بنتونیت عایق: افزایش دوام و استحکام با آروشا پودر

4.8
(40)

بنتونیت عایق به واسطه خاصیت تورمی برای تولید ژئوکامپوزیت ها به بهره برداری می رسد، این ترکیبات در لایه های بین ورقه های ژئوسنتیک استفاده می شوند و به راحتی می توانند از نشت آب در محیط های مختلف جلوگیری نمایند.

بنتونیت عایق

مشخصات فنی عایق بنتونیتی

عایق بنتونیتی در واقع نوعی ژئوکامپوزیت است که دارای ورقه های ژئوسنتتیک با لایه های پوشیده شده از بنتونیت می باشد؛ این ترکیبات با هدف آب بند کردن گود های ساختمانی و مخازن دفن زباله به بهره‌ برداری می‌ رسند.

عملکرد اصلی عآیق های بنتونیت به خاصیت تورمی بنتونیت های مورد استفاده در تولید آنها مربوط می ‌شود، زمانی که بنتونیت در تماس با آب قرار می گیرد متبلور شده و تمامی خل و فرج ها بین لایه های عایق ها پر می شود و در این شرایط آب به هیچ عنوان نمی تواند از بین این منافذ عبور کند، مزیت ویژه این ترکیبات در خاصیت خود ترمیمی و همجوشی آنها هم دیده می شود.

آنالیز شیمیایی بنتونیت چاه ارت

Measure Element
69.8 SIO2
11.88 AL2O3
1.73 FE2O3
0.96 CAO
2.1 NA2O
0.47 K2o
0.1 TIO2
1.42 MGO

شرکت تولید بنتونیت عایق

شرکت تولید بنتونیت عایق باید توانایی عرضه سریع و مداوم انواع این پودر های میکرونیزه را داشته باشد تا بتواند در مقاطع مختلف سال به تامین نیاز مصرف کنندگان بپردازد؛ تامین مداوم انواع بنتونیت از یک مرکز تولید کننده معتبر هدف اصلی بسیاری از خریداران این محصولات می باشد چون این افراد زمانی که برای خرید بنتونیت اقدام می نمایند، باید از کیفیت محصولات اطمینان کافی داشته باشند و اگر قرار باشد برای هر پارت خرید خود به دنبال مرکز معتبر باشند وقت زیادی از آنها گرفته می ‌شود، این افراد تمایل زیادی به شناخت معتبرترین شرکت دارند که به صورت مداوم فعالیت می نماید و به تامین محصولات مورد نظر آنها می پردازد.

قیمت فروش بنتونیت

بهترین قیمت فروش بنتونیت در دست تولید کنندگان این محصولات قرار دارد و این دلیل دیگری است که خریداران این محصولات به دنبال معتبرترین شرکت های تولید کننده هستند تا بتوانند با خرید مستقیم و بدون واسطه از مزیت های بیشتر این تولیدات بهره کافی را ببرند.

قیمت فروش بنتونیت وابسته به مشخصات فنی و روش های مورد استفاده در پردازش سنگ های معدنی بنتونیت هم می باشد، خوشبختانه در حال حاضر فناوری‌ های پیشرفته در اختیار تولیدکنندگان انواع بنتونیت قرار گرفته است و آنها می ‌توانند با ایده‌آل‌ترین فرایند ها بهترین محصولات را با درجه خلوص بالا ارائه نمایند.

مش بندی پودر های میکرونیزه بنتونیت یکی از مراحل فرآوری این تولیدات می ‌باشد که هر چقدر با دقت و تمرکز بیشتری انجام پذیرد، مسلما تولیدات مشخصات فنی تعیین شده تری خواهند داشت و این پارامتر می ‌تواند در کاهش و افزایش قیمت تولیدات تاثیر داشته باشد.

بر اساس تجربیات به دست آمده از بازار فروش انواع پودر های میکرونیزه بنتونیت، هرچقدر عدد مش بندی این تولیدات بیشتر باشد نشان دهنده این است که کیفیت بالاتری داشته و قیمت آنها نیز بالاتری معرفی می گردد.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.8 / 5. تعداد موافقین : 40

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت