کارخانه اکسید آهن پیگمنت قرمز معدنی خاک هرمز

کارخانه اکسید آهن پیگمنت قرمز معدنی خاک هرمز آروشا پس از سالها مطالعات فنی و علمی و موقعیت سنجی محل استقرار کارخانه در شاهراه ارتباطی کشور با در اختیار گرفتن بهترین معدن خاک هرمز فعالیت خود را آغاز و به لطف استقبال مشتریان روز به روز بر ظرفیت تولید خود اضافه می نماید.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

کارخانه اکسید آهن پیگمنت قرمز معدنی خاک هرمز

پودر میکرونیزه اکسید آهن قرمز کارخانجات آروشا حاوی ترکیبات طبیعی و غیر سمی و بی بو می باشد .
پیگمنت قرمز اکسید آهن آروشا دارای رنگ دهی بسیار بالایی بوده و برخلاف مواد شیمیایی ، ماده رنگ دهی دوستدار طبیعت شناخته می شود.
محصول پودر میکرونیزه اخرا آروشا جزء محبوب ترین رنگدانه های حوزه صنایع رنگ و موزائیک و کاشی و بتن می باشد .
از خواص دیگر پودر اکسید آهن آروشا می توان به مقاومت بالای آن در مقابل تغییر رنگ اشاره نمود .
واحدهای صنعتی و تولید جوهر ، کاغذ ، مواد آرایشی ، صنایع لاستیک و پلاستیک از دیگر مشتریان عمده این پودر بینظیر کارخانجات آروشا می باشند.

کارخانه اکسید آهن پیگمنت قرمز معدنی خاک هرمز

خواص اختصاصی پودر اکسید آهن آروشا

پودر اکسید آهنی که در کارخانه اکسید آهن پیگمنت قرمز معدنی آروشا تولید می گردد دارای مزیت هایی می باشد که سایر تولید کنندگان آن را ندارند. نخست اینکه پودر اخرای آروشا درجه خلوص بالای 98 درصد دارد و هیچ گونه ترکیبات دیگر به آن اضافه یا کم نمی شود . مزیت دیگر پودر اخرای آروشا قیمت عرضه محصول می باشد . بدلیل در اختیار داشتن چرخه کامل تولید پودر از معدن تا خروجی محصول و ناوگان و تجهیزات به روز قیمت عرضه این محصول کمتر از نصف قیمت سایر عرضه کنندگان می باشد . همین امر سبب شده است تا واسطه هایی با خرید پودر از کارخانجات بزرگ آروشا به سودهای 50 تا 100 درصدی دست پیدا کنند . به منظور کنترل این بخش از تجارت پودر اخرا عرضه بدون واسطه مستقیم از کارخانه به همه واحدهای صنعتی مربوطه در دستور کار تیم مدیریت مجموعه قرار دارد . مزیت دیگر پودر اکسید آهن آروشا عرضه در مش (دانه بندی) های مختلف این محصول می باشد .

خرید پیگمنت آبی
>>

بهترین پودر اخرا هرمز درجه یک با رنگدهی زیاد را از ما بخواهید .

جدیدترین اخبار سایت