تولید پودر اخرا میکرونیزه جهت رنگ دهی

4.9
(26)

تولید پودر اخرا میکرونیزه جهت رنگ دهی در صنایع : رنگسازی ، موزائیک ، سرامیک ، پلاستیک و… توسط کارخانجات آروشا در حال انجام می باشد . محصول پودر اخرا مجموعه آروشا بدلیل کیفیت بسیار بالا و قدرت رنگدهی خوب و ماندگار با استقبال خوب مشتریان گرامی به حداکثر ظرفیت تولید کارخانه رسیده است .

تولید پودر اخرا میکرونیزه جهت رنگ دهی

تولید پودر اخرا در ایران

تولید پودر اخرا در ایران توسط کمپانی های معتبری همچون آروشا پودر انجام می پذیرد چرا که این ترکیبات به عنوان بهترین رنگدانه های طبیعی در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می‌ گیرند. برای تولید پودر اخرا در ایران از بهترین معادن با هدف استخراج خاک ها و کلوخه های رنگی استفاده می ‌شود و در واقع می ‌توان گفت به واسطه غنی بودن ذخایر معدنی ایران، در حال حاضر کشور ما جزو بزرگترین تولید کننده انواع پودرهای میکرونیزه رنگی است و این محصولات را در کیفیت ها و درجه خلوص های متنوع ارائه می‌ دهند. تولید پودر اخرا در مجموعه آروشا پودر به صورت تخصصی و حرفه ای انجام می پذیرد. این مجموعه صنعتی به واسطه داشتن بهترین شرایط برای تولید این محصولات در حال حاضر جزو بهترین تامین کنندگان در داخل کشور محسوب می گردد.

خرید پیگمنت آبی سیمانی
>>

تولید پودر اخرا میکرونیزه جهت رنگ دهی

معتبرترین تولیدکننده پودر اخرا میکرونیزه

معتبرترین شرکت تولیدکننده پودر اخرا میکرونیزه در واقع باید قادر باشد که نیاز تمامی خریداران این محصول را از جوانب مختلف پاسخ دهد. بر مبنای همین امر مجموعه صنعتی آروشا پودر در حال حاضر جزو تولیدکنندگان برتر محسوب می گردد که با بررسی نیاز تمامی متقاضیان خطوط تولیدی بهینه و پیشرفته ای را برای تولید و عرضه این محصولات راه اندازی کرده است.  در معتبر ترین شرکت تولید پودر اخرا میکرونیزه تمرکز زیادی به تولید این محصولات در بهترین کیفیت ها می شود و در واقع این مجموعه با تکیه بر توان علمی مهندسی نخبه ایرانی در حال حاضر توانسته است تولید و عرضه این محصولات را در بالاترین درجه کیفیت به انجام برساند. پودرهای میکرونیزه اخرا در صنایع تولید محصولات رنگی، مصالح ساختمانی رنگی و پلاستیک های رنگی بیشترین کاربرد را از آن خود می نمایند.

آنالیز شیمیایی پودر اخرا s3

Measure Element Measure Element
0.1 tio2 2.6 cao
0.44 na2o 0.55 k2o
2.99 so3 0.12 mgo
0.97 cl 74.8 fe2o3
4.12 loi 0.44 al2o3
9.2 sio2

قیمت تولید پودر اخرا

قیمت تولید پودر اخرا در بین شرکت ‌های فعال تولید کننده با نوساناتی همراه می باشد. به همین دلیل نمی ‌توان برای این محصولات قیمت مشخص شده ای را در بازه های زمانی مختلف اعلام نمود.  برای دریافت قیمت پودر اخرا تولید شده در بین معتبرترین شرکت های تولید کننده این محصولات روش های مختلف وجود دارد و هر یک از خریداران می ‌توانند با مراجعه به معتبرترین مراکز عرضه کننده این محصولات به صورت آنلاین لیست قیمت آنها را دریافت نمایند. با دریافت لیست قیمت تولید پودر اخرا از شرکت‌ های تولیدکننده خریداران می توانند معتبرترین شرکت عرضه کننده و تولیدکننده را شناخته و خرید محصولاتی را با قیمت های ارزان تر به انجام برسانند.

وضعیت کلی تولید پودر اخرا در ایران

معادن خاک سرخ در ایران در دو بخش مرکزی و جنوب قرار گرفته اند . مصرف عمده پودر خاک اخرا در تولید ضد زنگ می باشد . ضد زنگ های با کیفیت عالی و درجه یک از پودر خاک اخرا هرمز تهیه می گردد . معدن مورد استفاده کارخانجات آروشا خاک هرمز می باشد . ضد زنگ های درجه 2 و فرعی نیز از خاک سرخ ونارج و مامونیه و …. تهیه می گردند . مهمترین مکان های دارای خاک اخرا در ایران عبارتند از :  اراک، ملایر، بافق، یزد، انارک، اصفهان، کاشان، سمنان و جزایر جنوب کشور. متاسفانه گل اخرا قرمز و زرد ایران از سال های گذشته در حدود 300 سال قبل از کشور خارج و پس از فرآوری و تبدیل شدن به پودر اخرا دوباره با قیمت بالا به ایران فروخته میشد . مجموعه کارخانجات آروشا با اتکا به توان مهندسی جوانان این مرز و بوم و سالها مطالعات فنی توانسته است به فناوری تولید پودر میکرونیزه اخرا با کیفیت بسیار بالا دست پیدا کند . هم اکنون بسیاری از کشورها مشتری این نوع پودر تولید شده در ایران می باشند .

تولید پودر اخرا میکرونیزه جهت رنگ دهی

محصول پودر اخرا میکرونیزه کارخانجات آروشا با قدرت رنگدهی بسیار بالا و ماندگاری رنگ پس از استفاده با نصف قیمت بازار گزینه مناسبی برای کاهش هزینه تولید صنایع زیر دست قلمداد می شود .
فروش اکسید آهن خاک هرمز با قیمت مناسب و ارسال محصول به سراسر کشور امکان پذیر می باشد.
جهت سفارش انواع پودر اکسید آهن مورد نیاز خود با مشاوران فروش مجموعه کارخانجات آروشا تماس حاصل فرمائید .

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 26

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت