مرکز توزیع کلسیم کربنات میکرونیزه مش 400

4.9
(19)

در این محتوا به بررسی مزایای کلسیم کربنات میکرونیزه مش 400 در صنایع می پردازیم. ابتدا توضیحاتی در مورد کلسیم کربنات سفید ارائه داده و سپس کاربردهای سفید ترین نوع آن در صنایع مختلف را بررسی می کنیم. همچنین مزایای خرید مستقیم محصول را برای شما بیان خواهیم کرد.

دانه بندی کربنات کلسیم

سایز و اندازه نام فارسی نام انگلیسی
65-203 mm کربنات کلسیم بزرگ lump Calcium carbonate
64 mm > کربنات کلسیم بادامی ( خردایش شده ) pebble or crashed Calcium carbonate
mm 6.4 > کربنات کلسیم ریز دانه ground or granular Calcium carbonate
3-2000 micron کربنات کلسیم پودری میکرونیزه pulverized or milled Calcium carbonate

مرکز توزیع کلسیم کربنات میکرونیزه مش 400

شرکت تولید کلسیم کربنات میکرونیزه

کلسیم کربنات میکرونیزه نوعی پودر نرم تر و ریزتر از پودرسنگ کربنات است که در صنایع مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد . ذرات تشکیل دهنده این پودر در اندازه های میکرونی کوچک شده اند و همین مسئله باعث می شود کاربرد بیشتری در صنایع داشته باشند. صنایع کاغذ سازی، تولید چسب، تولید پلاستیک، تولید لاستیک، ساخت دستکش و… معمولا برای ساخت محصولاتی با کیفیت بالا از کلسیم کربنات میکرونیزه استفاده می کنند.

برای تهیه این کربنات کلسیم در انواع مش، پودر کربنات کلسیم توسط دستگاه هایی پیشرفته کوبیده شده و سپس از آسیاب هایی با منافذ میکروسکوپی عبور داده می شود تا پودری ریز و با کیفیت حاصل شود. شرکت آروشا پودر تمامی مراحل میکرونیزه سازی محصول را با دقت و ظرافت بالایی انجام می دهد و این مسئله سبب شده تا علاوه بر فروش مستقیم کربنات ممتاز به توزیع و صادرات محصولات میکرونیزه شده نیز مشغول باشد. امروزه بهترین میکرونیزه سازی کربنات کلسیم توسط مجموعه ما انجام می شود.

سایه دادن گلخانه با پودر مل

مرکز خرید کربنات کلسیم با کیفیت بالا

از آنجایی که این ماده بسیار مفید و پرکاربرد است، کارخانه های بسیاری در راستای استخراج مواد معدنی حاوی کربنات کلسیم و کوبش آنها فعال هستند. افزایش تعداد تولید کنندگان در هر صنعتی خطر عدم شناسایی محصولات با کیفیت را قوی تر می کند. لذا خرید پودر کربنات کلسیم از یک مجموعه مطمئن یکی از مهم ترین فاکتورهایی است که در خرید این ماده اولیه صنعتی باید مورد توجه صاحبان صنایع قرار گیرد. مجموعه صنعتی کارخانجات آروشاپودر مسئولیت فروش و تولید بهترین پودرهای معدنی ایران را برعهده دارد و یکی از تامین کنندگان معتبر پودر کربنات کلسیم می باشد. پودر کربنات کلسیم در این مجموعه با بالاترین کیفیت و بسته بندی مناسب قابل سفارش آنلاین و ارسال به سراسر کشور می باشد.

فروش سفید ترین کربنات کلسیم میکرونیزه

شرکت آروشا پودر، به عنوان معروف ترین شرکت تولید کربنات مرغوب ، با استفاده از مواد خام با کیفیت، تجربه و تخصص تیم فنی و تجهیزات پیشرفته و مدرن، به تولید سفید ترین کلسیم کربنات میکرونیزه مش 400، اقدام می کند. کربنات کلسیم میکرونیزه شده توسط این مجموعه از با کیفیت ترین محصولات در بازارهای ایران و جهان می باشد که همواره مورد استقبال طیف گسترده ای صنعتگران داخلی و خارجی قرار می گیرد. اعتبار این کارخانه باعث شده تا در ایران و کشورهای همسایه با عنوان کارخانه تولید کننده کربنات اصل شناخته شود. میزان درآمد زایی این کارخانه از صادرات سالانه، نشان دهنده مرغوبیت محصولات آن می باشد.

مرکز توزیع کلسیم کربنات میکرونیزه مش 400

مرکز فروش پودر کربنات کلسیم

نکته جالب توجه در مورد شرکت آروشا پودر، عرضه کلسیم کربنات میکرونیزه ، به صنایع با کمترین قیمت می باشد. در این کارخانه، کلسیم کربنات با وجود کیفیت بالا و منحصر به فرد، با قیمتی معادل سایر کارخانه ها به صنایع مصرف کننده عرضه می شود. دلیل این قیمت مناسب، فروش عمده و بدون واسطه محصول در مجموعه ما می باشد. مجموعه ما، با کوتاه کردن دست واسطه توانسته گامی محکم در جهت جلب رضایت صنایع و افزایش سود آنها بردارد. توزیع کربنات اصل، تولید پودر کربنات کلسیم، میکرونیزه سازی کربنات کلسیم و صادرات تمامی این محصولات، تنها بخش های کوچکی از خدمات گسترده مجموعه ما به صنایع مصرف کننده محسوب می شوند.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 19

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت