بنتونیت دامی: بهره‌وری بالا با قیمت مناسب

4.9
(50)

بنتونیت دامی یک ترکیب جامد پودری سفید رنگ است که با هدف افزایش راندمان جذب و افزایش چربی شیر و پروتئین شیر و همچنین بهبود کیفیت پوسته تخم مرغ در بین پرورش دهندگان دام و طیور به بهره برداری می رسد.

بنتونیت دامی

مزایای استفاده از بنتونیت در خوراک دام

نیاز به تغذیه ارزان و با کیفیت و در عین حال فرموله شده دامداران و مرغداران را بر این هدف می دارد که با وجود تمامی پیشنهاداتی که در این زمینه وجود دارد اقدام به مصرف کنسانتره پلت نمایند، چه بسا که در این شرایط از بسیاری از هزینه های بی مورد جلوگیری می شود.

کنسانتره پلت خوراک طیور تشکیل شده از مواد اولیه است که بنتونیت در ساختار آنها دیده می ‌شود، این ترکیبات معدنی با جذب آب به یک ماده چسبناک تبدیل می شوند و در صورتی که در خوراک های پلت شده بهره برداری شود کیفیت را چندین برابر کرده و به عنوان یک عامل تاثیر گذار در حذف عوامل بیماری زا قابل بهره برداری می باشد؛ یکی از عوامل آلوده کننده تغذیه دام و طیور قارچ ها و سموم قارچ ها هستند که از بنتونیت با هدف حذف این موارد هم در تولید خوراک دام و طیور بهره برداری می گردد.

چرایی استفاده از بنتونیت در کشاورزی
>>

آنالیز شیمیایی پودربنتونیت خوراک طیور

Measure Element
69.8 SIO2
11.88 AL2O3
1.73 FE2O3
0.96 CAO
2.1 NA2O
0.47 K2o
0.1 TIO2
1.42 MGO
12.54 LOI

فروش بنتونیت خوراک دام

فروش بنتونیت خوراک دام و طیور را کارخانه های تولید کننده این محصولات و بعد از آن توزیع کنندگان بر عهده دارند و مسلماً خرید از شرکت های تولید کننده به نفع تمامی مصرف کنندگان می باشد چون بنتونیت در تهیه خوراک دام و طیور در حجم های بالا به مصرف می ‌رسد.

فروش این ترکیبات به صورت فله ای هم پیشنهاد می گردد چون در این شرایط خریداران می توانند از امواج افزایش قیمت در مدت زمان های طولانی در امان باشند و در واقع با یک پارت خرید کردن می توانند در مدت زمان طولانی از این تولیدات بهره برداری نمایند.

تولید بنتونیت دامی

تولید بنتونیت دامی با بالاترین درجه کیفیت در تعداد معدودی از مناطق کشور انجام می پذیرد و کیفیت خاک بنتونیت مورد استفاده در این میان حائز اهمیت بوده و از آنجایی که معادن بنتونیت تنها در چند نقطه وجود دارند تعداد کمی از شرکت های فعال در این میان می توانند بهترین محصولات را ارائه نمایند که مجموعه صنعتی اروشا پودر در این میان در صدر تولیدکنندگان برتر قرار گرفته است و انواع این محصولات را بر اساس استاندارد های تعریف شده در بین شرکت های تولید کننده خوراک دام و طیور ارائه می نماید.

از این فراورده معدنی علاوه بر بهره برداری در تولید خوراک دام و طیور با هدف جلوگیری از افزایش رطوبت و جذب آمونیاک هم در این صنعت مهم بهره برداری می گردد و قابل توجه می باشد که انواع محصولات مورد استفاده در این زمینه ها با یکدیگر تفاوت های بسیار زیادی دارند.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 50

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت