ناگفته های کاملا محرمانه از بزرگترین تولید کننده پودر اخرا هرمز

4.9
(60)

پودر اخرا هرمز برای صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد،به همین جهت تولید و فروش عمده پودر اخرا هرمز در دستور کار کارخانجات آروشا قرار گرفته است. شرکت تولیدی آروشا یکی از تولید کننده های پودر اخرا است و بزرگترین تامین کننده و تولید کننده انواع پودر های معدنی است. آروشا افتخار این را دارد که نیاز عمده متقاضیان و مصرف کنندگان را در صنایع مختلف برآورده کرده و به وسیله محصول با کیفیت خود رضایت مشتریان را جلب نماید. پودر رنگ اخرا هرمز که به عنوان هماتیت یا پودر اکسید آهن مشهور می باشد، یکی از پیگمنت های طبیعی موجود در بازار به شمار می رود.

تولید کننده پودر اخرا هرمز

فروش پودر معدنی اخرا

در مدیریت حفاظت از محیط زیست بهره برداری از ترکیبات معدنی جزو اولویت‌ های اصلی قرار دارد و در واقع به تمامی صنعتگران و صاحبان مشاغل و کسب و کار های بزرگ پیشنهاد می شود تا جایی که امکان دارد از انواع فرآورده های معدنی در خطوط تولیدی خود استفاده نمایند تا از این طریق تمامی افراد بتوانند در بحث محافظت از محیط زیست شریک باشند؛ در حال حاضر پودر های معدنی جایگاه ویژه‌ ای را در بین صنعتگران دارند و برخی از این ترکیبات از چنان کیفیت بالایی برخوردار هستند که به راحتی می توانند تمامی خواص و انتظارات ترکیبات شیمیایی مشابه را برای صنعتگران به وجود آورند و تمامی این موارد در کنار یکدیگر باعث ایجاد بازار های فروش پر رونق این تولیدات شده است.

تولیدکننده پودر آبی میکرونیزه
>>

پودر های معدنی دارای نمونه‌ های متعددی هستند که ما در این بخش از محتوا به معرفی پودر های معدنی اخرا می پردازیم؛ این ترکیبات از نظر ساختار مولکولی جزو پیگمنت های معدنی حاوی اکسید آهن هستند که می‌ توانند با چسبندگی بالا و قدرت پوشش دهندگی فوق العاده و رنگدهی قابل توجه بیشترین تاثیرگذاری را برای فعالان در صنایع تولید محصولات رنگی فراهم نمایند.

آنالیز شیمیایی پودر اخرا s3

Measure Element Measure Element
0.1 tio2 2.6 cao
0.44 na2o 0.55 k2o
2.99 so3 0.12 mgo
0.97 cl 74.8 fe2o3
4.12 loi 0.44 al2o3
9.2 sio2

اخرا هرمز میکرونیزه در کشور

اخرا هرمز میکرونیزه در کشور از تقاضای بالایی برخوردار می باشد و همان طور که قبل تر اشاره کردیم دلیل اصلی این موضوع محافظت از محیط زیست و بهره برداری از ترکیباتی سازگار با محیط زیست می باشد، اخرا هرمز میکرونیزه در کشور به صورت پودر های رنگدانه ای معرفی می گردد، این ترکیبات قدرت رنگدهی فوق‌العاده‌ ای داشته و به عنوان ماده اولیه در تولید محصولات پلاستیکی رنگی یا محصولات رنگی مخصوص سطوح مختلف به کار گرفته می‌ شوند؛ اخرا هرمز میکرونیزه تحت شرایط ویژه‌ ای در دانه بندی های متعدد معرفی می گردد و دانه بندی دقیق این محصولات در سال های اخیر توسط برخی از شرکت ها همچون آروشا پودر بهترین فرصت را در اختیار تولیدکنندگان کالا های مختلف قرار داده است تا بتوانند با بررسی مشخصات دقیق تر این تولیدات از آنها به میزان لازم بهره‌برداری نمایند.

بزرگترین تولید کننده پودر اخرا

شرکت آروشا با تهیه پودر اخرا هرمز با بهترین کیفیت سعی دارد خالص ترین نوع این ماده را با درجه خلوص ۱۰۰% پس از گرفتن ناخالصی ها  به مشتریان خود ارائه نماید. لازم به ذکر است که این محصول دارای قویترین پوشش دهی رنگی در بین رنگدانه های هم رده خود می باشد. بر خلاف تولیدات مصنوعی که در فرآیند شیمیایی آثار مخربی نظیر زباله های سمی و مصرف بالای انرژی و همچنین تولید گاز های سمی و مضر برای محیط زیست ایجاد می کنند، پودر اخرا اینگونه نیست. شما می توانید از طریق شرکت تولیدی آروشا، بهترین تولید کننده پودر اخرا هرمز محصولی باکیفیت و عاری از هرگونه مواد غیر طبیعی را به صورت مستقیم خریداری نمایید.

ترکیب شیمیایی پودر اخرا هرمز

نوع معدنی پودر اخرا هرمز به دو صورت مگنتیت و هماتیت با فرمول شیمیایی Fe۲O۳ و Fe۳O۴ موجود می باشد که برای استخراج آهن و فولاد مورد استفاده قرار می گیرد.
اکسید آهن معدنی با فرمول شیمیایی Fe۲O۳ به رنگ‌های مختلفی از جمله قرمز و قهوه‌ای، زرد و نارنجی در طبیعت یافت می‌شود .
از آن می توان در موارد مختلفی مانند کف‌پوش‌های رنگی، رنگ، آجر و آسفالت‌های رنگی استفاده کرد.

معرفی برخی از مزایای پودر اخرا هرمز

  • پایدار در دمای بسیار بالا و مقاوم در برابر تابش اشعه ماوراء بنفش و تابش خورشید
  • دوستدار محیط زیست و غیر سمی
  • مطابق با استاندارد ISO-9001, ASTM , API
  • نگهداری در انبار به مدت طولانی

چرا از اکسید آهن طبیعی هرمز  ( اخرا هرمز)  استفاده کنیم؟

انطباق بهتر پودر اخرا هرمز با محیط زیست: اکسید آهن قرمز هرمز ۱۰۰٪ طبیعی به طور مستقیم از زمین استخراج شده . پس از آن در مقابل نور خورشید خشک، پودر، بسته بندی می شود. کیفیت، ماندگاری بهتر و محافظت بالا: اخرا هرمز عملکرد بهتری از بسیاری از مواد مصنوعی در برابر خوردگی دارند . همچنین مقاومت بهتری در مقابل نور خورشید و نابش UV دارند، در بین اخراهای طبیعی هرمز بهترین عملکرد را دارا است. شما میتوانید قیمت پودر اخرا خاک هرمز را از مشاورین آروشا بپرسید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 60

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت