تولید کننده تالک سبز صنعتی

4.9
(32)

مجموعه صنعتی کارخانجات آروشا بعنوان موفق ترین گروه فنی و مهندسی برداشت ، فرآوری و تولید انواع پودر های معدنی در حال فعالیت می باشد. برند آروشا بعنوان تولید کننده تالک سبز صنعتی مورد عنایت و توجه واحدهای مهم صنعتی کشور قرار گرفته است. از طریق این پایگاه اطلاع رسانی بهترین نوع پودر تالک با کیفیت بالا را خریداری فرمائید.

تولید کننده تالک سبز صنعتی

مهم ترین خصوصیات و کاربردهای انواع پودر تالک

پودر میکرونیزه تالک دارای خصوصیات و ویژگی های منحصر به فردی است که همین ویژگی ها منجر به گرایش انسان ها جهت استفاده از این تولیدات در خطوط تولیدی محصولات مختلف می باشد. از مهمترین خصوصیات انواع پودرهای تالک می توان به نرمی و لطافت، رنگ سفید، درخشش بالا، جذب روغن و گریس پایین، عدم تحرک شیمیایی، نقطه ذوب مناسب، رسانای الکتریکی پایین، هدایت حرارتی بالا، مقاومت دی الکتریکی بالا اشاره کرد. از هر یک از خصوصیات و ویژگی های گفته شده در صنایع مختلفی بهره برداری می گردد و بر اساس همین مورد این محصولات در صنعت تولید رنگ و سرامیک و در صنعت تولید عایق های حرارتی و الکتریکی بیشترین کاربرد را از آن خود می نمایند. در صنعت تولید عایق های الکتریکی با خلوص بالا و  تراکم بسیار زیاد مورد استفاده قرار می ‌گیرد و به واسطه قابلیت ماشین کاری شرایط ایده الی را برای افزایش خاصیت تحمل حرارت بالا و عایق الکتریکی بسیار خود ایجاد می نمایند. از پودر تالک در صنعت رنگ و سرامیک نیز به‌ عنوان یک پاک‌کننده با خصوصیات و ویژگی های منحصر به فرد استفاده می گردد. از مهمترین خصوصیات قابل توجه برای استفاده از پودر تالک در این صنایع می ‌توان به یکنواختی در ترکیب شیمیایی، کاهش احتمال احتراق، کنترل در توزیع اندازه ذرات، رنگ سفید و تقریباً سفید این محصولات اشاره کرد که در نهایت باعث تولید محصولاتی با بالاترین درجه کیفیت می شود.

کارخانه تولید و فروش پودر تالک در اصفهان
>>

تولید کننده تالک سبز صنعتی

بزرگترین کارخانه تولید پودر تالک میکرونیزه

بهترین و بزرگترین کارخانه تولید پودر تالک میکرونیزه در ایران با نام تجاری آروشا پودر، فعالیت های خود را در زمینه تامین نیاز مصارف داخلی و صادراتی و انواع پودرهای میکرونیزه به انجام می رساند. در این مجموعه تولید کننده تجهیزات و ماشین آلات به روز دنیا به عنوان بهترین ویژگی مورد توجه قرار می ‌گیرند و در واقع این مجموعه تولید کننده به تامین تمامی دستگاه ها و سیستم های مورد نیاز خطوط تولیدی خود از کشور اروپا پرداخته و در حال حاضر ظرفیت تولید ماهیانه ۴۰۰۰ تن انواع پودرهای معدنی را در خود گنجانده است و توان رقابت با تولیدات بین المللی را دارد. این مجموعه تولید کننده با هدف جلب توجه و رضایت مشتریان بیشتر در بازار های داخلی و صادراتی در حال حاضر به فکر توسعه خطوط تولیدی و تحقیق و توسعه برای بهبود کیفیت محصولات خود می باشد. به دست آوردن نام تجاری بزرگترین شرکت تولید کننده و صادر کننده پودر های میکرونیزه نتیجه فعالیت های مشتری مداری و بهبود کیفیت محصولات تولید شده در مجموعه آروشا پودر می باشد. از دیگر فعالیت های این مجموعه صنعتی می توان به عرضه تمامی پودر های میکرونیزه و فرآورده های معدنی اشاره کرد.

بهترین کارخانه پودر تالک کشاورزی
>>

نوع بسته بندی پودر تالک

عنوان جنس بسته بندی وزن(kg) توضیحات
کیسه ای متوسط AD-star 25 موجود
کیسه ای بزرگ AD-star 30 موجود
فله داخل جامبو پلی پروپیلن 1000-1500 موجود
فله 2000-25000 ناموجود

پودر تالک سبز آروشا

از پودر تالک سبز صنعتی بعنوان یک افزودنی پایدار کننده در شیره اصلی ایزوگام استفاده می گردد. زیرا باعث افزایش ایستایی لایه ایزوگام می گردد. پودر تالک سبز آروشا از بهم چسبیدن لایه های ایزوگام رول شده در دمای بالا جلوگیری بعمل می آورد. پودر تالک سبز آروشا با نقش مکمل قیر اموسیون موجب افزایش تثبیت آسفالت می گردد . لذا دوام و مقاومت آسفالت در شرایط مختلف آب و هوایی افزایش پیدا می کند .
به عبارت دیگر پودر تالک سبز صنعتی آروشا از تجزیه قیر بدلیل شرایط مختلف آب و هوایی ، جلوگیری می کند .  پودر تالک سبز بهتر است حداقل دارای 20 درصد منیزیم باشد . علت قیمت ارزان تر برخی پودر های تالک سبز موجود در بازار ناخالصی بیشتر آن می باشد. این ناخالصی بعضا به صورت عمد ایجاد می شود تا هزینه های تولید پودر تالک صنعتی کاهش پیدا کند. ناخالصی در پودر تالک باعث کاهش کیفیت و دوام محصول تولیدی می گردد.

تولید کننده تالک سبز صنعتی

گروه صنعتی آروشا بعنوان بزرگترین تولید کننده پودر تالک سبز صنعتی افتخار دارد تامین پودر تالک مورد نیاز صنایع وابسته منجمله کارخانجات تولید ایزوگام و عایق را بر عهده دارد . به لحاظ کنترل کیفیت در سه مرحله : برداشت از معدن ، قبل از خردایش و پودر تولید شده ، محصولی با کیفیت خوب به مشتریان عرضه می گردد. وفاداری و ادامه فعالیت مشتریانی که برای بار نخست از محصولات آروشا تهیه می  نمایند موید این ادعا می باشد. شما نیز می توانید جهت ثبت سفارش و یا مشاوره با کارشناسان بخش فروش مجموعه آروشا ارتباط برقرار نمائید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 32

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت