بزرگترین شرکت تولید کلسیم کربنات زنجان

4.6
(40)

محصول کربنات کلسیم با فرمول CaCO3 و چگالی 2.71 گرم بر سانتی متر مکعب، یک جامد بلوری شکل است که به صورت پودری سفید رنگ در بازار و برای استفاده در صنایع مختلف عرضه می شود. مرکز تولید کلسیم کربنات زنجان ، اقدام به تولید ترکیبی با کیفیت و مرغوب نموده است که به وسیله آن می توان بهترین تولیدات را در صنایع، کشاورزی و تولید دارو داشت. با ما تا پایان مطلب همراه باشید تا مهم ترین نکات در رابطه با کلسیم کربنات را فرا گیرید.

بزرگترین شرکت تولید کلسیم کربنات زنجان

صادرات کربنات کلسیم میکرونیزه

صادرات کربنات کلسیم میکرونیزه از ایران به کشور های همسایه دور و نزدیک همانند هر کالای دیگری نیازمند انجام تشریفات گمرکی می باشد. برای فروش کربنات کلسیم در دیگر کشور ها باید فرایند های متفاوتی همچون پلمپ کامیون‌ های حامل محصول، ارائه مدارک جهت صادرات و هماهنگی های دیگر توسط شرکت های تولید کننده و از آن طرف شرکت های صادر کننده انجام پذیرد. برخی از تولیدکنندگان پودر های میکرونیزه کربنات کلسیم به دلیل رعایت نکردن استاندارد های تعریف شده در بین کشور های متقاضی و همچنین ناقص بودن مدارک صادراتی نمی‌ توانند صادرات این محصولات را به دیگر کشور ها به انجام برسانند.

مجموعه صنعتی آروشا پودر به دلیل به کارگیری تیم متخصص صادراتی در حال حاضر امکان صادرات این محصولات را با انجام تمامی پروژه های گمرکی برای بازرگانی های ایرانی و غیر ایرانی مهیا ساخته است و در صورتی که خریداران و بازرگان های ایرانی تمایل داشته باشند تمامی امور گمرکی را به صورت شخصی انجام دهند، کلیه مدارک صادراتی توسط این مجموعه تولید کننده در اختیار آن‌ ها قرار خواهد گرفت تا مشکلی در این زمینه به وجود نیاید و آنها بتوانند صادرات این محصولات را در حجم های بسیار زیاد با سود حاشیه بالا به انجام برسانند.

عرضه بهترین کربنات کلسیم کوتد از کارخانه تا مصرف‌کننده
>>

آنالیز فیزیکی کربنات کلسیم 325 مش

Element Measure
appearance white micronized powder
whiteness 95.5%
moisture 0.2%
specific gravity 2.7
ph value 9
oil absorption 18

فروش کربنات کلسیم صادراتی

فروش پودر کربنات کلسیم صادراتی برای ارسال این محصولات به کشور های عراق، ترکیه و دیگر کشور های همسایه جزو تخصص‌ های مجموعه آروشا پودر است و این محصولات برای خروج از مرز های داخلی وارد آنالیز کیفی شده و در صورت تایید کیفیت آنها، صادرات عملی می‌ شود. متخصصان بخش تولید و کنترل کیفیت مجموعه آروشا به دلیل توان علمی بالایی که در زمینه تولید محصولات صادراتی دارند در واقع تولیداتی را با کیفیت و مطابق با استاندارد های لازم ارائه می نمایند.

از مهمترین امتیازات مجموعه آروشا پودر که در صادرات این محصولات به دیگر کشور ها تاثیر زیادی داشته است، تنوع گسترده کربنات کلسیم تولید شده می باشد. در مجموعه آروشا پودر کربنات کلسیم با دانه بندی های متنوع به منظور  به کارگیری در بخش های مختلف صنعتی و غیرصنعتی ارائه می گردد و در واقع در برخی موارد حتی شرایط برای تولید کربنات کلسیم با ذرات ریزتر و به صورت سفارشی همه مهیا شده است.

بزرگترین شرکت تولید کلسیم کربنات زنجان

نمایندگی تولید کلسیم کربنات زنجان

در مرکز تولید کلسیم کربنات زنجان، این ماده در دو نوع تولید می گردد.

انواع کلسیم کربنات عبارتند از:

  • کلسیم کربنات معدنی با نام GCC: این نوع از کلسیم کربنات در پوسته زمین به وفور یافت می شود و به دلیل کیفیت بسیار بالا و غنی بودن از کلسیم، یکی از بهترین مواد در مصارف دارویی، کشاورزی و تصفیه آب آبزیان به شمار می رود. این وع از کربنات کلسیم پودری بسیار یکدست دارد که استفاده از آن را در صنایع بسیار آسان می سازد.
  • کلسیم کربنات رسوبی با نام PCC: این نوع از کلسیم کربنات در آزمایشگاه و طی فرایندی شیمیایی تولید می شود. این ترکیب آزمایشگاهی به دلیل درصد خلوص بسیار بالا و عدم وجود سم و مواد زیان آور در ترکیب آن بیشتر برای تولید دارو و مکمل های غذایی و دارویی برای انسان مورد استفاده قرار می گیرند. این ترکیب به دلیل شرایط تولید سخت، قیمت بالاتری نیز نسبت به GCC دارد.

مرکز عرضه بهترین کربنات کلسیم زنجان

از کلسیم کربنات در تولیدات بسیاری استفاده می شود، البته کیفیت و مرغوبیت تولید کلسیم کربنات زنجان باعث شده این تولیدات خریداران بسیاری در بازار داشته باشد. تعدادی از مصارف این ترکیب شیمیایی در صنایع به شرح زیر است:

  • استفاده در صنعت ساختمان سازی و ساخت جاده و بناهای مستحکم
  • استفاده در صنعت فولاد سازی به عنوان تصفیه کننده
  • استفاده در پرورش دام و طیور به عنوان میکروب کش قوی
  • استفاده در صنایع نفت، پتروشیمی و گاز برای تهیه گل حفاری و همچنین به عنوان تصفیه کننده بسیار قوی
  • استفاده در صنایع کشاورزی به عنوان خنثی ساز خاک
  • استفاده در تولید قند و شکر به عنوان ت صفیه کننده ناخالصی ها
  • استفاده در داروسازی به عنوان مکمل غذایی هم برای انسان و هم برای دام و طیور

عرضه مستقیم سفید ترین کربنات کلسیم زنجان

از آنجایی که تولید کلسیم کربنات زنجان تحت بهترین شرایط و زیر نظر بهترین مهندسان شیمی قرار می گیرد، در نتیجه محصولی با کیفیت بالا و بسیار مرغوب روانه بازار می کنند. استفاده از ماشین آلات و تجهیزات آزمایشگاهی روز دنیا در تولید کلسیم کربنات ، زمینه رقابت را برای دیگر شرکت های تولید کننده بسیار تنگ کرده است. برای خرید کلسیم کربنات مرغوب، با بهترین قیمت کافیست با ما در تماس باشید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.6 / 5. تعداد موافقین : 40

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت