کارخانه تولید مرغوب ترین کربنات کلسیم لوله پلی کا صادراتی

تولید کربنات کلسیم لوله پلی کا بدلیل تفاضای بیش از حد، توسط کارخانه های بسیاری صورت می پذیرد. آنچه که اهمیت بیشتری دارد، کیفیت مطلوب تولید می باشد که البته با کمی تحقیق و دقت می توان بدان پی برد. وجود کارخانه های بزرگ و با سابقه موجب کاهش سرگشتگی متقاضیان شده و براحتی مرغوب ترین تولیدات را به مشتریان ارائه می دهند.

تصویری از کارخانه کربنات کلسیم لوله پلی کا

کاربرد کربنات کلسیم لوله پلی کا

لوله پلی کا نوعی لوله پلاستیکی است که ماده اصلی آن، پلی وینیل کلراید یا (PVC) می باشد. پلی وینیل کلراید باعث مقاومت لوله در مقابل حرارت، خوردگی، مواد شیمیایی، اصطکاک و فشار می گردد. اما بغیر از PVC در ساختار این نوع لوله، caco3 نیز بکار برده می شود که از اجزای مهم ترکیب می باشد. استفاده از کربنات کلسیم لوله پلی کا مزایای گوناگونی را در پی خواهد داشت. کاهش هزینه ها و افزایش مقاومت محصول دو ویژگی بارز آن هستند. از طرف دیگر دانه های بسیار ریز پودر کلسیم باعث یکدست شدن ترکیب می گردد.

بدین ترتیب هرچه دانه های پودر ریزتر باشند محصول بدست آمده سطح صاف، براق و یکدست تری خواهد داشت. بعنوان پرکننده این ماده بسیار مقرون به صرفه است. البته همچون پرکننده های دیگر باعث سفت شدن آمیزه پلاستیک نمی شود. عدم ایجاد اثرات منفی در مقاومت ضربه ای، از دیگر ویژگیهای این ماده است که در پی وی سی (PVC) می توان از آن بعنوان پذیرنده اسید ثانویه بهره برد. بنابراین ارزان است، مقاومت اسیدی پایینی دارد، خشک کردن اولیه آسانی داشته و برای افزایش حجم pvc بسیار مناسب است.

به خبری که هم اکنون منتشر شد توجه فرمائید
فروش پودر کلسیم کربنات دمپایی سازی

تصویری از کارخانه پودر کربنات کلسیم لوله پلی کا

اندازه ذرات پودر caco3 در لوله پلی کا

همانطور که گفته شد، اندازه ذرات کربنات کلسیم لوله پلی کا از اهمیت بالایی برخوردار است. بدین صورت که هر چه اندازه ذرات پودر کوچکتر باشد، مقاومت تولیدات بیشتر خواهد بود. بطور مثال چنانچه اندازه ذرات کلسیم بین ۸۰ تا ۱۰۰ میکرومتر باشد، مقاومت ضربه ۲۵ تا ۵۰ درصد کاهش خواهد داشت. اما در صورتی که اندازه ذرات ۳۰ تا ۴۰ میکرومتر باشد، مقاومت ضربه تنها ۱۰ تا ۲۵ درصد کاهش پیدا می کند.

کارخانه های تولید پودر

مجموعه کارخانجات آروشا شامل بزرگترین مجموعه صنعتی تولید پودر کربنات کلسیم لوله پلی کا می باشد که سالن ها و خطوط تولید بسیاری را در اختیار خود دارد. بدین ترتیب با تولیدی بالغ بر ۴۰۰۰ تن در ماه، علاوه بر برآورده کردن نیاز داخلی، تولیداتش را صادر می نماید. متقاضیان پودر کربنات کلسیم می توانند با خرید مواد مورد نیاز خود بطور مستقیم از کارخانه و با اطمینان از کیفیت تولیدات، مایحتاج شرکت تولیدی خود را تامین نمایند.

جدیدترین اخبار سایت

خطای RSS: WP HTTP Error: cURL error 28: Operation timed out after 10001 milliseconds with 0 out of 0 bytes received
Call Now Buttonتماس با دفتر فروش