بنتونیت خوراکی با قیمت مناسب و اطمینان از کیفیت

4.9
(51)

بنتونیت خوراکی برای مصارف انسانی به صورت تصفیه شده معرفی می گردد، این ترکیبات نسبت به دیگر انواع بنتونیت ها دارای بسته بندی های بهداشتی تر هستند و معمولاً برای تولید مواد غذایی و مواد بهداشتی و آرایشی به کار گرفته می‌ شوند.

بنتونیت خوراکی

بنتونیت خوراکی چیست

بنتونیت خوراکی محصول فراوری شده از خاک ها و کلوخه های رس می باشد، این ترکیبات برای مصارف بهداشتی نظیر تولید خمیر دندان، با هدف سم زدایی بدن و درمان برخی مشکلات پوستی به مصرف می رسند؛ این تولیدات با بنتونیت هایی که در دیگر صنایع استفاده می شوند، تفاوت های زیادی دارند چون روش های متفاوتی برای خالص سازی آنها انجام شده و بدون هیچ گونه ناخالصی در این صنعت به مصرف می رسند.

آنالیز فیزیکی بنتونیت کشاورزی

Measure Element
250-350 Water absorption
10-15 Swelling    ml/gr2
10-14 Humidity    %
86 Montmorillonite    %
80-90 Cation exchange capacity   mEq/100mgr

تفاوت بنتونیت خوراکی با دیگر بنتونیت ها

تفاوت بنتونیت خوراکی با دیگر بنتونیت ها در روش فرآوری و تولید این محصولات و جداسازی ناخالصی های آن ها و در نهایت نحوه بسته بندی این محصولات می باشد؛ به صورت کلی در طبیعت بنتونیت در نمونه‌ های بنتونیت سدیمی و بنتونیت کلسیمی معرفی می‌ شوند، این ترکیبات برای اهداف خاصی به صورت ویژه فرآوری و خالص سازی می شوند و در حال حاضر بنتونیت های کلسیمی برای مصارف خوراکی بیشترین کاربرد را دارند و تمرکز بیشتری از تولیدکنندگان فرآورده های معدنی را به خود جلب کردند.

این ترکیبات در ارتقای عملکرد اندام های بدن، اکسیژن رسانی به سلول ها و افزایش جذب مواد مغذی تاثیرات بسیار زیادی دارند، اما باید به صورت متناسب و با توجه به استاندارد هایی مصرف آنها انجام پذیرد.

بنتونیت خوراکی در حال حاضر برای تهیه انواع ماسک های بهداشتی هم در حجم های بالایی به مصرف می‌ رسد و این ترکیبات به راحتی می‌ توانند پاکسازی پوست بدن انسان را انجام دهند.

فروش عمده بنتونیت خوراکی

فروش عمده بنتونیت خوراکی در مجموعه صنعتی آروشا پودر با هدف تامین نیاز صنعتگران در حوزه های تولید مواد غذایی، آرایشی و بهداشتی و دارویی انجام می پذیرد؛ این ترکیبات در بسته بندی های استاندارد و بهداشتی مطابق با عکس العمل های ثبت شده در حوزه های مصرفی معرفی می‌ گردند.

شایان ذکر است که بدانید فروش عمده این تولیدات همراه با قیمت های پایین تر انجام می پذیرد و شما مشتریان گرامی می توانید با یک بار خرید کردن از مجموعه صنعتی آروشا پودر به صحت این ادعا پی برده و محصولاتی را مطابق با نظر و سلیقه خود دریافت نمایید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 51

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت