توزیع مستقیم پودر تالک میکرونیزه مرغوب

4.9
(50)

توزیع مستقیم پودر تالک میکرونیزه مرغوب به صورت کلی سبب شده افراد توانایی خرید بیشتری پیدا کنند زیرا در این روش قیمت ها به میزان قابل توجهی کاهش می یابند و خریداران نیازی به پرداخت مبالغ هنگفت در ازای خرید نخواهند داشت؛ طبعا در چنین شرایطی هر فرد متناسب با بودجه مد نظر قادر به تهیه کالا های مورد نیاز خود می باشد.

توزیع مستقیم پودر تالک میکرونیزه مرغوب

مشخصات و کاربرد پودر تالک

برای معرفی بهتر پودر تالک و برشماری مشخصات و کاربرد محصولات می توان به این موضوع اشاره کرد که این ترکیبات جزو نرم ترین پودر های میکرونیزه معدنی هستند که در کنار این ویژگی خاصیت درخشندگی، عدم تحرک شیمیایی، هدایت حرارتی بالا ، نامحلول در آب، انفجاری نبودن، چرب و روغنی بودن، جذب روغن، رسانای الکتریکی پایین، قابل اشتعال نبودن جزو مهم‌ترین شاخصه‌ های پودر میکرونیزه تالک است که شرایط را برای استفاده از این محصولات در صنایع مختلف ایجاد کرده است.

به عنوان مثال در صنعت سرامیک سازی از این پودر به صورت گسترده به واسطه داشتن نرمی بسیار زیاد و رنگ سفید و شفاف برای بهبود مقاومت سرامیک ها در برابر شکستگی و رنگ بهتر آنها استفاده می گردد. علاوه بر این موضوع از روشنایی، سفیدی و توانایی جذب پودر تالک در صنعت کاغذ سازی بیشترین استفاده می شود. این محصولات به واسطه داشتن همین ویژگی ها، شرایط را برای تولید کاغذ های با قیمت های پایین تر ایجاد می نمایند.

کارخانه فروش بهترین تالک با کیفیت ایرانی
>>

جدول آنالیز پودر تالک افغان

Element (%)Measure
sio2 52.41
k2o 0.01
p2o5 0.06
al2o3 1.52
tio2 0.10
fe2o3 2.8
mgo 36.74
cao 0.75
na2o 0.01

بهترین برند تولید کننده پودر تالک

فرآورده‌ های تولیدی از سنگ های معدنی تالک در عصر حاضر جزو پرفروش ترین ترکیبات معدنی موجود در ایران و در کل جهان می باشند. همان طور که قبلا اشاره کردیم از پودر تالک به واسطه داشتن ویژگی های گسترده در بسیاری از صنایع با اهداف خاصی استفاده می گردد و در راستای همین موضوع، تقاضای بالا برای خرید این محصولات وجود دارد و برندهای بسیار زیادی در حال فعالیت هستند که در میان تمامی آنها ساختار قوی مجموعه آروشا پودر باعث شده است تا امکان خطا و کوتاهی در تولید و فروش محصولات به حداقل برسد و بر پایه همین موضوع محصولاتی با بالاترین کیفیت در این مجموعه ارائه می گردد.

ساختار قوی مجموعه آروشا پودر متشکل از بخش های تولیدی اتوماتیک، توزیع و ارسال بار و همچنین بخش فروش و بازاریابی اینترنتی می باشد. تمامی فعالیت های مجموعه آروشا پودر با هدف رسیدن به جلب توجه و رضایت مشتریان بیشتر و قرار گرفتن در مسیر تبدیل به معتبرترین برند تولید کننده این محصولات در ایران و در کل جهان می باشد. پرسنل فعال در این مجموعه به تمامی اقدامات خود اعتقاد دارند و و به صورت عملی در حال حاضر توانستند به جزئی از اهداف خود در این زمینه برسند.

توزیع مستقیم پودر تالک میکرونیزه مرغوب

شرایط مناسب برای نگهداری از پودر تالک میکرونیزه

پودر تالک دارای رنگ های سبز سفید خاکستری قهوه ای است و سختی آن 1 موهز می باشد همچنین وزن مولی آن 379.27 گرم بر مول و چگالی آن در حدود 2.58 تا 2.83 می باشد. این کانی آنقدر نرم است که به راحتی می‌ توان با ناخن بر روی آن خراش ایجاد کرد و همچنین از دیگر مشخصات آن انعطاف پذیری بسیار بالای آن است اما برخلاف انعطاف پذیری بسیار خوب قابل ارتجاع نیست.

پودر تالک هادی حرارت نیست و گرما به خوبی از آن عبور نمی کند و اگر به آن دست بزنید حس می کنید که دستتان چرب شده است. دیگر مشخصات این پودر می ‌توان به غیرقابل حل بودن آن در آب اشاره کرد البته در کانی های اسیدی به مقدار بسیار کمی حل می شود همچنین با حرارت شعله نمی‌ توان آن را ذوب کرد.

انواع پودر تالک کاربرد های بسیار زیادی در صنایع مختلف از جمله  صنایع کاشی و سرامیک، کاغذسازی و جوهر چاپ، رنگ سازی، بهداشتی و آرایشی، لاستیک پلاستیک، کشاورزی، صنایع تولید پوشش بام، داروسازی، صنایع نساجی، و… دارد که در بعضی از این صنایع مشخصات آن متفاوت می باشد. همچنین به دلیل خاصیت جذب کنندگی و شکل ذرات آن سبب کاهش هزینه ها می شود.

عمده فروشی پودر تالک میکرونیزه مرغوب

با توجه به مزایایی که در پی استفاده از انواع پودر معدنی به دنبال می آید، می توان شاهد بالا رفتن میزان تقاضا و نیز طرفداران این محصولات بود. طبعا قریب به اکثریت افراد ترجیح می دهند بدین منظور نمونه مرغوب و درجه یک را مورد استفاده قرار دهند.

عمده فروشی پودر تالک میکرونیزه مرغوب این امکان را فراهم آورده است که افراد به راحتی قادر به تهیه حجم مورد نیاز خود باشند زیرا حجم بالایی را در اختیار دارد و با کمبودی در این زمینه مواجه نمی گردد. طبعا در چنین شرایطی بازار های خرید و فروش پودر تالک به طور کامل تغذیه خواهند شد.

متقاضیان به منظور دستیابی به انواع پودر تالک نیازمند تغییر موقعیت جغرافیایی نخواهند بود زیرا فعالیت عرضه کننده پودر تالک تنها به صورت غیرحضوری و آنلاین انجام می شود. طبعا با وجود چنین شرایطی، زمان و انرژی کمتر از طرفین معامله گرفته می شود و تجربه ای مطلوب و به یادماندنی حاصل می گردد.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 50

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت