کربنات کلسیم کاوه با قیمتی که همه را مجذوب می‌کند

4.9
(50)

کربنات کلسیم کاوه به صورت طبیعی و با مشخصات از پیش تعیین شده تولید و معرفی می گردد، این ترکیبات خلوص بالاتری داشته و از نظر اندازه ذرات و شکل ذرات دارای خصوصیات مختلف و متناسب با نیاز مصرف کنندگان می  باشند.

کربنات کلسیم کاوه

 کارخانه کربنات کلسیم فیروزآباد

کارخانه کربنات کلسیم فیروزآباد در سال ‌های اخیر سابقه درخشانی برای خود به ثبت رسانده است و بر اساس نیاز صنعتگران تمامی فرایند ها و فرمول های قابل استفاده برای تولید این فرآورده ‌ها را مد نظر قرار داده و متنوع ترین نمونه های کربنات کلسیم را به بازار ارائه می نماید.

این کارخانه بزرگ همچنین بر اساس میزان حجم خرید و فروش این تولیدات در بازار های داخلی و صادراتی همواره تلاش نموده است که ظرفیت های تولیدی را چندین برابر نماید؛ تولید کربنات کلسیم در داخل ایران و جلوگیری از واردات این محصولات از دیگر کشور ها باعث بهبود شرایط اقتصادی کشور می ‌شود و کارخانه هایی که در این فعالیت مهم شرکت داشته باشند مسلما از سود بالایی بهره می برند.

آنالیز شیمیایی کربنات کلسیم

Element (%)Measure
caco3 99
fe2o3 0.008
mgo 0.75
loi 43.2
insoluble HCL 0.10

پودر کربنات کلسیم کوتد

روش های تولید پودر کربنات کلسیم کوتد زمانی ذهن تولیدکنندگان این فرآورده‌ ها را به خود مشغول کرد که تولیدکنندگان برخی از محصولات از ویژگی آب دوست بودن این فرآورده ‌ها رنج می بردند و در واقع این خاصیت برای مصارف صنعتی مختلف مشکلات زیادی را ایجاد می کرد؛  بر اساس تجربیات به دست آمده با پوشش دار کردن کربنات کلسیم و استفاده از یک لایه نازک از اسید های چرب در فرمول تولید این محصولات در واقع خاصیت آب دوست بودن به آبگریز بودن مولکول های کربنات کلسیم تغییر یافته و همین امر باعث کاربرد های گسترده تر این محصولات شده است.

در حال حاضر پودر کربنات کلسیم کوتد به عنوان اصلی ‌ترین پرکننده در صنعت پلاستیک و پلیمر به بهره برداری می رسد و این ترکیبات به دلیل اینکه پایه معدنی دارند با مواد پلیمری و پلاستیکی سازگاری لازم را داشته و فرآیند های جذب آنها را به طبیعت راحت تر می نمایند.

خرید و قیمت کربنات کلسیم پوشش دار

خرید و قیمت کربنات کلسیم پوشش دار مسئله بسیار مهمی است که ذهن اکثر فعالان اقتصادی را به خود جلب کرده است، همان طور که می دانید این فرآورده های صنعتی به عنوان پرکننده در بیشتر صنایع به مصرف می رسند و از آنجایی که ترکیبات مشابه و جایگزین برای این تولیدات بسیار زیاد است مسلما قیمت آنها مهمترین پارامتری است که در نهایت به خرید عمده آنها ختم می شود.

در حال حاضر  قیمت کربنات کلسیم پوشش دار توسط شرکت های تولید کننده در رقم های متفاوتی اعلام می گردد که خریداران در این میان باید بتوانند به معتبر ترین مراکز که به صورت مستقیم فعالیت می ‌نمایند مراجعه کرده و از گزند افراد سودجو در امان باشند؛ ما در مجموعه آروشا پودر آماده ارائه خدمات ویژه به تمامی متقاضیان در سراسر کشور می باشیم.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 50

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت