تولید آهک ضد عفونی | اکسید کلسیم

4.9
(51)

انسانها در طول قرن های متمادی از اکسید کلسیم ( آهک ) برای ضدعفونی و گند زدایی محل زندگی خود و دام ها استفاده می کردند . تولید آهک ضد عفونی به منظور تامین نیاز مصرف داخل کشور و صادرات به کشورهای همسایه از طریق گروه صنعتی کارخانجات آروشا در حال انجام می باشد . شما می توانید از طریق این سایت آهک ضدعفونی بسته بندی را در کوتاه ترین زمان ممکن خریداری و در محل مورد نظر خود تحویل بگیرید.

تولید آهک ضد عفونی اکسید کلسیم

آهک زنده / آهک مرده

آیا شما نام علمی آهک زنده و آهک هیدراته (مرده) را می دانید ؟ پاسخ : آهک زنده با نام علمی اکسید کلسیم و اصطلاح calcium oxide و فرمول شیمیایی CaO شناخته می شود. نام های دیگر آهک زنده عبارتند از : آهک فعال ، آهک پخته ، آهک آب نخورده آهک هیدراته با نام علمی هیدروکسید کلسیم و اصطلاح Calcium hydroxide و فرمول شیمیایی Ca(oh)2 مشهور می باشد. نام های دیگر آهک هیدراته عبارتند از : آهک مرده ، آهک آب خورده ، آهک غیر فعال در کلیپ زیر آزمایش تبدیل آهک فعال به آهک مرده را مشاهده کنید .

آنالیز فیزیکی آهک زنده پودری (میکرونیزه)

Element Measure Element Measure
فرمول شیمیایی cao حلالیت در آب 0.12 (g/100 ml water at 20 ° c)
شکل و رنگ white-powder وزن مخصوص 3.2 (g/ml)
جرم مولکولی 56.08 (g/mol) نقطه جوش 2850°c
دانسیته 720-1130 (kg/m3) نقطه ذوب 2614°c
سختی between 2 & 3 mohs ph 12.2

تولید آهک ضد عفونی

بزرگترین واحد تولیدی آهک ضدعفونی در مجموعه صنعتی آروشا در حال فعالیت می باشد. سنگ آهک قبل از عملیات پخته شدن قابلیت تبدیل شدن به انواع پودر ها اعم از : پودر سنگ و  پودر میکرونیزه کربنات کلسیم را دارد. از پودر سنگ آهک در خوراک دام و طیور استفاده می شود . برای حذف عفونت و عامل های پاتوژن در صنایع مختلف از ماده میکروب کش و گندزدای  آهک زنده و آهک هیدراته استفاده می شود . برای نابودکردن ریزساختارهای زیستی و حذف میکرو ارگانیسم های بیماری زا ، آهک توصیه می شود . در واحدهای پرورش دام و طیور و برای دفن زباله های عفونی، آهک بعنوان ماده ضدعفونی کننده نقش مهمی ایفا می کند . بدلیل قیمت مناسب آهک و اثر مطلوب آن در حذف عفونت ها ، به طور همزمان با مواد شیمیایی ضدعفونی کننده از آهک نیز استفاده می شود . از آهک برای جلوگیری از انتشار بیماری دام و طیور تلف شده موقع دفن استفاده می شود.
برای ضدعفونی آهک زنده بهتر است یا آهک هیدراته ؟  پاسخ : آهک زنده . زیرا در تماس با آب حرارت فراوان و گازهای تحریک کننده تولید می نماید .

آهک ضدعفونی پرورش طیور

آیا می دانید چه عواملی باعث رشد و تکثیر قارچ و باکتری در مرغداری می شود ؟ پاسخ :

  • رطوبت فراوان
  • محیط گرم و بسته
  • مواد غذایی

ارزان ترین و کاربردی ترین ماده ضدعفونی کننده برای محیط مرغداری پودر آهک می باشد . برای بکارگیری آهک در محیط مرغداری می بایست برای ورود کارکنان به محل پرورش طیور حوزچه آب آهک ایجاد گردد . و همچنین از آب آهک برای ضدعفونی کف و دیواره سالن ها استفاده می شود . برای ضدعفونی سالن پرورش می بایست طیور از محل خارج شوند .
آیا می دانید آهک قادر به کنترل کدام بیماری ها در بین طیور می باشد؟ پاسخ :

  • آنفلوانزای مرغی
  • تب طوطی
  • نیوکاسل

آهک چگونه باعث حذف میکروب و قارچ می شود ؟ پاسخ : آهک خاصیت قلیایی دارد و استفاده از آهک موجب زیاد شدن پی هاش محل تا عدد12 می گردد در نتیجه غشاء سلول پاتوژن ها از بین می رود و آنها نابود می شوند.

تولید آهک ضد عفونی اکسید کلسیم

قیمت آهک زنده ضد عفونی

قیمت آهک زنده کلوخه نسبتاً ارزان است، اما بسیاری از صنایع به این ترکیبات به صورت پودری یا میکرونیزه در پروژه های تولیدی خود نیازمند هستند؛ به عنوان مثال در تولید انواع مصالح ساختمانی مخصوصا سیمان باید از آهک های پودری در اندازه ذرات ریز تر استفاده شود.

تولید پودر آهک میکرونیزه نیازمند به کارگیری دستگاه های کوبشی قدرتمند و آسیاب های قوی می باشد و هر چقدر اندازه ذرات این محصولات کوچکتر شود، تولید آنها مشکل تر و به همان اندازه قیمت آنها هم بالاتر می رود.

به صورت کلی می‌ توان عنوان کرد پودر سنگ ها دارای قیمت پایینی هستند؛ اما علاوه بر موارد گفته شده برخی از عوامل جانبی اعم از نوع بسته بندی و نحوه حمل و نقل تاثیراتی در این زمینه دارند که خریداران باید به این نکات توجه کرده و محصولاتی را با قیمت های پایین تر در اختیار بگیرند.

کارخانه تولید آهک ضد عفونی

کارخانه تولید آهک ضد عفونی، یک واحد صنعتی حرفه‌ای است که به تولید و عرضه آهک با خصوصیات ضد عفونی و با کیفیت عالی متمرکز شده است. این کارخانه با بهره‌گیری از تجهیزات پیشرفته و فناوری‌های روز دنیا، در جهت تأمین نیازهای بهداشت عمومی و مقابله با عوامل آلودگی و عفونت‌زا، برآمده از شرایط بهداشتی بالا، فعالیت می‌نماید. محصولات تولید شده در این کارخانه، از طریق فرآیندهای دقیق و کنترل کیفی مداوم، به‌روزرسانی و بهینه‌سازی می‌شوند تا بهترین عملکرد و خواص ضد عفونی را ارائه دهند. آهک تولید شده در این کارخانه، به عنوان یک ماده ضد عفونی قوی و کارآمد، در صنایع مختلفی مانند بهداشت عمومی، بیمارستان‌ها، داروسازی، صنایع غذایی و صنایع دیگر استفاده می‌شود.

کارخانه تولید آهک ضد عفونی، با رعایت استانداردهای بین‌المللی کیفیت و بهداشت، تلاش می‌کند تا با تأمین نیازهای مشتریان و ارائه محصولاتی مطابق با آخرین دستاوردهای علمی و فناوری، به بهبود و حفظ سلامت جامعه کمک کند. تیم فنی و متخصصان این کارخانه، با تجربه و دانش فنی قوی، به طور مداوم در جهت بهبود روش‌های تولید و ارتقاء کیفیت محصولات، به تحقق این هدف پیگیری می‌کنند. با توجه به نیاز روزافزون به محصولات ضد عفونی در جامعه، کارخانه تولید آهک ضد عفونی برنامه‌ریزی دقیقی برای تأمین مواد اولیه برتر و توسعه فرآیندهای تولید مدرن دارد. این کارخانه با تمرکز بر بهره‌وری از منابع و بهینه‌سازی فرآیندهای تولید، به تأمین محصولات با کیفیت و قیمت مناسب برای بازار علاقه‌مند است.

کارخانه تولید آهک ضد عفونی، با رویکردی متمرکز بر بهبود مستمر و بهره‌گیری از تکنولوژی‌های نوین، تسهیل در بهداشت عمومی و مبارزه با عوامل عفونت‌زا را به عنوان اولین اولویت خود در نظر گرفته است. کارخانه آهک آروشا با ظرفیت تولید 4000 تن در ماه امکان تامین پودر آهک مورد نیاز بسیاری از واحدهای صنعتی و دام وطیور و بهداشتی کشور را دارد. آهک مورد نیاز مشتریان به صورت فله یا کیسه های 30 کیلویی و جامبوبگ قابل ارسال می باشد. جهت ثبت سفارش می توانید با مشاوران فروش آروشا تماس حاصل نمائید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 51

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت