کربنات کلسیم فعال و بهبود عملکرد محصولات

4.9
(60)

کربنات کلسیم فعال برای به کارگیری در صنایع متفاوت با مشخصات ویژه معرفی می گردد، این تولیدات هم به صورت معدنی و هم به صورت صنعتی قابل تولید و عرضه هستند و در هر یک از این شرایط مشخصات متفاوتی برای آنها ایجاد می گردد.

کربنات کلسیم فعال

 کربنات کلسیم کوتد

بر اساس آنالیز شیمیایی کربنات کلسیم، این فراورده ها در حالت عادی دارای خاصیت آب دوست بودن هستند، بدین معنی که تمایل زیادی دارند آب را جذب کرده و با آن مخلوط یا در آن حل شوند اما در صنایعی مانند صنعت پلاستیک و پلیمر این ویژگی کربنات کلسیم مشکلات زیادی را ایجاد می نماید و در واقع اصطحکاک زیادی را فراهم می‌ کند.

تولیدکنندگان برتر در سال های اخیر برای رفع مشکلات ایجاد شده در این حوزه های تولیدی توانستند پودر کربنات کلسیم کوتد را تولید نمایند و از این طریق خاصیت کربنات کلسیم طبیعی را تغییر می دهند.

یکی از راه های تولید کربنات کلسیم کوتد پوشش دادن این ترکیبات به کمک اسید های چرب و یا اسپری کردن اسید ها بر روی این فراورده ها می باشد و در نهایت این محصول با نام کربنات کلسیم پوشش داده شده یا کربنات کلسیم کوتد قابل استفاده است.

پودر کربنات کلسیم دام و طیور کیسه 25 کیلویی
>>

آنالیز شیمیایی کربنات کلسیم

Element (%)Measure
caco3 99
fe2o3 0.008
mgo 0.75
loi 43.2
insoluble HCL 0.10

کاربرد کربنات کلسیم در صنایع

کاربرد کربنات کلسیم در صنایع گوناگون با اهداف خالصی بررسی و پیگیری می ‌شود، این ترکیبات در صنعت داروسازی با هدف تامین کلسیم به مصرف می‌ رسند در صورتی که در تولید کاغذ با هدف تامین سفیدی و شفافیت بیشتر تولیدات از آنها استفاده می شود؛ کربنات کلسیم در کشاورزی هم با هدف تصحیح اسیدیته خاک به کار می رود، این تولیدات به عنوان پرکننده های ارزان قیمت در صنعت تولید پلاستیک و پلیمر هم جایگاه ویژه ای دارند.

فروش عمده کربنات کلسیم

یکی از نیازهای اصلی صنعتگران و تولیدکنندگان کالاهای مختلف پودر های میکرونیزه کربنات کلسیم است و این ترکیبات در موارد مختلفی به مصرف می‌ رسند، به همین دلیل فروش کربنات کلسیم توسط شرکت های معتبر اهمیت زیادی دارد.

در عصر حاضر شرکت تولیدی آروشا کوشیده است تا با تولید این فراورده های با کیفیت، خاطر مصرف کنندگان را از هر بابتی آسوده نماید، در این مجموعه تولید کننده تکنولوژی های روز دنیا و همراهی کارشناسان خبره جزو خصوصیات بارز می باشد و با سابقه چندین و چندساله این واحد تولیدکننده خریداران می توانند به عنوان با اعتماد ترین گزینه پیش رو برای خرید به آن مراجعه نمایند.

در مجموعه آروشا پودر فعالیت های تولید این فرآورده ها به صورت حرفه ‌ای دنبال می ‌شود و در واقع کربنات کلسیم عرضه شده محصولی متناسب با دانه بندی های بسیار مناسب است، همچنین از ویژگی‌ های بارز این تولیدات می توان به درجه خلوص بالا، دانه بندی و مش بندی دقیق و قیمت مناسب اشاره کرد، در هر صورت ما در این مجموعه آماده ثبت سفارشات شما با هر حجمی خواهیم بود.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 60

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت