تولید پودر ماستیک کناف درجه یک

4.9
(50)

پودر ماستیک یک نوع پودر سفید رنگ می‌ باشد که در صنایع مختلف از آن استفاده می ‌شود و دارای انواع مختلفی است. این نوع پودر که نوعی ماده آب بندی محسوب می شود، توسط تولید کننده معتبر تولید و عرضه می گردد، تولید پودر ماستیک کناف درجه یک با استفاده از بهترین مواد تولید و در اختیار سایر مصرف ‌کنندگان در صنایع مختلف قرار داده می ‌شود.

تولید پودر ماستیک کناف درجه یک

از پودر ماستیک بیشتر بدانید

شاید برای بسیاری از شما نام پودر ماستیک ناآشنا باشد و تمایل داشته باشید با این پودر بیشتر آشنا شده و بدانید که چیست و در چه صنایعی کاربرد دارد؟ پودر ماستیک که جزو محصولات آب بندی محسوب می شود، دارای انواع مختلفی است که از جمله انواع ماستیک هایی که در صنعت آب بندی استفاده می شود می توان به ماستیک های قیری سرد و گرم، ماستیک پلی یورتان، ماستیک پلی سولفید، ماستیک اپوکسی و… اشاره کرد. ماستیک ‌ها با توجه به کاربردی که دارند دارای انواع مختلفی می باشند، به ‌عنوان مثال برخی از آنها برای آب ‌بندی کانال ‌ های فاضلاب استفاده شده و برخی برای مخازن آب استفاده می ‌گردد. بنابراین می‌ توان گفت که ماستیک‌ ها با توجه به نوع و کیفیت عملکرد با یکدیگر متفاوت هستند. ازنظر نوع اجرا ماستیک ها دارای دو نوع ماستیک سرد و گرم می باشند که بستگی به درجه حرارت در زمان مصرف آنها دارد، البته باید به این نکته توجه داشت که ماستیک های گرم را نباید در دمای بالا استفاده کرد، زیرا باعث سوختن و از بین رفتن آن می‌ گردد. ماستیک ها همچنین دارای کاربردهای مختلفی از قبیل نصب صفحات روکش دار بر روی موادی مانند سنگ، آجر، بتن، دیوارهای گچی و غیره مورد استفاده قرار می ‌گیرد. این نوع پودر برای بهبود خواص حرارتی و صوتی دیوارهایی که با گچ و خاک و غیره سفید کاری شده‌ اند نیز استفاده می ‌شوند.

فروشگاه بهترین پودر ماستیک بسته بندی
>>

مزایای استفاده از پودر سنگ در تولید ماستیک

همان طور که قبلا اشاره کردیم ماستیک ها در واقع در گروه مصالح ساختمانی پرکاربرد برای ساخت ساختمان ها، پل ها، خانه ها و آپارتمان ها می باشند و مزیت مهم به کارگیری ماستیک در این صنعت مقاومت بالای آنها در برابر رطوبت و تغییرات دما می باشد؛ در تولید ماستیک ها از پودر سنگ هایی همچون کربنات کلسیم استفاده می شود چرا که این ترکیبات به راحتی می‌ توانند خصوصیات ضد انقباض و پایداری و همچنین دوام حرارتی را در ماستیک های تولید شده ایجاد نمایند.

پودر سنگ های مخصوص ماستیک با دانه بندی خاص می توانند خصوصیات مفید را برای ماستیک ها و در حالت کلی برای صنعت ساخت و ساز فراهم نمایند؛ در حال حاضر مهمترین مزیت های استفاده از پودر سنگ در تولید ماستیک در کاهش بهای تمام شده تولیدات گزارش شده است چرا که این پودر سنگ ها دارای حداقل قیمت در قیاس با دیگر ترکیبات مشابه هستند.

کربنات کلسیم جزو کانی های رایج در پوسته زمین است به نوعی که بیش از ۴ درصد از پوسته زمین را همین کانی ها تشکیل می دهند و سنگ های معدنی استخراج شده از معادل و در مرحله بعد تولید پودر های میکرونیزه در این زمینه از قیمت اندکی برخوردار هستند.

قیمت پودرماستیک بسته بندی 5 کیلویی
>>

یک نکته جالب دیگر در مورد انواع پودر سنگ کربنات کلسیم برای استفاده در صنعت ماستیک مشخصات و آنالیز شیمیایی این محصولات می باشد و در واقع خریداران باید گرید مناسبی را انتخاب نمایند تا بتوانند به مزیت های مثبت آن ها در فرایند های تولیدی خود برسند.

آنالیز شیمیایی کربنات کلسیم

Element (%)Measure
caco3 99
fe2o3 0.008
mgo 0.75
loi 43.2
insoluble HCL 0.10

پخش پودر ماستیک کناف درجه یک

پودر بتونه ماستیک برای پوشش سطوحی که مراحل درزگیری در آنها انجام شده است استفاده می‌ گردد، این نوع پودر برای قطعات پیش ‌ساخته مانند دیوارهای گچی یا سقف ‌ها و غیره که دارای حالت ‌های سایه ‌روشن هستند استفاده می شود، استفاده از پودر بتونه ماستیک سبب می‌ شود تا یک سطح صاف تشکیل شده و تمام درزها و پوشش‌ های درز دار را از بین ببرد.

پخش پودر ماستیک بتونه بسته‌ بندی سبب شده است تمام متقاضیانی که در سراسر کشور متقاضی خرید و عرضه این محصول هستند بتوانند به راحتی به آن دسترسی پیدا کرده و آن را با کیفیتی عالی و قیمتی مناسب خریداری نمایند.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 50

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت