تولید و استفاده از پودرتالک در کشاورزی

4.9
(61)

پودر تالک به شکل دانه ریز و پودرهای قابل خیس شدن در صنعت کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرد. علاوه بر آن این پودر معدنی به مقدار بسیار کمی به عنوان رقیق کننده در تولید کود بکار گرفته می‌شود که این امر موجب پراکندگی مواد در خاک می شود. نکته ی دیگری که مورد توجه می باشد این است که پودر تالک یک ماده معدنی و ترکیبی از منیزیم است که با نام دیگر سیلیکات آبدار منیزیم هم شناخته می شود. پودر تالک سفید در حالت خالص درخشندگی بالایی داشته و رنگ سفید تا نقره ای روشن و سبز دارد علاوه بر آن در برابر اشعه ماوراء بنفش از مقاومت بسیار بالایی برخوردار است. مصرف پودرتالک در کشاورزی می تواند موجب تسهیل خواص فیزیکی معرفها و افزایش اثرات آنها گشته که به دلیل نقش مهم پودر تالک در اغلب صنایع مهم، خرید و فروش این ماده معدنی پرکاربرد امروزه مورد توجه تاجران و بازرگانان بسیاری قرار گرفته است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مصارف پودرتالک در کشاورزی با ما همراه باشید.

تولید و استفاده از پودرتالک در کشاورزی

شرکت تولید و صادرات پودر تالک

تعداد شرکت های تولید کننده و صادر کننده پودر تالک از ایران به دیگر کشور ها بسیار زیاد می باشند و در بین آنها رقابت شدید و تنگاتنگی وجود دارد. بر اساس همین مورد آن دسته از شرکت‌ هایی می‌ توانند با موفقیت زیادی در این زمینه فعالیت نمایند که با به روز کردن خطوط تولیدی خود، حداقل قیمت و بالاترین کیفیت را برای محصولات خود لحاظ نمایند.

مهمترین خبر محرمانه امروز : پودر تالک خرید مستقیم از کارخانه
>>

مجموعه صنعتی آروشا پودر در حال حاضر جزو شرکت های برتر تولید و صادرات پودر تالک از ایران به دیگر کشور ها می باشد. این مجموعه تولید کننده در کنار بهینه سازی خطوط تولیدی خود از فرآیند های بازاریابی اینترنتی استفاده نموده است و در ارتباط با متقاضیان و مصرف کنندگان اصلی این پودر های میکرونیزه در دیگر کشور ها توانسته است با انعطاف پذیری بالایی تولیدات خود را تکمیل نماید و این یکی از مهمترین دلایل موفقیت مجموعه آروشا پودر در بین دیگر شرکت‌ های تولید کننده می باشد.

نوع بسته بندی پودر تالک

عنوان جنس بسته بندی وزن(kg) توضیحات
کیسه ای متوسط AD-star 25 موجود
کیسه ای بزرگ AD-star 30 موجود
فله داخل جامبو پلی پروپیلن 1000-1500 موجود
فله 2000-25000 ناموجود

فروش پودر تالک میکرونیزه

فروش پودر تالک در مجموعه صنعتی آروشا پودر از طریق فروشگاه های اینترنتی انجام می‌ پذیرد و خرید از این طریق مزیت های زیادی را برای متقاضیان فراهم می آورد. مجموعه آروشا پودر تولید کننده پودر های صنعتی و معدنی مختلف از جمله پودر تالک است و خرید از این واحد تولیدکننده نسبت به دیگر توزیع‌ کنندگان مقرون به صرفه تر می باشد چرا که با حذف واسطه ها حداقل قیمت بر روی محصولات تولیدی این مجموعه دیده می‌ شود.

محصولات مجموعه آروشا پودر از کیفیت فوق العاده بالایی برخوردار هستند و از آنجایی که پودر تالک به عنوان بهترین ماده اولیه یا ماده افزودنی در تولید محصولات مختلف به کار گرفته می‌ شود، کیفیت بالای این محصولات اهمیت زیادی دارد. معمولاً برای سنجش کیفیت پودر تالک میزان خلوص و سفیدی این محصولات مورد بررسی قرار می‌ گیرد.

پودر تالک تولید شده در مجموعه آروشا پودر دارای سفیدی و کیفیت بالایی است و در بالاترین میزان درجه خلوص معرفی می گردد. پس شما مشتریان گرامی می توانید با خرید اینترنتی پودر های صنعتی تالک از این مجموعه تولید کننده در هزینه های خود صرفه جویی لازم را ایجاد نمایید زیرا نیازی به صرف وقت و هزینه های مربوط به رفت و آمد در ارتباط با این مجموعه تولید کننده وجود ندارد و شما پودر های خریداری شده را می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن در همان مقصد تعیین شده تحویل بگیرید.

فروشنده کربنات کلسیم کوتد

کاربرد پودرتالک در کشاورزی

لازم به ذکر است که این کانی در مصارف کشاورزی بعنوان پرکننده مواد معدنی و رقیق کننده و همچنین برای دفع ناقلین میکروب و حشره کش و از بین برنده قارچ مورد استفاده قرار می گیرد. علاوه بر آن این پودر در کشاورزی به صورت پودر های قابل خیس شدن و دانه ریز مورد استفاده قرار می گیرد. به طور کلی پودر تالک به مقدار بسیار کمی بعنوان رقیق کننده در تولید کود بکار گرفته می شود که این عمل موجب پراکندگی مواد در خاک شده که با وجود ناخالصی های خطرناک و بسیاری که در انواع بی کیفیت این ماده مشاهده می شود، خرید پودر تالک باید با وسواس بیشتری صورت بگیرد.

با توجه به کاربرد این پودر معدنی، اغلب از آن به منظور دفع آفات از جمله مورچه ها و انواع حشره ها به منظور پیشگیری مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین با توجه به اینکه به روش طبیعی با عملکرد نور خورشید و… تخریب می شود، ایمنی بالایی را به مصرف کننده ارائه می دهد.

خرید پودر تالک

در این مرکز فروشندگان تمام تلاش خود را به کار گرفته اند تا بهترین انواع پودر تالک در کشاورزی را برای خریداران فراهم آورند. خرید پودر تالک به صورت غیر مستقیم از طریق سایت اینترنتی به صورت آنلاین انجام می شود که قیمت آن از طریق سایت ارزان تر است زیرا فقط ارتباط بین تولید کننده و مصرف کننده برقرار است.

علاوه بر آن اسپری های حشره کش تالک می تواند به روش های مختلفی مورد استفاده قرار گرفته و با توجه به اینکه پودر تالک یک ماده طبیعی میباشد هیچ ضرر و عوارض جانبی را در پی نخواهد داشت.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 61

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت