کربنات کلسیم ورق فوم EVA

4.9
(20)

از آنجائیکه مواد فوم EVA دارای ساختار سلولی منحصر به فردی می باشند ، ورق فوم تولید شده باید دارای مقاومت بالا در مقابل آب و رطوبت بوده و عایق حرارتی بسیار عالی باشد. به همین منظور مطالعات فنی جهت تولید کربنات کلسیم ورق فوم EVA در گروه صنعتی کارخانجات آروشا انجام پذیرفته و تولید این پر کننده به صورت تخصصی عملیاتی شد.

کربنات کلسیم ورق فوم EVA

فروش عمده کربنات کلسیم

فروش عمده پودر کربنات کلسیم اغلب به صورت مستقیم و بدون واسطه ها و توسط خود شرکت های تولید کننده پودرهای میکرونیزه انجام می پذیرد. نبود واسطه ها در این میان باعث کاهش قیمت نهایی محصولات برای اکثر مصرف کنندگان می شود. اغلب فروش این محصولات نیز به صورت فله ای و بسته بندی انجام می پذیرد و این پارامتر نیز می‌ تواند در کاهش و افزایش قیمت فروش این محصولات تاثیر داشته باشد. به نوعی که خرید پودر کربنات کلسیم در بسته بندی های فله ای مقرون به صرفه تر به نظر می رسد و برای برخی از صنایع که این محصولات در ذرات درشت تر خریداری می شوند، بهتر است به صورت فله ای مورد توجه قرار گیرند تا از قیمت مقرون به صرفه آنها برخوردار شوند. شایان ذکر است که پودر کربنات کلسیم  در صنایع غذایی و دارویی باید به صورت بسته بندی شده مورد استفاده قرار گیرد چرا که بهداشتی بودن بسته بندی این محصولات از اهمیت زیادی برخوردار می باشد و خریداران حتماً باید به این موارد توجه داشته و خرید این محصولات را در بالاترین کیفیت ها به انجام برسانند.

شرکت تولید کلسیم کربنات الیگودرز
>>

کربنات کلسیم ورق فوم EVA

روش های تولید پودر کربنات کلسیم

پودر میکرونیزه کربنات کلسیم دارای رنگ سفید منحصر به فردی است و ویژگی ‌های ساختاری بسیار مناسبی دارد. به همین دلیل سال ‌های سال است که در بین صنعتگران  به عنوان بهترین ترکیب اولیه مورد استفاده و بهره‌ برداری قرار می ‌گیرد. شایان ذکر است پودر کربنات کلسیم در بسیاری از صنایع با گریدهای مختلف بهره برداری می شود و بدیهی است که فرآیند های تولید این پودر ها با یکدیگر تفاوت های بسیار زیادی داشته باشد. از رایج ‌ترین روش ‌های تولید پودرهای میکرونیزه کربنات کلسیم می توان به روش های طبیعی و روش های صنعتی اشاره کرد. در فرآیند های طبیعی بر اثر حرکت و اصطحکاک لایه های سطح زمین پودر سنگ کربنات کلسیم تولید می گردد و بعد از جمع آوری این محصولات از معادن و سرند کردن دوباره آن ها محصولاتی با دانه بندی ها و مش بندی های مختلف معرفی می گردند. در روش تولید پودرهای میکرونیزه به صورت صنعتی از روش های به خصوصی استفاده می گردد و در واقع در این میان، فرایندهای شیمیایی ویژه مورد استفاده و بهره ‌برداری قرار می ‌گیرند و در نهایت پودر میکرونیزه کربنات کلسیم تولید شده در این فرآیند ها دارای درجه خلوص بالاتر و کیفیت بیشتری می باشد. پودر کربنات کلسیم که به روش های صنعتی تولید می گردد، در صنایع حساس مخصوصاً در صنعت تولید محصولات غذایی و فرآورده های دارویی مورد استفاده قرار می گیرد چرا که این محصولات هیچ گونه ناخالصی در خود ندارند و در واقع شکل ریز و توزیع اندازه ذرات این محصولات بر اساس پارامترهای همچون تغییر دما در زمان فرایند، غلظت محلول و انرژی هم زدن بستگی دارد. در فرآیندهای تولید پودر کربنات کلسیم به صورت صنعتی یک مشکل بسیار بزرگ وجود دارد و آن این است که در پی تولید این محصولات، کربن دی اکسید در فرایند  تولید می شود. گاز کربن دی اکسید از جمله گازهای مضر برای محیط زیست و کره زمین به حساب می آید و این تنها مشکل فرآیندهای تولید کربنات کلسیم به روش های صنعتی می باشد.

