تولید و فروش پودر خاک اخرا بندرعباس

4.9
(61)

هنگامی که از خاک صحبت می‌شود، اولین کاربردی که از آن به ذهن همه ما خطور می‌کند، کاربرد آن در کشاورزی می‌باشد. با اینحال خوب است بدانید که کاربرد خاک تنها به بخش کشاورزی محدود نگشته و در بخش صنعت نیز بسیار پرکابرد است. به نمونه ای از این خاک های پرکاربرد در بخش صنعتی، می‌توان به خاک اخرا اشاره نمود که گروه صنعتی آروشا به عنوان مجموعه صنعتی تولید و فروش خاک اخرا بندرعباس ، نقش مهمی در تامین نیاز صنعت به این خاک اعمال می‌کند. این خاک از هوازدگی سنگهای آذرین و دگرگونی کریستال‌های قدیمی تشکیل می شود. سرشار از آهن است و از این رو به رنگ قرمز در می آید. به بیانی دیگر، خاک اخر بر روی سنگ های بلوری قدیمی ایجاد می شود. در اثر هوازدگی طولانی مدت بارندگی، سنگ‌های کریستالی و دگرگونی شکسته گشته و این خاک را شکل داده اند.

تولید و فروش پودر خاک اخرا بندرعباس

فروش خاک اخرا بندرعباس

با توجه به کاربردهای متنوع خاک اخرا ، فروش این محصول از سوی واحد های مختلفی صورت می گیرد، با این حال آنچه که بسیار مهم است، کیفیت این خاک های تولیدی می باشد. آروشا پودر، نامی آشنا در میان مجموعه های فروش خاک اخر بندرعباس می باشد که خود را تنها ملزم به توزیع خاک و پودر های صنعتی با کیفیت و خوش قیمت! نموده است.

معتبرترین کارخانه تولید پیگمنت زرد عسلویه در استان شما
>>

خاک اخرا،  متخلخل است و درصد بالایی از اکسید آهن دارد. به طور کلی، کم عمق است و مقدار pH آن از 6.6 تا 8.0 متغیر است. این خاک دارای مقدار بسیار کمی نیتروژن، هوموس، اسید فسفریک، منیزیم و آهک بوده، با اینحال نسبتاً غنی از پتاس است و pH آن از خنثی تا اسیدی متغیر است. در کاربرد این خاک در کشاورزی، باید خاطر نشان کرد که این خاک برای کشاورزی دیم مناسب است زیرا در مناطق با بارندگی ضعیف تشکیل می شود.

آنالیز شیمیایی پودر اخرا s3

Measure Element Measure Element
0.1 tio2 2.6 cao
0.44 na2o 0.55 k2o
2.99 so3 0.12 mgo
0.97 cl 74.8 fe2o3
4.12 loi 0.44 al2o3
9.2 sio2

شرکت تولید گل اخرا بندرعباس

در کاربرد و استفاده از گل قرمز، آنچه که برای نخستین بار به ذهن خطور می کند، صنعت آجرسازی می باشد. در واقع استفاده از گل قرمز برای آجرسازی می تواند ذخایر رسی را نیز نجات دهد و امکان افزایش فعالیت های کشاورزی را فراهم کند. علاوه براین، گل قرمز، کیفیت آجرهای ساخته شده از خاک رس های ضعیف را که دارای کمبود رس هستند، بهبود می بخشد. شرکت تولید گل اخرا بندرعباس، از مجموعه های شناخته شده در تولید گل اخرا می باشد که به دلیل بهره مندی از خطوط تولید پیشرفته و نیرو های کار زبده، نقش مهمی در فروش خاک اخر بندرعباس و همچنین تولید و تامین نیاز بازار های داخلی و خارجی به گل اخرا دارد.

قیمت پودر اخرا

در کنار تمامی ویژگی‌ های گفته شده برای پودر های میکرونیزه اخرا، قیمت مناسب و در دسترس بودن این ترکیبات بیشتر قابل توجه می‌ باشد؛ همان طور که می‌ دانید تولید کنندگان محصولات مختلف برای موفق شدن در تولید و فروش بهترین محصولات برنامه‌ هایی را از پیش تعیین می‌ کنند که یکی از اصلی‌ترین آنها خرید مواد اولیه با ارزان‌ترین قیمت و سازگار با محیط زیست می‌ باشد.

با در نظر گرفتن همین برنامه‌ های مهم می‌ توان عنوان کرد پودر اخرا در حال حاضر به عنوان اصلی‌ترین ماده اولیه در تولید بسیاری از محصولات به بهره‌برداری می‌ رسد؛ شاید برای برخی از خریداران عمده این سوال پیش آید که چرا پودر های میکرونیزه اخرا نسبت به نمونه‌ های سنتز شده قیمت پایین‌ تری دارند؟ در پاسخ به این سوال می‌ توان عنوان کرد که تولید کنندگان این فرآورده‌ های معدنی با دسترسی به بهترین معادن شرایطی را فراهم می‌ آورد که تولیداتی با هزینه‌ های پایین‌ تر نسبت به تولیدات مشابه شیمیایی معرفی گردند؛ به عبارتی می‌ توان گفت وجود ذخایر و معادن طبیعی برای استخراج خاک‌ ها و کلوخه‌ های معدنی اخرا جزو مهم‌ترین دلایلی است که در نهایت این ترکیبات با قیمت‌ های حداقل ارائه می‌ شوند.

کارخانه تولید پیگمنت اخرا شاهسون

پیگمنت، گروهی از ترکیباتی است  که به شدت رنگ می شوند و برای رنگ آمیزی مواد دیگر استفاده می شوند. در پیگمنت اخرا، عناصر اصلی لیمونیت و یا هماتیت هستند که رنگ قرمز آن به دلیل وجود خاک اخرا می باشد. کارخانه تولید پیگمنت اخر شاهسون، کارخانه ای نام آشنا در تولید پیگمنت است که به دلیل بهره مندی از دانش روز دنیا در فناوری های تولید خود، از حسن شهرت بالایی بالایی برخودار است.

اکنونه به شما پیشنهاد می کنیم، در صورت نیاز به خاک اخرا و فراورده های آن از جمله پیگمنت اخرا،گل اخرا و… حتما استفاده از محصولات مجموعه صنعتی آروشا را تجربه نمایید. ما به کیفیت محصولات خود در مقایسه با برندهای مشابه متعهد می باشیم و اطمینان داریم که با یک بار خرید از این مجموعه به مشتریان وفادار آروشاپودر تبدیل خواهید شد!!

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 61

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت