تولید آهک ضد عفونی | اکسید کلسیم

انسانها در طول قرن های متمادی از اکسید کلسیم ( آهک ) برای ضدعفونی و گند زدایی محل زندگی خود و دام ها استفاده می کردند . تولید آهک ضد عفونی به منظور تامین نیاز مصرف داخل کشور و صادرات به کشورهای همسایه از طریق گروه صنعتی کارخانجات آروشا در حال انجام می باشد . شما می توانید از طریق این سایت آهک ضدعفونی بسته بندی را در کوتاه ترین زمان ممکن خریداری و در محل مورد نظر خود تحویل بگیرید.

تولید آهک ضد عفونی

آهک زنده / آهک مرده

آیا شما نام علمی آهک زنده و آهک هیدراته (مرده) را می دانید ؟ پاسخ : آهک زنده با نام علمی اکسید کلسیم و اصطلاح calcium oxide و فرمول شیمیایی CaO شناخته می شود. نام های دیگر آهک زنده عبارتند از : آهک فعال ، آهک پخته ، آهک آب نخورده آهک هیدراته با نام علمی هیدروکسید کلسیم و اصطلاح Calcium hydroxide و فرمول شیمیایی Ca(oh)2 مشهور می باشد. نام های دیگر آهک هیدراته عبارتند از : آهک مرده ، آهک آب خورده ، آهک غیر فعال در کلیپ زیر آزمایش تبدیل آهک فعال به آهک مرده را مشاهده کنید .

کارخانه تولید و فروش کربنات کلسیم در فارس

تولید آهک ضد عفونی

بزرگترین واحد تولیدی آهک ضدعفونی در مجموعه صنعتی آروشا در حال فعالیت می باشد. سنگ آهک قبل از عملیات پخته شدن قابلیت تبدیل شدن به انواع پودر ها اعم از : پودر سنگ و  پودر میکرونیزه کربنات کلسیم را دارد. از پودر سنگ آهک در خوراک دام و طیور استفاده می شود . برای حذف عفونت و عامل های پاتوژن در صنایع مختلف از ماده میکروب کش و گندزدای  آهک زنده و آهک هیدراته استفاده می شود . برای نابودکردن ریزساختارهای زیستی و حذف میکرو ارگانیسم های بیماری زا ، آهک توصیه می شود . در واحدهای پرورش دام و طیور و برای دفن زباله های عفونی، آهک بعنوان ماده ضدعفونی کننده نقش مهمی ایفا می کند . بدلیل قیمت مناسب آهک و اثر مطلوب آن در حذف عفونت ها ، به طور همزمان با مواد شیمیایی ضدعفونی کننده از آهک نیز استفاده می شود . از آهک برای جلوگیری از انتشار بیماری دام و طیور تلف شده موقع دفن استفاده می شود.
برای ضدعفونی آهک زنده بهتر است یا آهک هیدراته ؟  پاسخ : آهک زنده . زیرا در تماس با آب حرارت فراوان و گازهای تحریک کننده تولید می نماید .

مرکز فروش آهک ساختمانی قم
>>

تولید آهک ضد عفونی

آهک ضدعفونی پرورش طیور

آیا می دانید چه عواملی باعث رشد و تکثیر قارچ و باکتری در مرغداری می شود ؟ پاسخ :

  • رطوبت فراوان
  • محیط گرم و بسته
  • مواد غذایی

ارزان ترین و کاربردی ترین ماده ضدعفونی کننده برای محیط مرغداری پودر آهک می باشد . برای بکارگیری آهک در محیط مرغداری می بایست برای ورود کارکنان به محل پرورش طیور حوزچه آب آهک ایجاد گردد . و همچنین از آب آهک برای ضدعفونی کف و دیواره سالن ها استفاده می شود . برای ضدعفونی سالن پرورش می بایست طیور از محل خارج شوند .
آیا می دانید آهک قادر به کنترل کدام بیماری ها در بین طیور می باشد؟ پاسخ :

  • آنفلوانزای مرغی
  • تب طوطی
  • نیوکاسل

آهک چگونه باعث حذف میکروب و قارچ می شود ؟ پاسخ : آهک خاصیت قلیایی دارد و استفاده از آهک موجب زیاد شدن پی هاش محل تا عدد12 می گردد در نتیجه غشاء سلول پاتوژن ها از بین می رود و آنها نابود می شوند.

کارخانه تولید و فروش پودر سنگ جوشقان اصفهان

کارخانه تولید آهک ضد عفونی

کارخانه آهک آروشا با ظرفیت تولید 4000 تن در ماه امکان تامین پودر آهک مورد نیاز بسیاری از واحدهای صنعتی و دام وطیور و بهداشتی کشور را دارد. آهک مورد نیاز مشتریان به صورت فله یا کیسه های 30 کیلویی و جامبوبگ قابل ارسال می باشد. جهت ثبت سفارش می توانید با مشاوران فروش آروشا تماس حاصل نمائید .

جدیدترین اخبار سایت