کارخانه تولید پودر کربنات کلسیم زیره کفش

0
()

شرکت صنعتی آروشا تولید کننده کربنات کلسیم به صورت عمده در سطح کشور می باشد که در این راستا آماده همکاری با صنایع تولید کفش پلاستیکی می باشد. خلوص کربنات کلسیم آروشا 98.5 درصد و رطوبت آن حداکثر  1 درصد بوده که این ماده صنعتی را از مش 200 تا مش 3500 تولید می کند. لازم به ذکر است که کربنات کلسیم زیره کفش پرکاربردترین ماده پرکننده پلاستیک به شمار می رود. پودر کربنات کلسیم میکرونیزه در صنعت موجب افزایش براق بودن سطح خارجی جسم، افزایش مقاومت در مقابل پاره شدن و عدم ایجاد زردی (ثبات رنگ سفید) می گردد.

کارخانه تولید پودر کربنات کلسیم زیره کفش

کربنات کلسیم مش بندی شده

کربنات کلسیم مش بندی شده یک ترکیب بسیار پرکاربرد در بین صنعتگران فعال در حوزه های تولیدی، خدماتی و ساختمانی می باشد که از این محصولات با هدف بهبود کیفیت خدمات خود استفاده می نمایند و معمولاً برای تولید و فرآوری این محصولات از فک های سنگ شکن، آسیاب های بالمیل و دستگاه‌ هایی به نام سرند های نمره بندی شده استفاده می شود تا در نهایت مش بندی دقیقی از این تولیدات در اختیار مصرف کنندگان واقعی قرار گیرد. در گذشته مش بندی دقیقی از کربنات کلسیم به متقاضیان ارائه نمی شد و به همین دلیل آنها تمایلی به استفاده از این محصولات در خطوط تولیدی خود نداشتند. ولی در حال حاضر با تجهیزات برتر و تکنولوژی های جدیدتری مش بندی دقیقی از این محصولات ارائه می گردد که امکان استفاده از آنها با اهداف مناسب در صنایع مختلف وجود دارد.  پودر کربنات کلسیم مش بندی شده معمولاً در نمونه‌ های کربنات کلسیم مش ۸۰۰، کربنات کلسیم مش ۱۲۰۰، کربنات کلسیم مش ۲۵۰۰، کربنات کلسیم مش ۳۵۰۰ و غیره معرفی می گردد.

خرید بهترین کلسیم کربنات خلوص بالا
>>

فروش پودر کربنات کلسیم مش بندی شده

فروش پودر کربنات کلسیم مش بندی شده را شرکت های مختلفی در حال حاضر به انجام می رسانند که اطمینان از این اعتبار شرکت های عرضه کننده برای خریداران عمده بسیار قابل توجه می باشد. شرکت های تولید کننده  که از برند های شناخته شده برخوردار می باشند، انواع پودر کربنات کلسیم مش بندی شده را با تضمین کیفیت ارائه می نمایند. یکی از معروف ترین شرکت های تولید کننده فعال در این زمینه مجموعه آروشا پودر می باشد که محصولات خود را بر اساس استاندارد های جهانی ارائه می نماید. در مجموعه آروشا پودر از خطوط تولیدی کاملا اتوماتیک و مکانیزه استفاده می شود تا کربنات کلسیم با مش بندی دقیق برای صنایع مختلف ارائه شود.

کارخانه تولید پودر کربنات کلسیم زیره کفش

نمایندگی فروش کربنات کلسیم میکرونیزه زیره کفش

در طی سال های متمادی کربنات کلسیم در صنعت تولید پلاستیک به عنوان یک ماده فرعی مورد استفاده قرار گرفته می شود تا بوسیله این فرآیند باعث بهبود خواص مکانیکی پلاستیک ها و پلیمرها شود و در نهایت موجب کاهش هزینه های جانبی شود. در صنعت کربنات کلسیم میکرونیزه ، درجه پرکنندگی در زیره کفش فاکتور مهمی بحساب می آید. علاوه بر آن حد مصرف مشروط به این مسئله می باشد که حالت ارتجاعی جنس مورد مصرف رعایت و حفظ شود که از این ماده معادل 20 درصد به عنوان پرکننده مصرف شود.

کارخانه تولید کلسیم کربنات
>>

شرکت تولید بهترین کربنات کلسیم زیره کفش

پودر کربنات کلسیم مصرفی باید دارای دانه بندی حدود 350 مش و خلوص 98 درصد و رطوبت کمتر از  1 درصد باشد. کاربرد اصلی کربنات کلسیم بیشتر در صنعت ساخت و ساز می باشد و به عنوان مصالح ساختمانی به کار گرفته می شود اما امروزه به دلیل تغییر کردن شرایط جوی و بخصوص به دلیل باران های اسیدی تنها در ساخت و ساز مورد استفاده قرار نمی گیرد و شرکت آروشا به عنوان شرکت تولید بهترین کربنات کلسیم  اقدام به تولید این محصول برای استفاده در صنعت پلاستیک و کفش نموده است.

بهترین کربنات کلسیم سفید و صادراتی

برای تولید کربنات کلسیم با درجه وایتنس بالا و خلوص عالی ضمن توجه ویژه به تامین سنگ کربنات کلسیم درجه یک از معادن بکر ، فرآیندهای تولید محصول به صورت کامل و دقیق می بایست عملیاتی گردد. در ادامه چندین ویژگی کاربردی کربنات کلسیم میکرونیزه زیره کفش را بیان کرده ایم:

  • براق کننده سطح خارجی جسم.
  • مقاومت بیشتر در برابر پاره شدن و کشش.
  • ثبات رنگ سفید و عدم ایجاد زردی در جسم.
  • کاهش خاصیت ارتجاعی.
  • در مقابل چربی ثابت است.

کربنات کلسیم میکرونیزه صنعتی  از طریق منابع معدنی طبیعی مختلف بوسیله استخراج و فرآوری بدست می آید. علاوه بر آن از این ماده برای تولید هیدروکسید کلسیم با استفاده از واکنش شیمیایی آهک زنده با آب و سپس تیمار با دی اکسید کربن بمنظور رسوب نمک کربنات کلسیم با خلوص بالاتر در مقیاس صنعتی تولید می شود. برای راهنمایی و مشاوره و دریافت اطلاعات بیشتر در مورد قیمت پودر میکرونیزه و همچنین موجودی آن با کارشناسان فروش آروشا تماس بگیرید.

برای کشف پایین ترین قیمت خرید پودر کربنات کلسیم ساوه چه نکاتی را بیاموزیم؟
>>

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: / 5. تعداد موافقین :

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت