برای اشراف کامل به نکات مهم خرید پودر کربنات کلسیم اصفهان با ما همراه باشید

4.9
(41)

در این محتوا به معرفی یکی از منابع کربنات کلسیم می پردازیم. استان اصفهان یکی از منابع مهم عرضه کربنات کلسیم در کشور و جهان است که محصولاتی با کیفیت روانه بازار می کند. یکی از مرغوبترین پودر های کربنات کلسیم حاصل استفاده از سنگ های اصفهان می باشد که محصولی ممتاز است و به سایر کشورها نیز صادرات دارد.

خرید پودر کربنات کلسیم اصفهان

تولید و فروش پودر کربنات کلسیم اصفهان

همانطور که می دانید، کربنات کلسیم از فراوان ترین سنگ های موجود در پوسته زمین است اما این فراوانی به معنی کیفیت بالای آن در تمامی موارد نیست. کربنات کلسیم های موجود در بازار از کیفیت یکسانی برخوردار نیستند و با توجه به منطقه جغرافیایی و آب و هوا می توانند دارای کیفیت هایی متغیر باشند. پودر کربنات کلسیم اصفهان یکی از معروفترین پودرهای سنگ ایران  می باشد. در واقع استان اصفهان، یکی از مهمترین منابع عرضه سنگ کربنات کلسیم در ایران و جهان است که وظیفه عرضه کربنات کلسیم خام به صنایع را به عهده دارد.

بسیاری از کارخانجات معتبر، برای تهیه محصولات پوششی، دامی، کشاورزی و… خود، از کلسیم کربنات خام اصفهان استفاده می کنند. سنگ های کربنات کلسیم خام اصفهان، توسط مجموعه آروشا پودر خریداری شده و مورد ارزیابی و سنجش کیفیت قرار می گیرند. در واقع این کارخانه از تولیدکنندگان کربنات کلسیم مرغوب در ایران و جهان به شمار می رود و وظیفه تولید و عرضه پودر کربنات کلسیم را نیز به عهده دارد.

لیست قیمت کلسیم کربنات حفاری
>>

مرکز توزیع پودرکربنات کلسیم اصفهان

همانطور که گفته شد، گروه صنعتی کارخانجات آروشا، در نظر دارد تا با خریداری مرغوبترین سنگ کربنات کلسیم زمینه مناسب برای تولید بهترین و با کیفیت ترین پودر کربنات کلسیم را فراهم کند . این مجموعه به دلیل خرید مواد اولیه درجه یک و ممتاز، مجهز بودن به دستگاه های مدرن دنیا و داشتن کادری مجرب و حرفه ای، به یک مرکز فروش کربنات کلسیم درجه یک در ایران و جهان تبدیل شده است. تمامی صنایع معتبر داخلی و بسیاری از صنایع معتبرترین کشورهای جهان نیز، پودر کربنات کلسیم مورد نیاز خود را از این شرکت تهیه می کنند چرا که این شرکت با فروش کربنات کلسیم ممتاز به صورت مستقیم و بدون واسطه، حریم امنی برای صنایع فراهم کرده تا متحمل هیچ گونه ضرری نشوند.

نوع بسته بندی کربنات کلسیم

عنوان جنس بسته بندی وزن(kg) توضیحات
کیسه ای متوسط AD-star 25 موجود
کیسه ای بزرگ AD-star 30 موجود
فله داخل جامبو پلی پروپیلن 1000-1500 موجود
فله 2000-25000 ناموجود

موارد مصرف کربنات کلسیم کوتد

همان طور که اشاره شد در حال حاضر فراورده های حاصل از کوبش سنگ های معدنی کربنات کلسیم که جزو فراوان ترین کانی های معدنی در پوسته زمین هستند، اهمیت بسیار زیادی دارند و از این تولیدات در تمامی صنایع به نوعی بهره برداری می گردد؛ ما در این بخش از محتوا قصد داریم چندین مورد از موارد مصرف این ترکیبات بسیار باکیفیت را معرفی نماییم.

در حال حاضر کربنات کلسیم کوتد در صنعت تولید پلاستیک ها بیشترین کاربرد را دارد، این تولیدات با هدف کاهش هزینه‌ های تولیدی و افزایش برخی از ویژگی‌ های مثبت محصولات تولید شده به بهره‌ برداری می‌ رسند، کربنات کلسیم در این مورد مصرفی به عنوان یک پر کننده است که برای اولین بار در صنعت پلاستیک سازی به بهره برداری رسیده است.

این تولیدات در صنعت لاستیک سازی هم کاربرد های بی نظیری داشته و باعث می شوند که در نهایت حجم محصولات تولیدی چندین برابر شود، با در نظر گرفتن استفاده از لاستیک های طبیعی که دارای قیمت بالایی هستند به کارگیری این تولیدات به جای آنها برای مصرف کنندگان صرفه جویی لازم را ایجاد می نماید؛ افزودن کربنات کلسیم به بخش های خاصی از فرمول های تولیدی لاستیک ها باعث استحکام کششی و مقاومت آنها در برابر پارگی و سایش می‌ شود، این ترکیبات همچنین اثر تقویت کنندگی قابل توجهی در تولید انواع لاستیک های مصنوعی ایجاد می نمایند و در نهایت باعث افزایش قوام آنها می شوند.

تولیدکنندگان کربنات کلسیم

مرغوبیت کربنات کلسیم را، می توان از ظاهر و میزان سفید بودن آن تشخیص داد. کربنات کلسیم هر چقدر سفید تر باشد، مرغوب تر است و در صنایع مورد استقبال بیشتری قرار خواهد گرفت. البته بررسی کیفیت کامل منوط به انجام بررسی های آزمایشگاهی می باشد. از مزیت های دیگر کارخانه آروشا پودر، تولید و صادرات بهترین کربنات کلسیم موجود در بازارهای داخلی و خارجی است. کیفیت محصول تولید شده توسط این کارخانه به حدی است که به راحتی می تواند با نمونه های خارجی رقابت کند. میزان صادرات سالانه پودر کربنات کلسیم تولید شده در این مجموعه، به صنایع کشورهای معتبر دنیا، می تواند گواه خوبی برای اثبات این ادعا باشد.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 41

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت