ایران در مقایسه با دیگر کشور ها بسیار مقرون به صرفه و غیرقابل رقابت می باشد.
یکی از مهمترین دلایل این موضوع این است که پول ایران دارای ارزش کمی است و قیمت صادراتی این پودر های میکرونیزه در دیگر کشور ها غیرقابل رقابت می باشد و همین مورد باعث می‌ شود که  متقاضیان در دیگر کشور ها تمایل زیادی داشته باشند که از این محصولات با قیمت های پایین استفاده نمایند.

پودر تالک به عنوان پرکننده مواد اولیه

پودر تالک برای تولید کنندگان این حوزه به عنوان مواد اساسی در صنعت چاپ، ساخت مرکب و تولید کاغذ به حساب می آید. همچنین تالک در صنعت پلاستیک سازی به دلیل شکل، اندازه، مقاومت حرارتی و شکل پذیری به عنوان ماده پرکننده استفاده می شود که تا مش 2500 بسیار مهم و کاربردی می باشد. همچنین لازم به ذکر است که در برخی از کارخانه ها تولید پودر تالک میکرونیزه صنعتی هم صورت می گیرد که به صورت کاملا مکانیزه و با استفاده از دستگاه های تمام اتوماتیک تولید می شود.

متاسفانه برخی از واحدهای تولید پودر تالک با تولید پودر تالک با کیفیت پایین و کلوخه تالک نامرغوب با قیمت کمتر باعث افت کیفیت پودر تالک مرغوب شده اند.  اگر قصد خرید عمده ندارید ، آروشا برای راحتی شما اقدام به تولید پودر تالک سفید در کیسه های ۲۵ کیلوگرمی کرده است.

پودر تالک خرید از کارخانه آروشا

پودر تالک خرید از کارخانه آروشا

کارخانه پودر تالک آروشا توانسته است با استفاده از نیرو های متخصص و فناوری های روز دنیا ، محصولی را تولید و عرضه نماید که علاوه بر عرضه در بازار داخلی، به بازار خارجی نیز صادر گردد. شما با انتخاب پودر تالک خرید از کارخانه سود زیادی در قیمت خواهید برد.  لازم به ذکر است که نوعی تالک دیگر معروف به سنگ صابون نیز شناخته شده است که به سنگ نرم نیز معروف می باشد و به این دلیل که بسیار راحت تراشیده می شود برای ساخت اشیاء زینتی هزاران سال است که مورد استفاده قرار می گیرد.

همچنین توجه داشته باشید که پودر تالکی که حاوی  آزبست می باشد در صورت استنشاق  می تواند منجر به سرطان شود. علاوه بر آن پودر تالک می تواند به عنوان ماده ای روان کننده، ضد انعقاد، ضد چسبندگی و غلیظ کننده استفاده شود.

کیفیت پودر تالک آروشا

پودرهای معدنی به منظور کاربردهای مختلف در سایزها و اندازه های مختلفی عرضه می شوند که می توانند در زندگی روزمره ی ما کاربرد های فراوانی داشته باشد. پودر تالک از مواد معدنی مانند دی اکسید تیتانیوم، اکسید آهن، تالک، زینک اکسید، میکروسیلیکا و دیگر مواد معدنی تشکیل شده است. احتمال آلودگی پودر تالک به آزبست وجود دارد و بدین جهت لازم است که مکانهای استخراج تالک به دقت شناسایی و انتخاب شود و اقدامات لازم برای آزمایش سنگ معدن نیز صورت بگیرد. شما میتوانید با پودر تالک خرید مستقیم از کارخانجات آروشا، بهترین قیمت و کیفیت را تجربه کنید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.8 / 5. تعداد موافقین : 32

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت