تولید کربنات کلسیم سفید با درجه خلوص بالای 99 درصد

تولید کربنات کلسیم سفید با درجه خلوص بالای 99 درصد از مراحل خاصی پیروی می کند که در این نوشته به آن اشاره می کنیم . کارخانه تولید پودر کربنات کلسیم آروشا ، تولید کننده برتر انواع پودر های معدنی تامین پودر کربنات کلسیم میکرونیزه سفید جهت مصارف صنعتی در داخل کشور و صادرات را بر عهده دارد . از طریق این سایت می توانید نسبت به خریداری پودر میکرونیزه کربنات کلسیم اقدام نمائید .

تولید کربنات کلسیم سفید با درجه خلوص بالای 99 درصد

دلایل استفاده از پودر کربنات کلسیم در تولید لوازم آرایشی و بهداشتی

یکی از اصلی ترین دلایل استفاده از پودر کربنات کلسیم در خطوط تولیدی لوازم آرایشی و بهداشتی، میزان شفافیت و روشنایی این محصولات می باشد. روشنایی و شفافیت کربنات های کلسیم این تولیدات را برای استفاده در لوازم آرایشی سفید و رنگی مناسب ساخته است. کربنات کلسیم در این صنعت به عنوان یک افزایش دهنده به جای دی اکسید تیتانیوم در نظر گرفته می ‌شود و به واسطه داشتن منبع طبیعی کلسیم برای برآوردن نیازهای همچون روشنایی و مات کنندگی در در صنعت آرایشی و بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرد. شایان ذکر است که پودرهای میکرونیزه مورد استفاده در صنعت تولید لوازم آرایشی و بهداشتی محصولات مبتنی بر سنگهای آهک و مرمر هستند.
کربنات های کلسیم  مبتنی بر سنگ مرمر دارای جذب روغن کم و درخشندگی بالایی هستند. همچنین کربنات های کلسیم مبتنی بر سنگ های آهک روشنایی بالاتر، شاخص زرد بیشتر و کدری و ماتی بیشتری دارند. این کربنات های  در شرایط آزمایشگاهی و به خصوص تولید می گردند و برای استفاده در صنعت تولید محصولات آرایشی و بهداشتی گزینه ایده آلی می باشند. کربنات های کلسیم که در صنعت تولید لوازم آرایشی و بهداشتی مورد توجه قرار می ‌گیرد با توزیع اندازه ذرات ثابت قابل استفاده هستند و در واقع  در اندازه های مختلف برای رفع نیازهای مختلف فرمول سازی در این زمینه در دسترس قرار دارند. کربنات های کلسیم حساسیت زا نیستند و همچنین دارای فعالیت ضد میکروبی بوده که تمامی این پارامترها نشان دهنده این است که این محصولات با قیمت ارزان تر جایگزین مناسبی برای تالک در فرمول های تولید محصولات آرایشی و بهداشتی می باشند.

تولید کربنات کلسیم سفید با درجه خلوص بالای 99 درصد

خرید کربنات کلسیم مخصوص لوازم آرایشی

خرید کربنات کلسیم مخصوص لوازم آرایشی با توزیع اندازه ذرات ۵ میکرومتر در نظر گرفته می شود. خرید محصولات برای این صنایع حتما باید به صورت بسته بندی شده انجام پذیرد چرا که پودرهای میکرونیزه کربنات کلسیم غیر بسته بندی، غیر بهداشتی بوده و در کیفیت محصولات آرایشی و بهداشتی تاثیرات منفی می گذارد. همچنین خلوص کربنات کلسیم مورد استفاده در این صنعت باید در سطح بالایی قرار داشته باشد. برای خرید بهترین پودر میکرونیزه کربنات کلسیم به مجموعه صنعتی آروشا پودر مراجعه نمایید. این مجموعه تولید کننده انواع پودر کربنات کلسیم را در نمونه های متفاوت تولید و در اختیار تمامی متقاضیان در سراسر کشور قرار می ‌دهد. در مجموعه صنعتی آروشا پودر انعطاف پذیری زیادی برای ثبت سفارش متقاضیان در سراسر کشور دیده می ‌شود و در واقع هر یک از خریداران این محصولات می توانند با مراجعه به این مجموعه و اعلام نظرات خود به مشاورین این واحد تولید کننده، محصولاتی را به صورت سفارشی دریافت نمایند.

شرکت فروش کربنات کلسیم آروشا
>>

فروش کربنات کلسیم مش 200 تا مش2500

تولیدکربنات کلسیم میکرونیزه سوپر سفید

کربنات کلسیم رسوبی درواقع کربنات کلسیمی است که به شیوه های شیمیایی و با خلوص بالا تولید می گردد. به همین دلیل به آن کربنات کلسیم سنتزی نیز می گویند . این محصول یکی از مواد پر مصرف درصنایع غذایی و دارویی می باشد . روش های زیادی برای تولید کربنات کلسیم ازمنابع مختلف در متون شیمی و مهندسی شیمی گزارش شده است. اما روش متداول پیشنهادی ما ، تولید کربنات کلسیم رسوبی با استفاده از دانش گاز دی اکسید کربن در شیر آهک می باشد.
بر پایه این روش و جهت دستیابی به دانش فنی تولید کربنات کلسیم در ایران پارامترهای مختلف مانند غلظت شیر اهک، دما ، فشار و زمان واکنش …. مورد بررسی قرار گرفته است. بعد از حصول شرایط بهینه، از ساکاروز (sucrose ) به عنوان یک عامل پراکنده کننده (agent dispersing) و حذف کننده ناخالصی ها استفاده شده است.
اثر هیدروکسید کلسیم بر گاز CO2 به شیوه کربناسیون (Carbonation ) معروف است که در آن ذرات هم اندازه و متحدالشکل با درجه خلوص بالا تولید می شود.

 جهت اطلاع از قیمت هر تن پودر کربنات کلسیم میکرونیزه ، با مشاوران فروش مجموعه ما ارتباط برقرار فرمائید.

آیا این مطلب سایت ما را می پسندید؟

از 1 تا 5 امتیاز دهید.

میانگین امتیاز: / 5. تعداد رای:

منتظر دریافت نظر شما هستیم.

جدیدترین اخبار سایت