تولید عمده کربنات کلسیم مخصوص سرامیک

4.9
(28)

تولید عمده کربنات کلسیم مخصوص سرامیک بخش عظیمی از مجموعه فعالیت های تولیدی کارخانجات آروشا را به خود اختصاص داده است . کربنات کلسیم مخصوص سرامیک از نظر ترکیب عناصر متفاوت از سایر پودرهای کربنات کلسیم می باشد.

تولید انبوه کربنات کلسیم مخصوص سرامیک

شرکت تولید عمده کربنات کلسیم

معتبرترین شرکت تولید عمده کربنات کلسیم در ایران را با نام تجاری آروشا پودر بشناسید. در گروه صنعتی آروشا پودر، از بهترین سنگ های معدنی با هدف تولید و فرآوری انواع کربنات کلسیم استفاده می‌ شود و محصولات تولید شده در متنوع ترین نمونه ها برای استفاده در صنایع مختلف معرفی می گردند.  در این مجموعه صنعتی علاوه بر تولید انواع کلسیم کربنات، عملیات فروش آنها به صورت مستقیم و عمده انجام می پذیرد تا شرایط اقتصادی بهتری برای خریداران این محصول را در سراسر کشور ایجاد گردد.

مزایای کربنات کلسیم مخصوص سرامیک آروشا

۱: استحکام پخت دمای بالا
۲: ممانعت از عیب ماه گرفتگی
۳: پیشگیری از انبساط حرارتی
۴: تثبیت ابعاد
۵: جذب آب بالا

تولید انبوه کربنات کلسیم مخصوص سرامیک

کربنات کلسیم مخصوص سرامیک می بایست دارای درجه خلوص بالا باشد. کارخانجات مختلف تولید سرامیک از کربنات کلسیم با مش 400 الی 1000 جهت تولید سرامیک استفاده می نمایند. به جهت تولید انبوه کربنات کلسیم مخصوص سرامیک در مجموعه آروشا ، قیمت تمام شده این محصول بسیار مناسب برای واحدهای تولید انواع سرامیک می باشد. از مواد اولیه اصلی برای تولید سرامیک می توان به ماسه سیلیسی و کربنات کلسیم اشاره کرد . در برخی از صنایع از آهک زنده با عنوان اکسید کلسیم به عنوان پر کننده استفاده می شود . کربنات کلسیم جایگزین ارزان قیمت آهک زنده می باشد و تمام خصوصیات شمیایی آهک زنده را دارد . نقش کربنات کلسیم مخصوص سرامیک در فرآیند تولید سرامیک ، کاهنده نقطه ذوب مواد اولیه تولید می باشد . کربنات کلسیم مخصوص سرامیک آروشا استحکام شیمیایی و مکانیکی پیکره بندی شیشه ای سرامیک را بالا می برد  و همچنین باعث کاهش مصرف سوخت در ذوب مواد اولیه می گردد . از کربنات کلسیم مخصوص سرامیک نباید در روش تک پخت سریع سرامیک استفاده گردد . زیرا باعث بادکردگی و تیرگی لعاب خواهد شد.

قیمت کربنات کلسیم مش 200
>>

نوع بسته بندی کربنات کلسیم

عنوان جنس بسته بندی وزن(kg) توضیحات
کیسه ای متوسط AD-star 25 موجود
کیسه ای بزرگ AD-star 30 موجود
فله داخل جامبو پلی پروپیلن 1000-1500 موجود
فله 2000-25000 ناموجود

خرید کربنات کلسیم مخصوص سرامیک

خرید کربنات کلسیم مخصوص صنعت سرامیک سازی تمرکز و دقت فراوان را از خریداران طلب می‌ کند تا این تولیدات از کیفیت کافی برخوردار باشند زیرا گرید های کربنات کلسیم غیر سرامیکی قیمت ارزانی دارند، اما فاقد کیفیت و قوام مورد نیاز برای بهره برداری در لعاب سرامیک ها هستند، همچنین استفاده از پودر های بی کیفیت باعث می‌ شود که در دما های بالا تجزیه حجم بسیار زیادی از این تولیدات انجام شده و گازهای خطرناک تولید شوند، در حالی که این گاز ها در نمونه های با کیفیت قبل از دمای ۱۱۰۰ درجه سانتیگراد کاملا از بین می‌ روند و از این طریق ذوب سرامیک ها با مشکلاتی مواجه نمی‌ شود.

کربنات کلسیم مخصوص سرامیک که دارای کیفیت بالایی است می تواند از ایجاد نقص هایی در سطح لعاب جلوگیری نماین؛ در هر صورت بهره برداری از کربنات کلسیم با درجه خلوص بالا و کیفیت تایید شده ملاک اصلی در صنعت سرامیک سازی می باشد، در غیر این صورت بهره برداری از این محصولات نتایج مثبتی نخواهد داشت.

ثبت سفارش کربنات کلسیم مخصوص سرامیک

جهت تهیه انواع کربنات کلسیم مورد نیاز خود می توانید با مشاوران فروش مجموعه ما تماس حاصل فرمائید. در این مجموعه تولید کننده مشاورین در مورد نحوه بسته بندی انواع کربنات کلسیم و حجم سفارشات شما مشتریان گرامی اطلاعاتی به دست آورده و بر همین مبنا کمک می‌ کنند که تولیداتی با حداقل قیمت در اختیار شما مشتریان گرامی قرار گیرد؛  همآن طور که می دانید در بحث فروش تمامی پودر های میکرونیزه معدنی نوع بسته بندی اهمیت زیادی دارد و حتماً باید متناسب ترین بسته بندی اتخاذ شده تا قیمت مناسبی از محصولات نیز اعلام شود.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 28

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت