کارخانه اکسید آهن پیگمنت قرمز معدنی خاک هرمز

4.8
(50)

کارخانه اکسید آهن پیگمنت قرمز معدنی خاک هرمز آروشا پس از سالها مطالعات فنی و علمی و موقعیت سنجی محل استقرار کارخانه در شاهراه ارتباطی کشور با در اختیار گرفتن بهترین معدن خاک هرمز فعالیت خود را آغاز و به لطف استقبال مشتریان روز به روز بر ظرفیت تولید خود اضافه می نماید.

پودر میکرونیزه اکسید آهن قرمز کارخانجات آروشا حاوی ترکیبات طبیعی و غیر سمی و بی بو می باشد، پیگمنت قرمز اکسید آهن آروشا دارای رنگ دهی بسیار بالایی بوده و برخلاف مواد شیمیایی ، ماده رنگ دهی دوستدار طبیعت شناخته می شود؛ محصول پودر میکرونیزه اخرا آروشا جزء محبوب ترین رنگدانه های حوزه صنایع رنگ و موزائیک و کاشی و بتن می باشد، از خواص دیگر پودر اکسید آهن آروشا می توان به مقاومت بالای آن در مقابل تغییر رنگ اشاره نمود؛ واحدهای صنعتی و تولید جوهر ، کاغذ ، مواد آرایشی ، صنایع لاستیک و پلاستیک از دیگر مشتریان عمده این پودر بینظیر کارخانجات آروشا می باشند.

کارخانه اکسید آهن پیگمنت قرمز معدنی خاک هرمز

قیمت فروش پیگمنت اخرا قرمز

همان طور که اشاره شد پیگمنت‌ های اخرا قرمز در حال حاضر دارای اعتبار بالایی در بین صنعتگران هستند و به عنوان بهترین رنگدانه طبیعی به بهره‌برداری می‌ رسند، اما مسئله مهم در بحث استفاده از این ترکیبات قیمت فروش آنها می‌ باشد؛ جالب است بدانید این پیگمنت‌ های معدنی و طبیعی در کنار پیگمنت‌ های صنعتی و سنتزی قرار می‌ گیرند و در صورتی می‌ توانند مورد توجه مصرف کنندگان واقع شوند که قیمت فروش پایینتری داشته باشند.

خرید مستقیم پودر مشکی
>>

قیمت انواع پیگمنت اخرا قرمز به درجه خلوص این محصولات و نام معدن و شرکت تولید کننده وابسته می‌ باشد چون در حال حاضر تجهیزاتی که برای تولید و فرآوری این محصولات در دسترس است بسیار متفاوت بوده و تولیداتی با کیفیت‌ های متنوع روانه بازار می‌ شوند؛ قیمت فروش این نوع پودر های میکرونیزه همچنین به نوع مش بندی و اندازه دانه‌بندی آنها هم وابسته می‌ باشد و بر اساس استاندارد های تعریفی هر چقدر اندازه ذرات ریزتر باشد قیمت فروش آنها بالاتر خواهد بود.

آنالیز شیمیایی پودر اخرا s3

Measure Element Measure Element
0.1 tio2 2.6 cao
0.44 na2o 0.55 k2o
2.99 so3 0.12 mgo
0.97 cl 74.8 fe2o3
4.12 loi 0.44 al2o3
9.2 sio2

بهترین تولید کننده پودر اخرا میکرونیزه

بهترین تولید کننده پودر اخرا میکرونیزه در ایران با کدام اولویت اصلی فعالیت‌ های ویژه خود را به انجام می‌ رساند؟ تولید کنندگان برتر این ترکیبات همواره تلاش دارند از جوانب مختلف پاسخگوی نیاز مشتریان باشند و با این فعالیت مثبت خود سعی دارند از بهره‌ برداری از رنگدانه‌ های سنتزی یا از واردات این ترکیبات جلوگیری نمایند، پس می‌ توان عنوان کرد اولویت اصلی بهترین تولید کنندگان این ترکیبات ایجاد انعطاف پذیری بالا در خطوط تولیدی می‌ باشد.

در عصر حاضر گروه صنعتی آروشا پودر بهترین تولید کننده این محصولات است چون این واحد تولیدی تمامی تجهیزات به روز و پیشرفته را در خطوط تولیدی خود به کار گرفته است و با بررسی نیاز بازار تولید این محصولات را تکمیل می‌ نماید؛ در آروشا پودر قیمت‌ های مناسبی هم در کنار کیفیت بالا برای تولیدات در نظر گرفته می‌ شود و قیمت پایین تولیدات این مجموعه بی‌ ارتباط با حذف واسطه‌ ها از تک تک مراحل تولیدی این محصولات نمی‌ باشد.

خواص اختصاصی پودر اکسید آهن آروشا

پودر اکسید آهنی که در کارخانه اکسید آهن پیگمنت قرمز معدنی آروشا تولید می گردد دارای مزیت هایی می باشد که سایر تولید کنندگان آن را ندارند. نخست اینکه پودر اخرای آروشا درجه خلوص بالای 98 درصد دارد و هیچ گونه ترکیبات دیگر به آن اضافه یا کم نمی شود . مزیت دیگر پودر اخرای آروشا قیمت عرضه محصول می باشد . بدلیل در اختیار داشتن چرخه کامل تولید پودر از معدن تا خروجی محصول و ناوگان و تجهیزات به روز قیمت عرضه این محصول کمتر از نصف قیمت سایر عرضه کنندگان می باشد . همین امر سبب شده است تا واسطه هایی با خرید پودر از کارخانجات بزرگ آروشا به سودهای 50 تا 100 درصدی دست پیدا کنند . به منظور کنترل این بخش از تجارت پودر اخرا عرضه بدون واسطه مستقیم از کارخانه به همه واحدهای صنعتی مربوطه در دستور کار تیم مدیریت مجموعه قرار دارد . مزیت دیگر پودر اکسید آهن آروشا عرضه در مش (دانه بندی) های مختلف این محصول می باشد؛ بهترین پودر اخرا هرمز درجه یک با رنگدهی زیاد را از ما بخواهید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.8 / 5. تعداد موافقین : 50

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت