اسرار منتشر نشده از تشخیص کیفیت پودر سنگ جوشقان سوپر سفید

4.9
(62)

سنگ جوشقان یکی از کانی های مهم جهان صنعت و ساختمان سازی می باشد که کاربرد گسترده ای در تولید محصولات صنعتی و ایجاد ساختار مستحکم در ملات های ساختمانی دارد. برای نخستین بار در ایران پودر سنگ جوشقان میکرونیزه در گروه صنعتی کارخانجات آروشا در مش های 200 و 400 و 600 و 800 تولید و روانه بازار مصرف داخلی و صادرات شده است.

آنالیز شیمیایی پودرسنگ جوشقان سفید

Element (%)Measure
sio2 1.7
al2o3 0.6
fe2o3 0.2
cao 54.4
mgo 0.3
loi 42.55
whiteness 91

پودر سنگ جوشقان سوپر سفید

تولید پودر سنگ جوشقان میکرونیزه

با عنایت به اینکه عمده پودرسنگ های جوشقان موجود در بازار از طریق فرآیند سنگ کوبی سنتی تولید می شوند و نرمی این پودر های تولید شده حداکثر 100 الی 150 مش می باشد، گروه تحقیق و توسعه مجموعه صنعتی کارخانجات آروشا با بررسی نیاز بازار و بهره گیری از امکانات و خط تولید پودر های میکرونیزه نظیر پودر کربنات کلسیم  اقدام به تولید پودرسنگ جوشقان میکرونیزه نمود.
پودر سنگ جوشقان معمولی که از طریق سیستم سنگ کوبی سنتی تولید می شود بیشتر در تولید انواع چسب های پودری و خمیری ، نماشسته کاربرد دارد . اما نیاز بازار صنعت رنگ و کنیتکس به پودرسنگ جوشقان میکرونیزه و با قیمت مناسب ما را بر آن داشت تا نسبت به تولید این پودر اقدام نمائیم.
در حال حاضر تولید پودر میکرونیزه جوشقان در ایران صرفا از طریق یکی از خطوط کارخانجات پودر آروشا انجام می گردد. مطابق بازخورد و گزارش مشتریان پودر میکرونیزه جوشقان در صنایع مختلفی که استفاده شده است ضمن افزایش کیفیت محصول در کاهش هزینه های تولید تاثیر بسزایی داشته است .

بزرگترین کارخانه پودر سنگ جوشقان

قیمت پودر سنگ جوشقان درجه یک

قیمت پودر سنگ جوشقان درجه یک در مجموعه صنعتی آروشا پودر بر اساس آنالیز کیفیت نهایی محصولات مشخص می‌ گردد. پودر سنگ جوشقان در حال حاضر متقاضیان بسیار زیادی از آن خود نموده و به عنوان بهترین ترکیب سفید رنگ در تولید مصالح ساختمانی و در اجرای پروژه های ساختمان سازی به کار گرفته می شود. در تعیین قیمت پودر سنگ جوشقان میزان خرید متقاضیان و نحوه سفارش آنها نیز تاثیر گذار می باشد. به همین دلیل ما در این محتوا پیشنهاد می نماییم شما مشتریان گرامی از طریق همین مرکز اینترنتی با مشاوران شرکت آروشا پودر ارتباط برقرار نمایید و حجم سفارشات خود را مشخص کرده تا لیست قیمت به روز این محصولات برای شما مشتریان گرامی ارائه گردد.

پودرسنگ جوشقان درجه 1

بهترین نوع پودرسنگ جوشقان

مشتریان پودر سنگ جوشقان ضروری است در خصوص این پودر نکات مهمی را در نظر بگیرند : پودر سنگ جوشقان اصل و اصولا سنگ جوشقان فقط در منطقه میمه اصفهان وجود دارد و در هیچ کجای جهان خداوند این نعمت را به زمینیان عطا نکرده است. لذا عرضه این محصول در هر شهر و منطقه ای با قیمت های متفاوتی همراه خواهد بود به دلایل ذیل : برای تولید پودرسنگ جوشقان ممتاز و میکرونیزه در قم می بایست سنگ جوشقان از معدن خریداری و با پرداخت کرایه به محل کارخانه انتقال یابد. کرایه حمل سنگ از معدن تا کارخانه اولین فاکتور افزایش قیمت را رقم می زند. پس از تولید و محاسبه هزینه های تولید قیمت نهایی محصول تعیین و به مشتریان اعلام می شود .
مشتریانی که عامل توزیع محصول در شهرهای مختلف هستند مثلا در شهرهای شمالی کشور ، می بایست کرایه حمل را به قیمت خریداری پودر اضافه نموده و با حاشیه سود ده درصد ، پودر را در اختیار مصرف کننده نهایی قرار دهند . به همین دلیل قیمت پودر سنگ جوشقان در مکان های مختلف بسته به مصافت از مرکز تولید ، متفاوت می باشد.

پودر سنگ جوشقان سوپر سفید

نکات مهم برای خرید پودرسنگ جوشقان

نکته مهمی که مشتری و مصرف کننده نهایی (end user) باید دقت نماید این است که وقتی پودرسنگ جوشقان در یک شهر دور با قیمت کمتر از کارخانه تولید کننده پودر عرضه می شود ، نباید به اصالت پودر شک نمود ؟ چگونه این پودرسنگ جوشقان پس از طی مصافت طولانی و هزینه های تولید به قیمت وسوسه برانگیز عرضه می شود؟ این نوع عرضه تنها یک علت می تواند داشته باشد و آنهم تولید پودر سنگ از سنگ های فرعی و غیرجوشقان! بله متاسفانه در بازار پودرهای فرعی با نام جوشقان در حال توزیع می باشد که مشتریان بخاطر قیمت ارزان از این پودرها خریداری نموده و محصول یا سازه خود را با مشکل اساسی مواجه می نمایند و پس از تحمل خسارت مالی و معنوی فراوان دست به دامان روشی برای تهیه پودر اصلی می شوند . ما به مشتریان خود تضمین می دهیم بهترین نوع پودر سنگ جوشقان کشور را در دو نوع ساختمانی و صنعتی میکرونیزه در اختیار ایشان قرار می دهیم تا بدون هیچگونه نگرانی از این پودرها استفاده نموده و خسارت مادی و معنوی را متحمل نشوند .

پودر سنگ جوشقان سوپر سفید

کارخانه تولید پودرسنگ joshghan میکرونیزه

بزرگترین مرکز صنعتی تولید پودر سنگ جوشقان در دو نوع ساختمانی و صنعتی میکرونیزه در گروه صنعتی کارخانجات آروشا مستقر می باشد. پودر سنگ جوشقان عرضه شده توسط آروشا از نظر رنگ  سفید می باشد و از نظر نرمی و دانه بندی از مش 100 لغایت 800 تولید می شود. مش 100 و 150 معمولا برای کارهای ساختمانی و نماشسته استفاده می شود. و مش های 200 لغایت 800 برای مصارف صنعتی و کنیتکس و رنگ کاربرد دارد . شما می توانید از طریق این سایت و ارتباط با مدیران فروش مجموعه ، بهترین پودر سنگ جوشقان ایران را خریداری نمائید. ارسال بار به سراسر کشور و در اسرع وقت انجام می گردد.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 62

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت