بزرگترین تولید کننده پودر سنگ شیشه سازی

بزرگترین تولید کننده پودر سنگ مخصوص شیشه سازی در سطح کشور مجموعه کارخانجات آروشا می باشد. جهت تهیه پودر سنگ مخصوص واحد تولید شیشه با مشاوران فروش آروشا تماس حاصل فرمائید.

بزرگترین تولید کننده پودر سنگ شیشه سازی

نکاتی در خصوص پودر سنگ مخصوص شیشه

واحدهای فعال صنایع شیشه سازی ضروری است به منظور تهیه پودر سنگ (کربنات کلسیم ) مخصوص شیشه سازی،  استاندارد تولید کوره های خود را به مشاوران بخش فروش آروشا اطلاع دهند تا پودر سنگ مطابق با نوع کوره آنها قیمت گذاری و یا تولید شود  و با عنایت به نکته فوق الذکر پودر سنگ مخصوص صنایع شیشه ، بعلت شرایط خاص این صنعت ، تا قبل از اخذ استاندارد کوره واحد تولیدی ، قابل مذاکره یا فروش نخواهد بود.

مجموعه تولیدی آروشا به منظور تامین رضایت مشتریان واحد های صنعتی تولید شیشه ، اطلاع از شرایط کوره شیشه سازی را الزامی می داند و با تحویل نمونه پودر سنگ مناسب ، کیفیت شیشه تولیدی را لحاظ می نماید. محدوده دانه بندی آمیز شیشه ها بین مش 20 تا 150 می باشد . اما مش 60 تا 100 بیشتر مورد استقبال مشتریان قرار می گیرد. پودر سنگ مخصوص شیشه سازی باید فاقد ناخالصی هایی از قبیل گرد و خاک و آهن و … باشد.

پودر سنگ مخصوص شیشه سازی بهتر است در انبار های فلزی دپو شود. پودر سنگ آهک مخصوص شیشه سازی در شیشه های نوع سودا-آهکی مورد استفاده قرار می گیرد .از آنجایی که سدیم اکسید مورد نیاز برای تولید این شیشه ها از سودا (Na2CO3 )و کلسیم اکسید را از آهک (CaCO3 )تأمین می کنند شیشه های سودا آهک (سودالایم) نیز نامیده می شوند.
حدودا 90 درصد از محصولات شیشه ای که برای مصارف روزمره مانند شیشه های در و پنجره ساختمان، خودرو، انواع بطری، ظروف پذیرایی، آشپزخانه ای و تزئینی کاربرد دارند از نوع شیشه های سودا ـ آهکی هستند.
خواصی که از اغلب محصولات شیشه ای انتظار می رود شامل موارد زیر است:
1 عبور نور و شفافیت
2 مقاومت در برابر شوک حرارتی (تغییرات ناگهانی دما)
3 مقاومت شیمیایی

شیشه های سودا آهکی از لحاظ خواص مطرح شده و کیفیت در مقایسه با سایر شیشه ها نسبتاً مطلوب هستند و نیاز مصرف کنندگان را برای مصارف روزمره برآورده میکنند. همچنین قیمت آنها به ویژه در تولید انبوه نسبتاً پایین است.

پودر سنگ مخصوص تولید آجر
>>

آنالیز شیمیایی پودرسنگ معمولی قم

Element (%)Measure
sio2 1.00
al2o3 1.03
fe2o3 0.1
cao 54.65
mgo 0.3
loi 42.55
whiteness 79

بزرگترین تولید کننده پودر سنگ مخصوص شیشه سازی

عنوان بزرگترین تولید کننده پودر سنگ مخصوص شیشه سازی در عصر حاضر متعلق به گروه صنعتی آروشا پودر است چرا که این واحد تولید کننده با برنامه های هدفمند تولید و عرضه این محصولات را پیش برده و در حال حاضر توانسته است بر اساس نیاز تمامی صنعتگران این محصولات را به بازار های هدف ارائه نماید؛ در مجموعه اروشا پودر، تنوع انواع پودر سنگ بسیار زیاد است چرا که از معادن مختلفی در سراسر کشور با هدف تولید این محصولات بهره برداری می گردد و تنوع پذیری خطوط تولیدی این مجموعه دلیل دیگری برای عرضه محصولات مطابق با نیاز متقاضیان می باشد.

در مجموعه آروشا پودر در بحث بسته بندی انواع پودر سنگ ها هم توجه کافی در نظر گرفته می شود و معمولاً این محصولات را به صورت فله و یا به صورت بسته بندی در کیسه های چند کیلو گرمی به بازار های هدف ارائه می‌ شوند.

جالب است بدانید در مجموعه آروشا پودر برای آن دسته از خریدارانی که به صورت عمده نسبت به دریافت و خرید این محصولات اقدام می نمایند، تخفیفاتی در نظر گرفته می‌ شود؛ جهت تهیه پودر سنگ مخصوص شیشه سازی با کیفیت مناسب و قیمت مناسب با مشاوران فروش آروشا تماس حاصل فرمائید.

آیا این مطلب سایت ما را می پسندید؟

از 1 تا 5 امتیاز دهید.

میانگین امتیاز: 4.9 / 5. تعداد رای: 51

منتظر دریافت نظر شما هستیم.

جدیدترین اخبار سایت