کارخانه تولید پودر سنگ جوشقان صادراتی

4.9
(31)

محصولات مختلف برای عرضه به متقاضی نیازمند مشخصه هایی است که در هر حوزه ممکن است متفاوت باشد.این بدان معنی است که هر کالایی متناسب با کاربران و مصرف کنندگانش، باید ویژگی های بخصوصی را شامل شود تا بعنوان تولید مرغوب مورد استقبال قرار گیرد. بطور دقیق تر، همانند پودر سنگ جوشقان صادراتی که از نظر کیفی می بایست مشمول استاندارد های بخصوصی گردد. استاندارد های هر محصول نسبت به نوع کاربری منطقه مورد نیاز تعیین می شود. بنابراین ویژگیهایی همچون: کیفیت، بسته بندی، نوع مواد اولیه بکار رفته جهت ساخت معین کننده این استاندارد ها خواهد بود.

نوع بسته بندی پودرسنگ

عنوان جنس بسته بندی وزن(kg) توضیحات
کیسه ای متوسط AD-star 25 موجود
کیسه ای بزرگ AD-star 30 موجود
فله داخل جامبو پلی پروپیلن 1000-1500 موجود
فله 2000-25000 موجود

کارخانه تولید پودر سنگ جوشقان صادراتی

قیمت پودر سنگ جوشقان درجه یک

همان طور که مستحضر هستید تولیدکنندگان مصالح ساختمانی و همچنین طراحان و معماران ساختمان ساز همیشه به دنبال استفاده از محصولاتی هستند که دارای حداقل قیمت می باشند و در این میان است که قیمت پودر سنگ جوشقان برای این خریداران عمده اهمیت پیدا می نماید. جالب است بدانید قیمت پودر سنگ جوشقان درجه یک در مقایسه با دیگر پودر سنگ های تولید شده در ایران بالاتر می باشد.
اما کیفیت این محصولات در برابر قیمت بالای آنها کاملاً توجیه پذیر می باشد. کیفیت پودر سنگ جوشقان به نوعی است که تولید کنندگان مصالح ساختمانی می توانند در حجم های کمتری از این محصولات به جای حجم های بالای پودر سنگ های بی کیفیت استفاده نمایند و از این طریق صرفه اقتصادی جالبی برای تمامی فعالان در این زمینه ایجاد می گردد.

کارخانه تولید پودر سنگ جوشقان صادراتی

تولید بهترین پودر سنگ جوشقان

تولید بهترین پودر سنگ جوشقان در مجموعه صنعتی اروشا پودر به صورت کاملاً تخصصی پیگیری می‌ شود در واقع این مجموعه تولید کننده به دنبال تامین نیاز صنعتگران وابسته در داخل کشور و از آن طرف صادرات این محصولات به بسیاری از کشور های دیگر می باشد. پودر سنگ جوشقان تولید شده در مجموعه آروشا پودر یک ترکیب بسیار با کیفیت و با درجه خلوص بالایی است و به علت جذب سیمان بالا در ملات شسته سیمانی باعث می شود که در اجرای نما های ساختمانی ماندگاری بالاتر ایجاد گردد. پودر سنگ جوشقان مجموعه آروشا پودر به کمک مجهزترین دستگاه ها و تجهیزات تولید شده است و به جرات می‌ توان گفت که مش بندی دقیقی از این محصولات در این زمینه معرفی می گردد. پودر سنگ جوشقان مجموعه آروشا پودر، همچنین دارای رنگ سفید و در درخشانی است و با چسبندگی فوق العاده بالا قابلیت استفاده را از آن خود می نماید.

سنگ جوشقان از نوعی سنگ کلسیم در معادن شهر جوشقان حاصل می شود که در رده سنگ های رسوبی مانند مرمریت می باشد. بلور های تشکیل دهنده و ساختار مولکولی سنگ جوشقان تا حدودی مانند سنگ مرمر است. جذب بسیار کمی در حد ۳ درصد دارد، وزنش حدود ۲.۷ گرم در سانتی متر مکعب بوده و نزدیک به ۳۴ درصد در برابر ساییدگی مقاومت دارد.
رنگ این ماده معدنی سفید و درخشنده بوده و بسادگی تغییر رنگ نمی دهد. چسبندگی زیادی داشته و بعد از خشک شدن مقاوم است. براحتی ترک نخورده و در برابر اشعه ماورابنفش خورشید بسیار مقاوم است. ضد آب بوده و در نهایت بخوبی با مصالح دیگر ترکیب می شود. بطور کل همه این خصوصیت ها باعث شده تا در حوزه های متنوع صنعتی مورد بهره وری قرارگیرد. سنگ های جوشقان طی فرایندی در کارخانجات، توسط وسایل کوبش و آسیاب به پودر سنگ تبدیل می گردد. البته بطور طبیعی نیز می توان این کانی معدنی را بشکل پودر استخراج کرد.

کاربرد های متنوع پودر سنگ

چسبندگی، رنگ سفید، کیفیت و مقارمت و استحکامش بگونه است که در صنعت های بیشماری بکار برده می شود. از پودر های با کیفیت این محصول برای نماشسته ساختمان مودرد استفاده قرار می گیرد. از طرفی ملات آن بدلیل استحکام بالا و عدم ترک خوردگی، جهت مصالح ساختمانی بسیار موثر و مفید می باشد. همچنین مکمل مناسبی برای پودر سیمان سفید است، چراکه رنگ سفید و درخشانی دارد. لازم بذکر است که رنگ این ماده ماندگاری عالی داشته و مقاومت بالایی در برابر تغییرات دمایی از خود نشان می دهد. از اینرو بمنظور رنگ کردن ساختمانهایی که در شمال کشور قرار دارند و دارای محیطی بسیار مرطوب هستند، کاربردی و مفید می باشد. در ساخت بتن، کاهش احتمال ترک خوردگی و افزایش مقاومت بتن، از دلایل بکارگیری این پودر معدنی است.

مراکز فروش پودر سنگ جوشقان صادراتی

گروه صنعتی کارخانجات آروشا بزرگترین مجموعه مکانیزه تولید پودر سنگ جوشقان صادراتی است که بواسطه کیفیت عالی تولیدات خود بغیر از نیاز داخل کشور، تامین بازار خارجی و کشور های منطقه را نیز در اختیار دارد.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 31

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت