کارخانه تولید پودر سنگ جوشقان صادراتی

محصولات مختلف برای عرضه به متقاضی نیازمند مشخصه هایی است که در هر حوزه ممکن است متفاوت باشد.این بدان معنی است که هر کالایی متناسب با کاربران و مصرف کنندگانش، باید ویژگی های بخصوصی را شامل شود تا بعنوان تولید مرغوب مورد استقبال قرار گیرد. بطور دقیق تر، همانند پودر سنگ جوشقان صادراتی که از نظر کیفی می بایست مشمول استاندارد های بخصوصی گردد. استاندارد های هر محصول نسبت به نوع کاربری منطقه مورد نیاز تعیین می شود. بنابراین ویژگیهایی همچون: کیفیت، بسته بندی، نوع مواد اولیه بکار رفته جهت ساخت معین کننده این استاندارد ها خواهد بود.

صادرات پودر سنگ جوشقان

سنگ جوشقان

سنگ جوشقان از نوعی سنگ کلسیم در معادن شهر جوشقان حاصل می شود که در رده سنگ های رسوبی مانند مرمریت می باشد. بلور های تشکیل دهنده و ساختار مولکولی سنگ جوشقان تا حدودی مانند سنگ مرمر است. جذب بسیار کمی در حد ۳ درصد دارد، وزنش حدود ۲.۷ گرم در سانتی متر مکعب بوده و نزدیک به ۳۴ درصد در برابر ساییدگی مقاومت دارد. رنگ این ماده معدنی سفید و درخشنده بوده و بسادگی تغییر رنگ نمی دهد. چسبندگی زیادی داشته و بعد از خشک شدن مقاوم است. براحتی ترک نخورده و در برابر اشعه ماورابنفش خورشید بسیار مقاوم است. ضد آب بوده و در نهایت بخوبی با مصالح دیگر ترکیب می شود.

به خبری که هم اکنون منتشر شد توجه فرمائید
بزرگترین کارخانه پودر سنگ جوشقان

بطور کل همه این خصوصیت ها باعث شده تا در حوزه های متنوع صنعتی مورد بهره وری قرارگیرد. سنگ های جوشقان طی فرایندی در کارخانجات، توسط وسایل کوبش و آسیاب به پودر سنگ تبدیل می گردد. البته بطور طبیعی نیز می توان این کانی معدنی را بشکل پودر استخراج کرد.

مرکز فروش پودر سنگ جوشقان

کاربرد های متنوع پودر سنگ

چسبندگی، رنگ سفید، کیفیت و مقارمت و استحکامش بگونه است که در صنعت های بیشماری بکار برده می شود. از پودر های با کیفیت این محصول برای نماشسته ساختمان مودرد استفاده قرار می گیرد. از طرفی ملات آن بدلیل استحکام بالا و عدم ترک خوردگی، جهت مصالح ساختمانی بسیار موثر و مفید می باشد. همچنین مکمل مناسبی برای پودر سیمان سفید است، چراکه رنگ سفید و درخشانی دارد. لازم بذکر است که رنگ این ماده ماندگاری عالی داشته و مقاومت بالایی در برابر تغییرات دمایی از خود نشان می دهد. از اینرو بمنظور رنگ کردن ساختمانهایی که در شمال کشور قرار دارند و دارای محیطی بسیار مرطوب هستند، کاربردی و مفید می باشد. در ساخت بتن، کاهش احتمال ترک خوردگی و افزایش مقاومت بتن، از دلایل بکارگیری این پودر معدنی است.

مراکز فروش پودر سنگ جوشقان صادراتی

گروه صنعتی کارخانجات آروشا بزرگترین مجموعه مکانیزه تولید پودر سنگ جوشقان صادراتی است که بواسطه کیفیت عالی تولیدات خود بغیر از نیاز داخل کشور، تامین بازار خارجی و کشور های منطقه را نیز در اختیار دارد.

جدیدترین اخبار سایت

خطای RSS: WP HTTP Error: cURL error 28: Operation timed out after 10001 milliseconds with 0 out of 0 bytes received
Call Now Buttonتماس با دفتر فروش