ناگفته های عجیب از تولید رنگ گل ماشی تهران از زبان مدیرعامل کارخانه

4.9
(60)

اخرا گل ماشی به دلیل رنگ دهی فوق العاده‌ای که دارد در صنعت رنگسازی و ساخت مصالح ساختمانی بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد. از این رو گروه صنعتی آروشا با تولید رنگ گل ماشی تهران و فروش مستقیم این محصول توانسته بخش گسترده‌ای از نیاز واحدهای رنگ سازی را برطرف کند. قیمت مناسب و کیفیت عالی پودر گل ماشی آروشا باعث جلب رضایت صاحبان واحدهای تولید کننده شده است.

تولید رنگ گل ماشی تهران

مشخصات رنگ گل ماشی

رنگ گل ماشی را می‌ توان جزو پرکاربردترین مواد شیمیایی موثر در صنایع امروزی دانست؛ این ترکیبات به عنوان یک مادر رنگ کاربرد های فراوانی دارند و در بین رنگ های خردلی یا قهوه ای بسیار روشن شناخته شده هستند؛ این ترکیبات در صنعت رنگ، صنعت نمای ساختمان ها، صنعت تولید رزین ها، حذف یون های موجود در آب،  رنگ دهی به مغز مداد و لوازم آرایشی، برای رنگی به کفپوش، بتن و آجر به بهره‌ برداری می‌ رسند.

در حال حاضر شرایط ایده آلی در ایران برای تولید این محصولات وجود دارد و این یکی از دلایلی است که در سال‌ های اخیر به استفاده از این محصولات بیشتر توجه شده است؛ از مهمترین مشخصات این تولیدات می‌ توان به قدرت رنگدهی آنها اشاره کرد که بیشترین کاربرد آنها هم به همین دلیل می باشد، قدرت رنگ دهی بالای این محصولات نیز در نمونه های متفاوت با یکدیگر تفاوت های دارد که این پارامتر به درجه خلوص و نحوه تولید این محصولات بر می گردد.

خرید پودر گلماشی ابوموسی
>>

از نظر استاندارد های تعریف شده بهترین پودر رنگ گل ماشی باید دارای مشخصات فنی تایید شده و استاندارد شده باشد، این تولیدات باید در فرمول شیمیایی خود مولکول آن را داشته باشند و ساختار فیزیکی آنها به صورت پودری زرد مانند باشد، رطوبت موجود در این ترکیب باید کمتر از یک درصد باشد، معمولاً اندازه ذرات این تولیدات بین ۸ تا ۹ میکرون در نظر گرفته می شود و حلالیت آنها نیز در آب کمتر از ۳ درصد اعلام شده است.

آنالیز شیمیایی پودر گل ماشی زرد

Measure Element Measure Element
0.1 tio2 10.93 cao
0.44 na2o 0.55 k2o
1.9 so3 0.25 mgo
00 cl 59.54 fe2o3
4.82 loi 6.01 al2o3
26.91 sio2

بزرگترین کارخانه تولید رنگ گل ماشی تهران

پودر اخرا گل ماشی از پیگمنت‌های زرد رنگ اکسید آهن با فرم مولکولی Fe2O3 که از اتم‌های سه ظرفیتی تشکیل شده است، تهیه می‌شوند. اکسید آهن به دلیل رنگ دهی فوق العاده بالا و برخورداری از گستره‌ی طیف رنگی زرد روشن تا زرد تیره در صنایع مختلف کاربرد فراوانی دارد. به همین تولید آن باید به گونه‌ای انجام گیرد که قابلیت استفاده در چنین صنایعی را داشته باشد.

گروه صنعتی آروشا که از بزرگترین تولید کنندگان رنگ گل ماشی تهران می‌باشد، با استخراج پیگمنت‌های رنگی از معادن موجود در کشور و خالص سازی این پودر معدنی که دارای ویژگی‌های فوق العاده‌ای مانند جذب رطوبت، رنگ دهی، دانه بندی مناسب می‎ باشد، بخش گسترده‌ای از نیاز این صنایع را تامین نموده است.

استفاده از رنگ‌دانه‌ها در بسیاری از صنایع کاربرد وسیعی داشته که کیفیت و مرغوبیت این دانه‌های رنگی در ساخت و تهیه محصولات از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. از این رو کارخانه اخرا گل ماشی آروشا با در نظر داشتن تقاضا و نیاز فراوان مجموعه‌ های صنعتی اقدام به تولید رنگ گل ماشی تهران با بالاترین درصد خلوص و میزان رنگ دهی بالا نموده است.

شرکت تولید رنگ گل ماشی محلات

شرکت آروشا با تولید رنگ گل ماشی تهران توانسته رنگ‌های گل ماشی بی کیفیت که دارای درصد بالای از ناخالصی‌ می‌باشند را از بازار مواد شیمیایی حذف کند و پیشرفت قابل توجهی در جهت تولید رنگ گل ماشی داشته باشد. به همین دلیل آروشا پودر با جلب رضایت مشتریان و خریداران پودر گل ماشی محلات از معتبرترین و قابل اعتمادترین تولیدکنندگان اخرا گل ماشی در پایتخت شناخته می‌شود.

شرکت تولید رنگ گل ماشی تهران محلات، با برند آروشا به دلیل بهره گیری از مجهزترین تجهیزات در خطوط تولید کارخانجات مستقر در مجموعه و پیروی از استانداردهای جهانی و همچنین استفاده از مرغوب ترین مواد اولیه، در میان چندین تولید کننده برتر جهان قرار دارد، این افتخاری است که ریشه در اعتماد شما مشتریان گرامی
دارد.

نمایندگی فروش رنگ گل ماش

شرکت آروشا با در نظر داشتن نیاز و سلیقه کارخانجات تولید کننده که از پودر رنگ‌ گل ماش در تهیه محصولات خود استفاده می‌کنند، آماده‌‌ی فروش بدون واسطه‌ی رنگ گل ماشی ممتاز و اصل از کارخانه می‌باشد.

این گروه تجاری به دلیل ارتباطی که با تولیدکنندگان کشورهای خارجی دارد، صادرات اخرا گل ماشی را  در بسته بندی‌های مناسب و با ارزان ترین قیمت به این واحدهای تولیدی انجام می‌دهد. عرضه و فروش این محصول به صورت مستقیم باعث از بین رفتن هزینه‌های اضافی برای خریداران رنگ گل ماشی شده است.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 60

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت