پودر تالک صنعتی را از کدام شرکت بخریم؟

4.8
(38)

از پودرهای معدنی پودرتالک دامنه ی وسیع مصرف دارد که یکی از کاربردهای آن استفاده صنعتی می باشد . صنایع گوناگون برای تولید محصولات خود از این پودر استفاده می کنند . در حقیقت یکی از مواد اولیه ی صنایع گوناگون مانند کاغذ سازی ، پلاستیک سازی ، رنگ سازی ، صنعت چرم و…. این پودر می باشد و مدیران این صنایع در تلاش هستند که بهترین نوع پودر را خریداری نمایند . برای همین این پرسش برای آن ها مطرح می شود که پودر تالک صنعتی را از کدام شرکت بخریم؟ ما در ادامه ویژگی های یک شرکت خوب برای خرید پودر تالک را برای شما بیان می کنیم.

پودر تالک صنعتی را از کدام شرکت بخریم؟

شرکت پخش پودر تالک صنعتی

بهترین  شرکت پخش پودر تالک صنعتی در حال حاضر پخش این محصولات را به روش های مختلفی در سطح کشور به انجام می رساند و به دلیل مرغوبیت و کیفیت بالای تولیدات این مرکز فروش، استقبال بسیار خوبی از آن به ثبت رسیده است و بسیاری از مشتریان وابسته به این محصولات مخصوصاً کارخانه های تولید لوازم آرایشی بهداشتی و مراقبتی و کارخانه های تولید کننده کود های کشاورزی و پلاستیک سازی جزو خریداران عمده این محصولات محسوب می گردند که در تمامی فصل های سال به صورت عمده خرید خود را از معتبرترین شرکت در این زمینه به انجام می رسانند. قیمت پودر تالک فله ای نسبت به نمونه های بسته بندی این محصولات برای خریداران مناسب تر اعلام می گردد.

کارخانه تولید بهترین تالک صنعتی افغان
>>

همچنین اکثر کارخانه‌ داران به صورت سالانه و با یک بار خرید کردن حجم مورد نیاز در تمامی فصل های سال را تهیه کرده و با پرداخت هزینه های اندک می توانند این محصولات را در خطوط تولیدی خود مورد استفاده قرار دهند. قیمت پایین پودر تالک صنعتی در کاهش قیمت نهایی تولیدات کارخانه های مختلف تاثیر مستقیم دارد. به همین دلیل هر چقدر تلاش برای خرید این محصولات با ارزان ترین قیمت انجام شود، مثلاً تولیدات نهایی قیمت پایین تر و مقرون به صرفه تر خواهند داشت.

جدول آنالیز پودر تالک افغان

Element (%)Measure
sio2 52.41
k2o 0.01
p2o5 0.06
al2o3 1.52
tio2 0.10
fe2o3 2.8
mgo 36.74
cao 0.75
na2o 0.01

بهترین پودر تالک صنعتی و ویژگی های آن

بهترین پودر تالک صنعتی و ویژگی های آن توسط افراد متخصص قابل شناسایی می باشد چرا که این پودرهای میکرونیزه دارای رنگ سفیدی هستند و همانند دیگر پودرهای میکرونیزه صنعتی در مش بندی های مختلف معرفی می گردند. جالب است بدانید پودر تالک مرغوب باید دارای نرمی خاصی باشد و معمولاً به صورت پودری یکدست و یکنواخت تولید گردد. رنگ سفید و درخشندگی خاص این محصولات جزو دیگر شاخصه ها و پارامترهای است که خریداران می توانند به آن توجه نمایند. پودر تالک قابلیت جذب رطوبت را دارد و از استحکام فیزیکی و مکانیکی فوق العاده بالایی برخوردار است. به همین دلیل امکان استفاده از این محصولات در تولید انواع رنگ ها و مصالح ساختمانی وجود دارد.

پودر تالک درجه یک از مقاومت بالایی برخوردار می باشد ودر صورت مواجه شدن با مواد اسیدی و بازی، تغییری را به خود اختصاص نمی ‌دهد و به واسطه داشتن قدرت جذب روغن بسیار بالا از مقاومت الکتریکی بالایی نیز برخوردار بوده و با استحکام کششی مناسب جزو بهترین پودرهای میکرونیزه برای صنعتگران مختلف می باشد. پودر تالک با توجه به ویژگی ها و شاخصه های گفته شده در حال حاضر در کارخانه ها و صنایع مختلف مورد استفاده قرار می ‌گیرد و صنعتگران فعال با بهره گیری از این پودر نرم و با کیفیت انواع محصولات آرایشی و بهداشتی، کاشی و سرامیک، کاغذ و رنگ ها را با بهترین کیفیت تولید و در اختیار خریداران قرار می دهند.

فروش مستقیم پودر تالک صنعتی

بازار همیشه پر است از واسطه هایی که با قیمت پایین می خرند و با قیمت بالا می فروشند . یک واسطه برای این که بتواند کسب سود کند مجبور است فروش
خود را به قیمت بالاتر از قیمت خرید انجام دهد ولی در این میان این خریدار است که متضرر می شود . تصورش را بکنید اگر خریدار به جای خرید از واسطه به صورت مستقیم خریدش را انجام دهد ، چقدر خوب می شود . با این اوصاف دیگر هزینه ی حمل و نقل وسود واسطه ها هم توسط خریدار پرداخت نمی شود . شرکت آروشا بزرگترین تولید کننده پودرتالک صنعتی ،این محصول را به صورت مستقیم عرضه می کند و این یعنی شما آن را با قیمت پایین تری خریداری می کنید.

قیمت به روز کربنات کلسیم رسوبی (pcc)

رعایت استاندارد های لازم برای تولید پودر تالک صنعتی

یکی دیگر از مواردی که یک شرکت را جزو کاندید های خرید پودر تالک صنعتی قرار می دهد این است که آن شرکت از لحظه ی استخراج منابع اولیه تا تولید محصول نهایی تمام استانداردهای لازم را رعایت نماید . برای مثال اگر هنگام استخراج به مخلوط نشدن پودر تالک با مواد دیگر توجه نشود پودر تالکی که تولید می شود خالص نبوده و از ویژگی های یک پودر تالک خالص برخوردار نخواهد بود.

شرکت آروشا با استفاده از نیروی متخصص و تجهزات به روز تمام تلاش خود را می کند تا از اولین لحظه ی تولید تا آخرین لحظه ی آن ،استاندارد های لازم را رعایت نماید و به لطف خداوند تا این لحظه توانسته است تولید کننده پودر تالک با کیفیت بسیار بالا باشد.

نظارت کیفی محصول نهایی (پودر تالک )

از مهم ترین فعالیت هایی که یک شرکت تولید کننده پودر تالک صنعتی می بایست رعایت نماید ، نظارت کیفی بر تولید محصول می باشد ، شرکت آروشا به علت داشتن همین نظارت کیفی، به شما تضمین می دهد که محصولی که خریداری می کنید یک محصول با کیفیت می باشد . جهت اطلاع از قیمت فروش پودر تالک و یا ثبت سفارش با مدیران فروش مجموعه ارتباط برقرار فرمائید؛  ارسال بار به سراسر ایران امکان پذیر می باشد.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.8 / 5. تعداد موافقین : 38

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت