پودر کربنات کلسیم از کجا تهیه کنیم

4.8
(60)

پودر کربنات کلسیم از کجا تهیه کنیم؟ مهمترین سوالی است که صنعتگران وابسته به این پودر های صنعتی با آن مواجه می‌ شوند چون کیفیت کربنات کلسیم مورد استفاده در خطوط تولیدی آنها می تواند کیفیت نهایی تولیدات را تحت تاثیر قرار دهد، پس با خرید بهترین کربنات کلسیم بازدهی بیشتری برای این صنایع به وجود می آید.

کربنات کلسیم از کجا تهیه کنیم

خریدکربنات کلسیم صنعتی

خرید کربنات کلسیم صنعتی برای فعالان صنعتی در حوزه های مختلف فعالیتی رایج و بسیار با اهمیت می باشد؛ اما کربنات کلسیم صنعتی چیست؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که این ترکیبات به عنوان یک پرکننده سفید رنگ در صنایع مختلف به مصرف می رسند و روش تولید آنها نسبت به کربنات کلسیم  معدنی و طبیعی از پیچیدگی خاصی برخوردار می باشد زیرا به شرایط کنترل شده ویژه و دانش های عمیق در مورد پارامتر های مختلف درگیر در واکنش های تولیدی و فرآیند های بعدی دارند، به همین دلیل انواع کربنات کلسیم صنعتی بر اساس نوع فرآوری ها مشخص و با نام‌ های تجاری متعدد در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد.

آنالیز شیمیایی کربنات کلسیم

Element (%)Measure
caco3 99
fe2o3 0.008
mgo 0.75
loi 43.2
insoluble HCL 0.10

قیمت کربنات کلسیم

قیمت کربنات کلسیم صنعتی در مقایسه با بسیاری از مواد اولیه دیگر ارزان تر ولی نسبت به کربنات کلسیم زمینی و معدنی گران تر می باشد؛ قیمت این ماده وابسته به عوامل مختلفی می باشد که میزان درجه خلوص، میزان سفیدی و روشنایی، اندازه ذرات و نوع مش بندی، یکنواختی توزیع ذرات، بسته بندی و نوسانات بازار مهمترین پارامتر های تعیین کننده قیمت محصولات می باشند.

اندازه ذرات و دانه بندی پودر کربنات کلسیم رسوبی یا صنعتی در حدود یک میکرون یعنی ۶۰۰۰ تا ۸۰۰۰ متغیر می باشد و این ترکیبات در مش بندی های بین ۸۰۰ تا ۲۵۰۰ قابل تولید هستند؛ بدیهی است که هر چقدر کربنات کلسیم صنعتی اندازه ذرات کوچکتری داشته باشد، قیمت بیشتری داشته و فرآیند های تولیدی آن دشوارتر و زمان‌بر بوده است.

خرید اینترنتی کربنات کلسیم

خرید اینترنتی کربنات کلسیم روش ایده آلی برای تهیه محصولاتی با تضمین کیفیت می باشد، در این روش متقاضیان می‌ توانند معتبرترین مرکز خرید را شناخته و محصولاتی را به صورت مستقیم سفارش و در اختیار بگیرند؛ خرید اینترنتی کربنات کلسیم  از مراکز معتبر می‌ تواند مزیت‌ های بسیار زیادی را به ارمغان آورد اما مرکز معتبر برای خرید این محصولات چگونه شناسایی می شود؟

در بحث تولید و عرضه کربنات کلسیم در سال‌ های اخیر برند های بسیار زیادی وارد فعالیت شدند و هر کدام از آنها به نحوی خود را به مشتریان ثابت نمودند، ما در این بخش از محتوا مجموعه صنعتی آروشا پودر را به عنوان معتبرترین مرکز عرضه کننده معرفی می نماییم، در این مجموعه تولیدی نمونه های متفاوت کربنات کلسیم به صورت مستقیم و بدون واسطه تولید و عرضه می‌ شوند و این مهمترین دلیل برای ارزان بودن تولیدات این مجموعه است.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.8 / 5. تعداد موافقین : 60

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت