پودر سنگ تالک با کیفیت عالی و قیمت رقابتی

4.9
(51)

پودر سنگ تالک در اندازه ذرات ریز و خرد شده کاربرد های صنعتی زیادی برای خود به ثبت رسانده است؛ این ترکیبات به عنوان نرم ترین پرکننده در برخی از صنایع به بهره برداری می رسند و مزیت های زیادی نیز به ارمغان می آورند.

پودر سنگ تالک

پودر تالک صنعتی چیست؟

تالک از نظر ساختار مولکولی در گروه میکا های سفید دسته بندی می شود؛ این تولیدات به صورت طبیعی از معادن قابل استخراج هستند و نوع خالص آنها به صورت جامد پودری سفید رنگ از طریق روش های سنتز تولید می گردد؛ کانی های تالک همراه با ناخالصی های زیادی همچون آهنف سیلیسیم، منگنز و کلسیم در معادن وجود دارد که منجر به طیف رنگی متفاوت این محصولات می شود و تولیدکنندگان و صنعتگران فعال در این میان به جدا کردن ناخالصی ها به روش های خاصی پرداخته و در نهایت پودر های تالک را در نمونه های متفاوت به بازار های هدف ارائه می نمایند.

نوع بسته بندی پودر تالک افغان

عنوان جنس بسته بندی وزن(kg) توضیحات
کیسه ای متوسط AD-star 20 موجود
کیسه ای بزرگ AD-star 25 موجود
فله داخل جامبو پلی پروپیلن 800-1200 موجود
فله 2000-25000 ناموجود

 پودر تالک در پزشکی

پودر تالک در صنعت پزشکی از جایگاه ویژه‌ ای برخوردار می باشد؛ در صنعت داروسازی و در صنعت تولید محصولات مراقبتی از این فرآورده های معدنی استفاده می گردد، در داروسازی جهت فشرده سازی قرص ها این پودر های میکرونیزه به مصرف می‌ رسند.

لازم به ذکر است که بدانید سازمان غذا و داروی آمریکا استفاده از این تولیدات را کاملاً بی خطر و بدون عوارض معرفی کرده است، همچنین استفاده از این تولیدات برای افرادی که دچار سرطان هستند نیز توصیه می گردد، این پودر ها در بهبود بیماری های قفسه سینه و ریه هم نقش بسیار مهمی دارند.

فروش پودر تالک در تهران

فروش پودر تالک در تهران و در دیگر شهرستان‌ های ایران به روش های حضوری و غیرحضوری متقاضیان مخصوص به خود را دارد؛ ولی بر اساس تجربیات به دست آمده روش های غیر حضوری در تمامی مناطق ایران متقاضیان بیشتری دارد چون از این طریق بدون هیچ گونه محدودیتی کالا های تولید شده در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد.

فروش پودر تالک را در حجم های بالا و حتی در بازار های صادراتی را مجموعه صنعتی آروشا پودر در سال‌ های اخیر تجربه کرده است، این واحد تولید کننده بعد از تولید بهترین محصولات با تضمین کیفیت به ارائه آنها پرداخته و جلب توجه و رضایت مشتریان را جزو اولویت‌ های اصلی خود می‌ داند؛ برای خرید از این واحد تولیدکننده و برخورداری از مزیت های خرید مستقیم با مشاورین ما ارتباط بگیرید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 51

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت