کارخانه تولید و فروش کربنات کلسیم در فارس

کربنات کلسیم یکی از مواد معدنی پر کاربرد امروزه است. این پودر در طیف گسترده ای از کاربردهای صنعتی و تجاری مانند پلاستیک، رنگ، چسب، مایعات حفاری و کاغذ کاربردهای زیادی دارد. جهت خرید کربنات کلسیم در فارس با ما تماس بگیرید.

کربنات کلسیم در فارس چه کاربردی دارد؟

فرش: کربنات کلسیم یک ماده کم جذب روغن است که برای حمایت از فرش به منظور کاهش هزینه کل تولید در عین حفظ خواص مکانیکی عالی مورد استفاده قرار می گیرد. گریدهای کربنات کلسیم آروشا پس از نصب، به وزن سنگینی فرش کمک می کند تا به صورت مسطح روی زمین قرار بگیرد و دارای چین خوردگی نشود.

زیست محیطی: کربنات کلسیم زمین، یک محصول قلیایی ملایم است و در کاربردهای مختلف محیطی مورد استفاده قرار می گیرد. این متداول ترین وسیله ای است که در برنامه های گوگرد زدایی از گاز دودکش استفاده می شود. کربنات کلسیم، انتشار گاز مضر SO2 از زغال سنگ و سایر اگزوزهای سوخت فسیلی را متوقف می کند. همچنین برای اسید زدایی دریاچه ها و خنثی سازی رواناب اسیدی آب از معادن استفاده می شود.

لاستیک:  از کربنات کلسیم زمین در طیف گسترده ای از کاربردهای لاستیکی به عنوان ماده توسعه دهنده و ضد عفونی کننده استفاده می شود. در سایر کاربردهای لاستیک کربنات کلسیم، می تواند سختی ایجاد کند یا مقاومت لاستیک را در برابر سایش بالا ببرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات کربنات کلسیم و مورد استفاده در کاربردهای لاستیکی یا سفارش نمونه با ما تماس بگیرید.

گچ بری: آروشا یکی از تأمین کنندگان عمده کربنات کلسیم در صنعت گچ بری است و تعدادی از درجه های کربنات کلسیم با کیفیت بالا را در تولید ترکیبات مشترک استفاده می کند که به عنوان سیمان مفصلی یا گل و دیوار خشک نیز شناخته می شود. محصولات کربنات کلسیم ما به کاهش تقاضای آب، جمع شدگی و ترک خوردگی ترکیبات و همچنین کاهش هزینه کلی ترکیبات در کاربردهای ترکیب مشترک کمک می کنند.

 

 

چگونه در فارس کربنات کسیم بخریم؟

برای کربنات کلسیم در اندازه ذرات مورد نظر شما (مانند کربنات کلسیم میکرونیزه)، بازار بزرگ پودر معدنی آروشا، اداره کننده کارخانه های تولید کربنات کلسیم، نامی است که باید هنگام تهیه مواد اولیه خود به خاطر بسپارید. به طور استثنایی خالص و همه کاره، تمام محصولات کربنات کلسیم با تعهد آروشا به قابلیت اطمینان پشتیبانی می شوند.

فرآیندهای ما دارای استانداردهای ISO هستند و هنگامی که با دانش مهندسین ایرانی ترکیب شوند، تولید کنندگان با خیالی آسوده از تولید محصولات سازگار و با عملکرد بالا اطمینان حاصل می کنند. در کنار محصولاتی برتر، ما یک مزیت رقابتی بزرگ برای سایر آنها داریم: خدمات مشتری. این به معنای بدون دردسر بودن، تحویل به موقع و خدمات دوستانه و شخصی برای هر سفارش است.

Call Now Buttonتماس با دفتر فروش