قیمت پودر کلسیم کربنات کوتد
>>

کربنات کلسیم مخصوص گرانول پلی پروپیلن

ترکیبات فوم EVA

EVA مخفف اتیلن وینیل استات Ethylene vinyl acetate می باشد و از کوپلیمرهای مخلوط  اتیلن و  وینیل استات بدست آمده است. عددی بین 10 الی 40 درصد وزن ورق فوم EVA را وینیل استات تشکیل می دهد . پلی اتیلین یکی دیگر از عناصر مهم در تولید فوم EVA می باشد. به طور کل مواد اصلی تولید فوم EVA عبارتند از :

  • ذرات پلاستیکی اتیلن وینیل استات
  • کوپلیمر
  • پلی اتیلن
  • پرکننده کربنات کلسیم ورق فوم EVA
  • پودرطلق
  • بهبود دهنده فوم
  • عوامل روان کننده

آخرین قیمت پودر کربنات کلسیم میکرونیزه در سال جاری

کاربردهای فوم EVA

ترکیب فوم EVA با رنگ ها و تراکم های مختلف در ساخت محصولات زیادی کاربرد دارد. به برخی از این محصولات در این بخش اشاره می کنیم :

  • فوم EVA یکی از مواد اولیه پر کاربرد در تولید کفی کفش می باشد.
  • از فوم EVA در ساخت اسباب بازی برای کودکان نیز استفاده می شود .
  • بدلیل نرمی و انعطاف پذیری فوم EVA  ، در بسته بندی ابزار استفاده می شود.
  • از فوم رنگی EVA در ساخت تخته شنا استفاده می شود زیرا به خوبی روی آب شناور می شود.
  • همچنین فوم EVA کاربرد گسترده ای در کفپوش ها دارد.
  • همچنین از فوم EVA در تولید رولر و آجر یوگا استفاده می شود.

معروفترین بازار تولیدی پودر کلسیم کربنات

خواص کربنات کلسیم ورق فوم EVA

کربنات کلسیم مخصوص ورق فوم که در گروه صنعتی کارخانجات آروشا تولید و عرضه می گردد ضمن حفظ خاصیت پرکنندگی در محصول دارای خواص اختصاصی ذیل نیز می باشد :

  • بهبود انعطاف پذیری فوم
  • بهبود قابلیت ارتجاعی فوم
  • افزایش دوام و ماندگاری فوم
  • بهبود مقاومت در برابر حرارت
  • بهبود خاصیت ضد الکتریسیته ساکن
  • بهبود قابلیت قالبگیری
  • کاهش هزینه های تولید
صادرات کربنات کلسیم دامی
>>

بهترین نوع پودر میکرونیزه کربنات کلسیم را از مجموعه آروشا بخواهید .

نحوه سفارش کربنات کلسیم مخصوص فوم EVA

مجهزترین و بزرگترین تولید کننده کربنات کلسیم ورق فوم ایران در مجموعه آروشا در حال فعالیت می باشد.چنانچه قصد دارید برای تولید فوم EVA از مواد اولیه مرغوب و با قیمت مناسب استفاده کنید و به صورت مستقیم از کارخانه تولید کربنات کلسیم خرید نمائید ، مشاوران بخش فروش مجموعه صنعتی آروشا در خدمت شما مشتریان گرامی هستند.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 20

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت