کارخانه تولید کربنات کلسیم صنعت رنگ(2500mesh)

4.9
(50)

بزرگترین کارخانه تولید کربنات کلسیم جهت مصرف در صنعت رنگ توسط مجموعه کارخانجات آروشا احداث و مورد بهره برداری قرار گرفته است . واحدهای تولید رنگ و صنایع وابسته می توانند پودر کربنات کلسیم مخصوص این صنعت را از مجموعه ما خریداری نمایند.

کارخانه تولید کربنات کلسیم صنعت رنگ(2500mesh)

نقش کربنات کلسیم در صنعت رنگ

در حال حاضر پررنگ بودن نقش کربنات کلسیم در صنعت رنگ بر کسی پوشیده نیست و این ترکیب معدنی به وفور در صنایع تولید انواع رنگ های صنعتی و ساختمانی و انواع رنگ های پودری و امولسیونی مورد استفاده قرار می گیرند. کربنات کلسیم در واقع با ویژگی ‌هایی همچون سفیدی بالا و توزیع ایده ‌آل ذرات ویژگی ‌های را در افزایش  کیفیت رنگهای تولید شده ایجاد می نماید.

گنجاندن کربنات کلسیم در فرمول های تولید انواع رنگ ها می تواند باعث شود که لیتوپنها به عنوان پیگمنت های سفید رنگ نسبتاً متراکم بمانند و در همان حالت تعلیق تا آخرین مرحله تولیدی باقی بمانند. افزودن ترکیب معدنی همچنین به انواع فرمول های تولید رنگ باعث مقاومت در برابر آب و سرعت خشک شدن بالای این محصولات می شود.

پودر کربنات کلسیم  همچنین می تواند به میزان قابل توجهی شدت نور رنگ ها را افزایش دهد. در نتیجه در براقیت رنگ ها تاثیرات مثبتی دارد. کربنات کلسیم در ریزترین اندازه ذرات همچنین توانایی مقاومت در برابر سایش، چسبندگی، مقاومت در برابر ضربه و انعطاف پذیری را از آن خود می نماید و در هنگام استفاده در خطوط تولیدی رنگ ها باعث بهبود کیفیت و ویژگی های آن ها می شود. پودر کربنات کلسیم همچنین می ‌تواند از ته نشین شدن رنگدانه ها جلوگیری کرده و با این ویژگی در افزایش سرعت تولید تاثیراتی را ایجاد نماید.

کربنات کلسیم مخصوص تولید مخازن و بطری های پلیمری
>>

آنالیز شیمیایی کربنات کلسیم

Element (%)Measure
caco3 99
fe2o3 0.008
mgo 0.75
loi 43.2
insoluble HCL 0.10

خرید کربنات کلسیم صنعت رنگ

خرید کربنات کلسیم مخصوص صنعت رنگ را می توان از تمامی شرکت ها و کمپانی های تولید کننده فرآورده های معدنی و تولیدات شیمیایی انجام داد. خرید این ترکیب معدنی هم به صورت فله ای و هم به صورت بسته بندی شده امکان پذیر است. در زمان خرید پودر کربنات کلسیم مخصوص صنعت رنگ متقاضیان باید به یک سری پارامترها و ویژگی ها توجه داشته باشند و در واقع مهمترین نکات در این زمینه درجه خلوص بالای محصول، اندازه ذرات متناسب با کاربرد، قیمت مناسب و کیفیت بالا می باشد.

خریداران با در نظر گرفتن این موارد می ‌توانند موفق به خرید بهترین کربنات کلسیم مخصوص صنعت رنگ شوند. کربنات کلسیم در زمان طراحی فرمولاسیون‌ های رنگها به عنوان یک ترکیب با مش بندی بالا و اندازه ذرات بسیار ریز ویژگی های  قابل توجهی را ایجاد می نماید و از مهمترین تاثیرات این ترکیب می‌ توان به کاهش زمان سمباده زدن در فرایند رنگ ها اشاره کرد.

کربنات کلسیم همچنین با اندازه ذرات بسیار ریز و خاصیت جذب کم روغن به عنوان پرکاربردترین محصول در صنعت رنگ سازی است و به واسطه داشتن اثر پرکننده‌ ای کاربرد های بسیار بیشتری روز به روز برای آن در این صنعت به ثبت می رسد.

مواد لازم برای تولید انواع رنگ

رنگدانه ، رزین ، حلال ، پرکننده ، مواد افزودنی

رنگ دانه ها در رنگ سازی جهت رنگی نمودن محصول نهایی به کار می رود، رنگ دانه ها در دو نوع معدنی و شیمیایی در بازار وجود دارند؛ به عبارت دیگر رنگدانه ها به دو بخش زیر تقسیم می شوند:

الف)Prim Pigments: شامل رنگدانه هایی از قبیل دی اکسید تیتانیوم (طیف رنگ سفید)، اکسید سبز کروم، اکسید آهن زرد و قرمز ( اکسید آهن قرمز توسط کارخانجات آروشا تولید می گردد.)

ب) Pigments Extender: شامل کلسیم (کربنات کلسیم مخصوص آروشا)، تالک (منیزیم سیلیکات)، میکا، باریت (باریم سولفات) و ….

پرکننده کربنات کلسیم آروشا

در صنعت  رنگ سازی و تولید رنگ از انواع پرکننده ها از قبیل کربنات کلسیم، تالک، کائولین، میکا و باریت و …  استفاده می شود. مزیت استفاده از کربنات کلسیم مخصوص آروشا برای صنعت رنگ:

  • کاهش قیمت تمام شده ساخت رنگ
  • ایجاد خواصی همچون ضداسیدی نمودن
  • خمیری شدن و جاذب رطوبت شدن رنگ
  • سهولت قلم خوری
  • مقاومت در برابر کپک ، قارچ ، و باکتری
  • مقاومت در برابر خراش
  • خشک شدن و مقاومت خمشی
  • بهبود و ارتقای یکدست شدگی اعمال رنگ بر روی سطح

کارخانه تولید کربنات کلسیم جهت مصرف در صنعت رنگ

از آنجائیکه نوع پودر کربنات کلسیم مورد استفاده در صنعت رنگسازی و درجه خلوص آن با سایر صنایع تفاوت محسوسی دارد . این مجموعه نسبت به تولید و عرضه بهترین پودر کربنات کلسیم میکرونیزه که مناسب استفاده در کارخانه های رنگسازی می باشد، اقدام نموده است. پودر کربنات کلسیم آروشا استانداردهای لازم برای استفاده در صنعت رنگسازی را دارا می باشد و از طریق خطوط مجهز و پیشرفته تولید و با نظارت مهندسان ماهر همواره درصدد افزایش کیفیت محصول می باشیم.

شما می توانید از طریق این سایت و ارتباط با مشاوران فروش نسبت که کسب مشاوره لازم و اطلاع از آخرین قیمت پودر کربنات کلسیم اقدام نموده و با خیال آسوده در هر کجای ایران که باشید ، سفارش خود را در کوتاه ترین زمان ممکن دریافت نمائید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 50

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت