بزرگترین کارخانه تولید و فروش پودر اخرایی

4.7
(55)

پودر اخرایی در واقع یک رنگدانه طبیعی است که در خاک موجود می باشد. و ترکیبی از اکسید آهن و رس و ماسه است. که جزو رنگدانه ها محسوب می شود. و طیفی از رنگ های زرد تا نارنجی پر رنگ یا قهوه ای را در خود جای داده و شامل می‌ شود. ماده اصلی همه آنها اکسید یا همان هیدروکسید آهن است.

پودر اخرایی می ‌تواند یک ماده جایگزین و همچنین مقرون به صرفه از نظر اقتصادی برای اکسید آهن باشد. و در عایق بندی روکش بیرونی کشتی ها و همچنین خودروها و غیره  کارایی داشته باشد. این ماده هیچ نوع گاز یا زباله سمی از خود تولید نمی کند. و با تولید آن به محیط زیست آسیبی وارد نمی‌ شود.

پودر رنگ اخرا

پودر اخرایی

خاک هرمز ماده معدنی با مقاومت بسیار بالا در برابر تعیین رنگ است. و در اثر عوامل محیطی و گذشت زمان ثابت می ماند. و به دلیل ایجاد رنگ یکنواخت در تولید رنگهای صنعتی رنگ های ساختمانی و ساخت ضد زنگ ها کاربرد فراوان و گسترده‌ ای داردخاک و پودر اخرایی ظرف این ماده از هیدروکسید آهن آبدار تشکیل و ساخته می ‌شود. اخرای سرخ یا همان هماتیت معدنی و یا اکسید آهن خوش با رنگ قرمز ساخته می شود. پودر رنگ اخرای که کاربرد بسیار فراوانی در بین مردم دارد. خاک اخرای بنفش در واقع همان رنگدانه قرمز با اندازه ذرات درشت تر است. که به آن خاک اخرای بنفش می گویند.

قیمت پودر زرد عسلویه
>>

نوع بسته بندی پودرهای رنگی سیمانی

عنوان جنس بسته بندی وزن(kg) توضیحات
کیسه ای متوسط AD-star 25 موجود
کیسه ای بزرگ AD-star 30 موجود
فله داخل جامبو پلی پروپیلن 1000-1500 ناموجود
فله 2000-25000 ناموجود

کاربرد اخرا چیست

 کاربرد پودر اخرایی به عنوان چسب نیز استفاده می شود. زیرا پودر آن یک ماده موثر در چسب های زرینی برای نصب ابزار بر روی دستگیره های محورهای مختلف مورد استفاده قرار میگیرد. این ماده بیشتر به عنوان یک حفاظت کننده در برابر نور شناخته می ‌شود. خمیر به دست آمده از این ماده برای حفاظت از پوست در برابر نور خورشید و جلوگیری از گزش حشرات مورد استفاده قرار می گیرد.

شرکت تولید و فروش پودر اخرا هرمز

خواص های فیزیکی و شیمیایی پودر اخرا

ضد زنگ ای که با پودر اخرای تولید می شود دارای مشخصات فنی می باشد. که در ادامه آنها را نام می بریم. درصد جامد حجمی حداکثر ۶۵% درصد زرین خشک می باشد. و حداقل ۱۲ درجه بندی حداقل ۴۰ میکرون ویسکوزیته ۹۵-۱۱۵ کیو چسبندگی بی ۴ و زمان خشک شدن حداکثر آن ۴۵ دقیقه است.

فروش اکسید آهن خاک هرمز میکرونیزه

کارخانه تولید پودر اخرای آروشا

این کارخانه در واقع بزرگترین و مجهزترین کارخانه تولید پودر اخرایی است که در حال فعالیت می باشد. شرکت آروشا اکسید آهن قرمز یا همان اخرای خاک هرمز پودر معدنی زا جهت رنگ  دهی در بسیاری از صنایعی چون  آجر آسفالت سرد و غیره مورد استفاده قرار می ‌گیرد . کارخانه آروشا یکی از بزرگترین و بهترین تولید کننده های این نوع خاک ها است.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.7 / 5. تعداد موافقین : 55

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت