بزرگترین کارخانه تولید خاک اخرا شاهسون

4.9
(50)

در صنعت رنگسازی و بسیاری از صنایع دیگر، تهیه مواد اولیه از مهمترین عوامل تولید محصولات باکیفیت و مرغوب می باشد. بدین منظور می بایست بهترین عرضه کنندگان را جستجو کرده و مایحتاج خود را از آنها خریداری نمایند. یکی از مواد اصلی و مهم در این صنعت و بسیاری از حوزه های دیگر، پودر اخرا می باشد که توسط مراکز متعددی عرضه می شود. اما با توجه به وجود افراد سودجو و فروشندگان متقلب، دستیابی به پودر اصل و درجه یک کمی دشوار خواهد بود. از اینرو بهترین روش، یافتن بزرگترین کارخانه تولید خاک اخرا شاهسون می باشد که با بررسی و تحقیق می توان آنرا پیدا کرده و جهت خرید مواد مورد نیاز به آن مراجعه نمود.

بزرگترین کارخانه تولید خاک اخرا شاهسون

تولید خاک اخرا شاهسون

اکسید آهن، خاک رس و ماسه عناصر اصلی تشکیل دهنده اخرا می باشند که البته به میزان زیادی در طبیعت وجود دارد. این ماده قدرت رنگدهی عالی داشته و همچنین مقاومت بسیار بالایی دارد. بهمین دلیل توسط صنعتگران مورد بهره وری قرار گرفته و از آن در ساخت و تکمیل سازه ها و محصولات متعدد بکار برده می شود. تولید خاک اخرا شاهسون چندان دشوار نیست اما نکته مهم در این خصوص، عرضه پودر خالص و با کیفیت می باشد. برای تحقق این امر، ضروری است ابتدا مواد اولیه خالص و مرغوب تهیه شود. عنصر تعیین کننده درصد خلوص پیگمنت اخرا، هماتیت می باشد.

قیمت پودر رنگ زرد محلات
>>

بطور کل هرچه میزان هماتیت موجود بالاتر باشد، محصول خالص‌تر و مرغوبتر خواهد بود و البته رنگ‌ دهی بیشتری خواهد داشت. اما برعکس هرچه مقدار هماتیت پایین تر باشد، محصول تولید شده از کیفیت نامطلوبی برخوردار بوده و همین طور میزان رنگ‌ دهی کمتری دارد. بطور معمول پودر اخرا شاهسون حاوی چیزی در حدود هفتاد تا هشتاد درصد هماتیت می باشد. نام اخرا شاهسون از معادن آن گرفته شده که شامل مواد مرغوبی بوده و بسیاری از تولید کنندگان از آنها بهره وری می نمایند. بدین ترتیب به اکسید آهن باکیفیت دست می یابند که گزینه مناسبی جهت ساخت پودر اخرا شاهسون می باشد.

آنالیز شیمیایی پودر اخرا s3

Measure Element Measure Element
0.1 tio2 2.6 cao
0.44 na2o 0.55 k2o
2.99 so3 0.12 mgo
0.97 cl 74.8 fe2o3
4.12 loi 0.44 al2o3
9.2 sio2

انواع پودر اخرا

در ادامه مبحث قبل که به معرفی خاک اخرا و پودر های میکرونیزه تولید شده آنها پرداختیم می‌ توان عنوان کرد که این ترکیبات معدنی بر مبنای نوع معادن مورد استفاده در دو گروه اخرا هرمز و اخرا ابوموسی تقسیم بندی می گردند؛ اخرا هرمز در واقع از معدن جزیره هرمز بهره برداری می گردد و کلوخه های این معدن با درجه خلوص بالای ۷۰ درصد قابل توجه تولید کنندگان قرار گرفته و شرایطی برای تولید پودر های میکرونیزه تا مش 1500 وجود دارد، این ترکیبات مقاومت بالایی در برابر تغییرات شیمیایی از خود نشان می دهند و بر همین مبنا به عنوان بهترین ترکیب در تولید ضد زنگ ها به مصرف می رسند، این محصولات از درجه خلوص بالایی هم برخوردار بوده و به عنوان بهترین ترکیب استراتژیک به کشور های همسایه ارسال می گردد.

خاک اخرا ابوموسی دارای درجه خلوص حدود ۵۶ درصد است، این ترکیبات در جزیره ابوموسی استخراج می گردند و بیشتر در صنعت تولید موزاییک و کفپوش های موزاییکی به بهره‌ برداری می‌ رسند.

صادرات پودر اخرا

همان طور که مطلع هستید در سال‌ های اخیر تولید کنندگان محصولات مختلف در ایران و در کل جهان تمایل زیادی به بهره‌ برداری از ترکیبات طبیعی و معدنی دارند تا از این طریق بتوانند خود را سازگار با محیط زیست دانسته و از آلودگی های که برای انسان و حیوانات و جانداران مضر هستند جلوگیری نمایند و به همین دلیل تقاضای بالایی برای خرید پودر های میکرونیزه و فرآورده های معدنی دیده می‌ شود.

در این میان پودر های اخرا که جزو ترکیبات باکیفیت هستند و برای تمامی اهداف رنگدانه ای می توان از آنها استفاده کرد، بازار فروش گسترده‌ ای دارند؛ همان طور که اشاره کردیم خوشبختانه در ایران معادن خوبی برای تولید این ترکیبات وجود د دارد و از این طریق صادرات آنها می تواند جزو تجارت های جذاب برای تولیدکنندگان و صادرکنندگان باشد، صادرات پودر اخرا به تمامی کشور ها امکان پذیر می باشد چون استاندارد های ویژه‌ ای برای تولید این محصولات مد نظر قرار می‌ گیرد و تولیداتی همتراز با تولیدات بین المللی روانی بازار می شود.

تولید کننده پودر اخرا بندرعباس

بزرگترین تولید کننده پودر های معدنی، شرکت آروشا، بمنظور تولید خاک اخرا شاهسون و بندرعباس از معادن ممتاز استفاده می نماید تا درنهایت با تکیه بر نیروی زبده و متخصص خود، بهترین رنگ اخرایی و نیز بهترین پودر اخرا مش 1500 را در اختیار متقاضیان قرار دهد. گروه صنعتی آروشا متشکل از کارخانجات متعدد و مراکز توزیع فراوان در نقاط مختلف کشور می باشد که تولیدات خود را بصورت مستقیم به مشتریان عرضه می نماید. بدین ترتیب شما می توانید با اطمینان کامل از کیفیت محصولات، پودر اخرا شاهسون را با قیمت مناسب تری تهیه نمایید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 50

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت