کربنات کلسیم مخصوص پروفیل در و پنجره

PVC یا پلی وینیل کلراید یکی از قدیمی‌ ترین و پر مصرف ‌ترین انواع پلیمرهاست که از پلیمریزاسیون مونومر وینیل کلراید (VCM) بدست می‌آید و تقریبا ۸۵ درصد از ترکیب پروفیل های در و پنجره (UPVC) را تشکیل می دهد. پلیمر PVC نسبت به نور و گرما حساس است و با اکسیژن نیز ترکیب می شود و لازم است یک پایدار کننده به آن اضافه شود. به این منظور از پایدار کننده های مختلفی استفاده میشود تا کیفیت pvc در پروسه تولید پروفیل در و پنجره (upvc) کاهش پیدا نکند و پس از آن برای افزایش استحکام از پر کننده هایی مانند کربنات کلسیم مخصوص پروفیل در و پنجره استفاده می شود.

کربنات کلسیم مخصوص پروفیل در و پنجره

از چه نوع کربنات کلسیم در تولید پی وی سی استفاده می شود؟

کربنات کلسیم مورد استفاده در تولید پی وی سی کربنات کلسیم پوشش داده شده است که با لایه ای از اسید استئاریک پوشانده شده است . استفاده از کربنات کلسیم پوشش داده شده فرآیند دسپرسینگ را که نوعی خاصیت مکانیکی است برای افزایش مقاومت در برابر رطوبت و ایجاد خواص الکتریکی بهتر بهبود می بخشد.
به دلیل آن که محصولات ساخته شده ازپروفیل UPVC مقرون به صرفه تر می باشند، برای تولید بسیاری از در و پنجره ها از این پروفیل استفاده می شود. همچنین در دمای بالا، پروفیل UPVC  به ماده اولیه برای ساخت محصولی جدید تبدیل می شود. همچنین این پروفیل جایگزینی مناسب برای چوب در ساخت و ساز در و پنجره ها می باشد و بدلیل آنکه در برابر فرسایش شیمیایی کاملا مقاوم است، عملا برای استفاده در ساختمان از جمله استفاده در درب و پنجره دوجداره تهیه شده است.
کربنات کلسیم مخصوص پروفیل در و پنجره استفاده شده در تولید پروفیل در و پنجره از نوع کربنات کلسیم پوشش دار می باشد. برای تهیه ی این نوع از کربنات کلسیم، هم از کربنات کلسیم پودری و هم از کربنات کلسیم رسوبی استفاده می شود و تقریباً اکثر محصولات تجاری به صورت پوشش داده شده با اسید استئاریک یا استئارات کلسیم می باشند.

به خبری که هم اکنون منتشر شد توجه فرمائید
مرکز توزیع کلسیم کربنات میکرونیزه مش 400

کربنات کلسیم مخصوص پروفیل در و پنجره

شرکت تولیدی کلسیم کربنات آروشا

برای تهیه کلسیم کربنات مخصوص پروفیل در و پنجره ی با کیفیت استاندارد می توانید به شرکت خوش نام آروشا مراجعه کنید. این شرکت با داشتن کارنامه ی درخشان 30 ساله در تولید این پودر ، در میان تولید کنندگان ایرانی یکی از پر افتخارترین شرکت های تولید کننده و بزرگ ترین صادر کنندگان کلسیم کربنات می باشد.
برای اطلاعات بیشتر با مشاورین شرکت آروشا تماس گرفته و از راهنمایی و پشتیبانی رضایت بخش آن ها در تمام مراحل خرید  و استفاده، بهره مند شوید. همچنین از طریق برقراری ارتباط با واحد فروش گروه صنعتی کارخانجات آروشا به عنوان بزرگ ترین تولید کننده کربنات کلسیم کوتد در ایران ، در کوتاه ترین زمان ممکن محصول مورد نیاز را سفارش داده و از طریق شبکه ارسال بار این مجموعه سفارش خود را در مقصد دریافت نمائید.

جدیدترین اخبار سایت