کربنات کلسیم مخصوص پروفیل در و پنجره

4.9
(57)

PVC یا پلی وینیل کلراید یکی از قدیمی‌ ترین و پر مصرف ‌ترین انواع پلیمرهاست که از پلیمریزاسیون مونومر وینیل کلراید (VCM) بدست می‌آید و تقریبا ۸۵ درصد از ترکیب پروفیل های در و پنجره (UPVC) را تشکیل می دهد. پلیمر PVC نسبت به نور و گرما حساس است و با اکسیژن نیز ترکیب می شود و لازم است یک پایدار کننده به آن اضافه شود. به این منظور از پایدار کننده های مختلفی استفاده میشود تا کیفیت pvc در پروسه تولید پروفیل در و پنجره (upvc) کاهش پیدا نکند و پس از آن برای افزایش استحکام از پر کننده هایی مانند کربنات کلسیم مخصوص پروفیل در و پنجره استفاده می شود.

آنالیز فیزیکی کربنات کلسیم 2500 مش کوتد

Element Measure
appearance white micronized powder
whiteness 95.5%
moisture 0.2%
specific gravity 2.7
ph value 9
oil absorption 30
stearic asid % 1.00- 0.70

کربنات کلسیم مخصوص پروفیل در و پنجره

دلایل استفاده از کربنات کلسیم در صنعت پی وی سی

دلایل بی شماری برای استفاده از کربنات کلسیم در صنعت پی وی سی به ثبت رسیده است که از مهمترین آنها می توان به کاهش هزینه های مواد اولیه، افزایش مقاومت محصولات در برابر ضربه و افزایش انعطاف‌ پذیری اشاره کرد. اولین دلیل استفاده از پودر های میکرونیزه کربنات کلسیم کاهش بهای تمام شده محصولات پی وی سی می باشد چرا که این ترکیبات در ایران به فراوانی وجود دارد و با حداقل قیمت نسبت به دیگر پرکننده ها قابل تامین می باشد. دومین علت استفاده از پودر کربنات کلسیم در صنعت pvc بهبود خواص فیزیکی و شیمیایی محصولات تولید شده می باشد. کربنات کلسیم به دلیل داشتن برخی از خصوصیات در افزایش مقاومت ضربه ای محصولات پی وی سی تاثیرات مثبتی دارد و در واقع باعث افزایش دوام و ماندگاری آنها می‌ شود. از دیگر دلایل استفاده از پودر کربنات کلسیم در صنعت پی وی سی می‌ توان به افزایش انعطاف‌ پذیری محصولات نهایی اشاره کرد.

قیمت کربنات کلسیم کوتد

خرید کربنات کلسیم مخصوص پی وی سی

توجه به برخی نکات کلیدی در خرید بهترین کربنات کلسیم مخصوص پی وی سی اهمیت زیادی دارد چرا کیفیت این مواد اولیه در کیفیت محصولات تولید شده تاثیر مستقیم می گذارد. از مهمترین نکات خرید کربنات کلسیم مخصوص پی وی سی می توان به همگی بودن پودر های میکرونیزه، درصد خلوص بالا و اندازه بسیاری ریز آنها اشاره کرد. هر چقدر کربنات کلسیم دارای بافت یک دست و همگن تری باشد، به عنوان بهترین ترکیب در این زمینه قابل بهره برداری می باشد. همچنین هر چقدر کربنات کلسیم دارای اندازه های ریزتر باشد به راحتی می تواند در ماتریس مواد اولیه پلیمرها نفوذ کرده و در نهایت در افزایش و بهبود کیفیت محصولات تولیدی تأثیرات مستقیم دارد. خالص بودن پودر میکرونیزه کربنات کلسیم با هدف کاهش هزینه های نهایی نیز در این میان قابل توجه می باشد. برای خرید بهترین پودر کربنات کلسیم به مجموعه آروشا پودر مراجعه نمایید. این واحد تولید کننده، عرضه کننده بهترین محصولات در این زمینه است.

کربنات کلسیم مخصوص پروفیل در و پنجره

از چه نوع کربنات کلسیم در تولید پی وی سی استفاده می شود؟

کربنات کلسیم مورد استفاده در تولید پی وی سی کربنات کلسیم پوشش داده شده است که با لایه ای از اسید استئاریک پوشانده شده است . استفاده از کربنات کلسیم پوشش داده شده فرآیند دسپرسینگ را که نوعی خاصیت مکانیکی است برای افزایش مقاومت در برابر رطوبت و ایجاد خواص الکتریکی بهتر بهبود می بخشد.
به دلیل آن که محصولات ساخته شده ازپروفیل UPVC مقرون به صرفه تر می باشند، برای تولید بسیاری از در و پنجره ها از این پروفیل استفاده می شود. همچنین در دمای بالا، پروفیل UPVC  به ماده اولیه برای ساخت محصولی جدید تبدیل می شود. همچنین این پروفیل جایگزینی مناسب برای چوب در ساخت و ساز در و پنجره ها می باشد و بدلیل آنکه در برابر فرسایش شیمیایی کاملا مقاوم است، عملا برای استفاده در ساختمان از جمله استفاده در درب و پنجره دوجداره تهیه شده است.
کربنات کلسیم مخصوص پروفیل در و پنجره استفاده شده در تولید پروفیل در و پنجره از نوع کربنات کلسیم پوشش دار می باشد. برای تهیه ی این نوع از کربنات کلسیم، هم از کربنات کلسیم پودری و هم از کربنات کلسیم رسوبی استفاده می شود و تقریباً اکثر محصولات تجاری به صورت پوشش داده شده با اسید استئاریک یا استئارات کلسیم می باشند.

شرکت تولیدی کلسیم کربنات آروشا

برای تهیه کلسیم کربنات مخصوص پروفیل در و پنجره ی با کیفیت استاندارد می توانید به شرکت خوش نام آروشا مراجعه کنید. این شرکت با داشتن کارنامه ی درخشان 30 ساله در تولید این پودر ، در میان تولید کنندگان ایرانی یکی از پر افتخارترین شرکت های تولید کننده و بزرگ ترین صادر کنندگان کلسیم کربنات می باشد.
برای اطلاعات بیشتر با مشاورین شرکت آروشا تماس گرفته و از راهنمایی و پشتیبانی رضایت بخش آن ها در تمام مراحل خرید  و استفاده، بهره مند شوید. همچنین از طریق برقراری ارتباط با واحد فروش گروه صنعتی کارخانجات آروشا به عنوان بزرگ ترین تولید کننده کربنات کلسیم کوتد در ایران ، در کوتاه ترین زمان ممکن محصول مورد نیاز را سفارش داده و از طریق شبکه ارسال بار این مجموعه سفارش خود را در مقصد دریافت نمائید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 57

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت