توزیع انواع پودر سنگ میکرونیزه جوشقان

4.9
(60)

در هنگام ساخت و ساز های ساختمانی از وسایل بسیار زیادی استفاده می کنتد که هر کدام از آن ها دارای خواص و کاربردی است برخی از این مواد می تواند از بروز بسیاری از اتفاقات مثل ریزش ساختمان در گذر زمان جلو گیری کرد. وجود هر کدام در هنگام استفاده آن ها در ساختمان ها سبب استحکام نما می شود. یکی از مصالح بسیار کاربردی در ساخت ساختمان ها می تواند پودرسنگ باشد . پودر سنگ میکرونیزه جوشقان از بهترین و با کیفیت ترین پودر های سنگ به شمار می رود.

توزیع انواع پودر سنگ میکرونیزه جوشقان

مشخصات پودر سنگ جوشقان

پودر سنگ جوشقان با داشتن مشخصات و ویژگی های به خصوصی در بین فعالان در صنعت ساخت و ساز شناخته شده است. از مهمترین ویژگی‌ های این محصول می‌ توان به رنگ سفید و خالص آن اشاره کرد که شرایط ایده‌ آلی را برای جایگزین کردن آن به جای گچ در مناطق مرطوب ایجاد می نماید. این محصولات همچنین دارای مقاومت کافی در برابر رطوبت و بارندگی می باشند. به همین دلیل طراحان و معماران ساختمان ساز به عنوان بهترین پودر سنگ از این محصول در ترکیب سیمان های سفید استفاده می نمایند.

ساختار پودر سنگ جوشقان از کانی ها و عناصر بسیار متنوعی می باشد که مقدار عناصر مورد نیاز تامین مقاومت ملات از جمله کربنات کلسیم در پودر سنگ جوشقان کافی می باشد و مصرف کنندگان می توانند با اطمینان کامل این محصولات را با سیمان سفید ترکیب کرده و در ملات نماشسته مورد استفاده قرار دهند. پودر سنگ های جوشقان دارای یک شاخصه قابل توجه دیگر هستند و آن این است که در برابر اشعه های فرابنفش و اشعه‌ های گاما و ایکس مقاومت کافی را دارند.

خرید پودر سنگ جوشقان کرج
>>

به همین دلیل برای استفاده در محیط هایی که با این اشعه ها سر و کار دارند گزینه ایده آلی هستند و معمولاً برای تولید بتن های مورد استفاده در آزمایشگاه ها و بیمارستان ها از این پودر سنگ های با کیفیت استفاده می شود.

آنالیز شیمیایی پودرسنگ ممتاز سفید

Element (%)Measure
sio2 0.07
al2o3 1.05
fe2o3 0.03
cao 54.95
mgo 0.3
loi 43.1
whiteness 87

تولید کننده پودر سنگ جوشقان

واحدهای تولیدکننده پودر سنگ جوشقان کیسه‌ ای برای توسعه کسب و کار خود از نوین ترین روش ها در تولید و عرضه این محصولات استفاده می نمایند چرا که در حال حاضر تجهیزات و دستگاه های بسیار پیشرفته در اختیار تولید کنندگان پودر های میکرونیزه قرار گرفته است و آنها با کمی همت و تلاش به راحتی می توانند تولید این محصولات را در مش بندی های دقیق به انجام برسانند. پودر سنگ جوشقان یک ترکیب پرکاربرد برای استفاده در کار های صنعتی و ساختمانی می باشد و با اهداف خاصی در هر یک از مصارف به کار گرفته می‌ شود.

از مهمترین کاربرد های پودر سنگ جوشقان می‌ توان به کاربرد آن در اجرای نمای شسته، در تولید سنگ فرش ها، در تهیه چسب کاشی و سرامیک، در ساخت سنگ های مصنوعی و در صنعت مجسمه سازی اشاره کرد. واحد های تولید کننده پودر سنگ جوشقان باید با در نظر گرفتن نیاز صنعتگران وابسته به این ترکیب تولید و فرآوری این پودر های میکرونیزه را انجام داده تا بتوانند به رضایت بالای مشتریان در بازار های هدف برسند و فروش محصولات را چندین برابر نمایند.

قیمت ارزانترین کلسیم کربنات لوله پلی کا در کرج

مزایای استفاده از پودر سنگ میکرونیزه جوشقان

مهندسان و افراد متخصص که در ساخت ساختمان ها از مصالح با کیفیت استفاده می کنند و بیش ترین هدف آن ها ساخت ساختمان با استقامت بسیار بالا است می توانند از پودر سنگ معدنی استفاده کنند. پودرسنگ مرغوب معدنی موجب می شود تا از ورود هوا به داخل ساختمان ها جلو گیری شود و هم چنین می توان برای استحکام ساختمان از مخلوط پودر در کنار سیمان بهره مند شد . در مرحله کندن زمین و ساخت زیر بنا نیز می توان از پودر سنگ استفاده کرد. کارایی پودرسنگ بسیار زیاد است و در همه ی مراحل ساخت ساختمان ها و به خصوص دیواره ها کاربرد دارد.
پودر سنگ جوشقان بیشتر از معادن بکر واقع در منطقه جوشقان قالی استان اصفهان تهیه می شود. تهیه ی این نوع از پودر سنگ بسیار سخت است و توسط افراد متخصص و کار دان انجام شود زیرا برداشت ان دارای خطر های بسیار زیادی برای افراد است. پس از تولید این پودر ها ان ها را به واحد بسته بندی و جدا سازی مواد اضافه و سنگ هایی که بر اثر فشار در کنار هم قرار گرفته اند، منتقل نموده و پس از بسته بندی روانه بازار می شود و به دست مصرف کننده گان می رسد.

صادر کننده عمده پودر سنگ میکرونیزه جوشقان

همان طور که در بالا اشاره شد تولید پودرسنگ و  تهیه ی سنگ معدنی آن بسیار دشوار و سخت است اما کیفیت و مرغوبیت و خلوص سنگ ها یکی از عوامل موثر در کیفیت نهایی پودر می باشد به همین دلیل قیمت این پودر از نوع معمولی بالاتر است. سنگ معدنی مرغوب در تعداد معدودی معدن  وجود دارد و پس از ورود به کارخانه طی چندین مرحله دچار خردایش و خالص سازی می شود. شما می توانید جهت خرید بهترین پودرسنگ جوشقان مرغوب با واحد فروش کارخانه ارتباط برقرار فرمائید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 60

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت