بنتونیت نانو: تضمین کیفیت و بهره‌وری با آروشا پودر

4.8
(40)

در عصر حاضر برای رفع مشکلاتی همچون حذف آلاینده های آلی موجود در پساب های صنعتی از بنتونیت نانو بهره‌ برداری می گردد، این ترکیبات به دلیل اندازه ذرات کوچک و سطح ویژه زیاد یک روش کارآمد در این زمینه محسوب می گردند؛ بنتونیت نانو مورد استفاده در این موارد صنعتی از روش ته نشینی خالص سازی شده و با بالاترین درجه خلوص به مصرف می رسد.

بنتونیت نانو

کاربرد بنتونیت نانو

در عصر حاضر با استفاده از فناوری نانو امکان دستیابی به مشخصاتی از مواد فراهم شده است به طوری که این ویژگی‌ ها و مشخصات در مواد با ابعاد بزرگتر اصلاً قابل مشاهده نخواهد بود؛ نانو ذرات بنتونیت هم بر اساس همین فرآوری ها در سال های اخیر تولید شدند و کاربرد های بسیار زیادی را در صنایع مختلف از آن خود می نمایند.

این ترکیبات برای حذف ناخالصی ها از محلول های آبی به بهره‌ برداری می‌ رسند و تاثیرات مثبتی نیز در این فرآیند ها ایجاد می نمایند، نانو ذرات بنتونیت از قیمت فروش بالاتری برخوردار بوده پس می‌ توان گفت در صنایع حساس به بهره‌ برداری می‌ رسد.

آنالیز فیزیکی بنتونیت کشاورزی

Measure Element
250-350 Water absorption
10-15 Swelling    ml/gr2
10-14 Humidity    %
86 Montmorillonite    %
80-90 Cation exchange capacity   mEq/100mgr

بنتونیت ریخته گری

بنتونیت ریخته گری با درصد بالای از عناصر سدیم و کلسیم معرفی می گردد، این ترکیبات به دلیل داشتن خاصیت چسبندگی و پلاستیسیته مقاومت بالایی در قالب های ریخته گری فراهم می آورند و استحکام زیادی نیز دارند، این تولیدات به صورت یکنواخت با مواد اولیه ترکیب شده و شکل پذیری مناسبی را ایجاد می نمایند.

شایان ذکر است که بدانید این ترکیبات مواد افزودنی بالایی دارند و در تهیه تمامی قالب های ریخته گری قابل بهره برداری می باشند، یک نکته جالب دیگر در مورد بنتونیت ریخته گری درصد خلوص بالای این محصولات می باشد.

فروش انواع بنتونیت

فروش انواع بنتونیت در داخل کشور توسط تولیدکنندگان با برند های شناخته شده فرصت ایده آلی را برای متقاضیان و خریداران این محصولات فراهم می آورد چون خرید از واحدهای تولیدکننده داخلی مزیت های بیشتری داشته و باعث می گردد که در خطوط تولیدی کالا های مختلف بنتونیت با کیفیت بالاتری به بهره‌ برداری برسد.

همان طور که مستحضر هستید بنتونیت دارای نمونه های متفاوتی است و تولیدکنندگان از جوانب مختلف این محصولات را طبقه‌بندی و در نهایت به متقاضیان معرفی می نمایند، پس این نکته هم قابل درک است که انواع بنتونیت  قیمت متفاوتی خواهند داشت، ولی فروش این تولیدات به صورت مستقیم می‌ تواند به مقرون به صرفه بودن آنها ختم شود.

فروش انواع بنتونیت در حال حاضر جزو ایده‌آل‌ترین فعالیت‌ های تجاری آروشا پودر است که متقاضیان بسیار زیادی نیز دارد چون در این مجموعه تولید کننده انواع بنتونیت بر اساس فرآوری های جدید معرفی می گردند و امکان استفاده از آنها در تمامی صنایع وجود دارد.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.8 / 5. تعداد موافقین : 40

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت