خریدار کلوخه باریت با کیفیت برتر و قیمت مناسب

خریدار کلوخه باریت به دنبال معتبرترین واحد عرضه کننده این محصولات با هدف دسترسی به بهترین تولیدات می باشد؛ درجه خلوص بالای کلوخه های باریت و رنگ سفید شفاف آن ها جزو مهمترین ویژگی هایی است که خریداران به آن توجه می نمایند.

خریدار کلوخه باریت

کاربرد باریت در شیشه سازی

بر اساس آمار به دست آمده از میزان مصرف باریت در صنایع مختلف حدود ۵ درصد از این تولیدات در صنعت شیشه سازی و سرامیک سازی به مصرف می ‌رسند؛ این ترکیبات در صنعت شیشه سازی به عنوان همگن کننده ماده مذاب و به عنوان عاملی برای کاهش حباب در فرآیند های تولید به کار گرفته می‌ شوند تا در نتیجه شفافیت و درخشندگی بیشتر محصولات به دست اید؛ اکسید باریم به دلیل بالا بودن خاصیت محافظتی از پرتاب اشعه ایکس در صنعت تولید شیشه های تلویزیون هم کاربرد هایی دارد.

نوع بسته بندی پودر باریت کریستال

عنوان جنس بسته بندی وزن(kg) توضیحات
کیسه ای متوسط AD-star 20 موجود
کیسه ای بزرگ AD-star 25 موجود
فله داخل جامبو پلی پروپیلن 1200-1500 موجود
فله 2000-25000 ناموجود

کاربرد باریت در رنگ سازی

در لیست پرکننده های صنعتی مورد استفاده در صنعت رنگ سازی باریت هم دیده می ‌شود، این ترکیبات به عنوان ارزان قیمت ترین پر کننده به صورت شسته شده یا شسته نشده توسط اسید سولفوریک به مصرف می رسند.

باریت بی رنگ و پودر شده در این صنعت تاثیرات مثبتی را ایجاد می نماید و در ساخت رنگ های ویژه هنر نقاشی هم به بهره‌ برداری می ‌رسد،  از این ترکیب برای تولید ماده ای به نام لیتوپن که نوعی رنگ دانه سفید رنگ هم هست استفاده می شود؛ این تولیدات از قدرت پوشش دهی خوبی برخوردار هستند و زمانی که در معرض سولفات ها قرار می گیرد تیره نمی شوند.

فروش باریت پر کننده

فروش باریت پرکننده برای استفاده از این تولیدات در صنایع تولید مخلوط های ترافیکی، توپ بازی گلف، سرامیک سازی، ریخته گریف صنایع چینی، لوازم آرایشی، شمع اتومبیل قابل توجه می باشد؛ باریت در ساخت لباس های عایق و وسایل آتش بازی و مواد منفجره هم به عنوان پرکننده به بهره ‌برداری می ‌رسد.

جالب است بدانید فروش باریت پرکننده برای هر صنعتی همراه با مشخصات فنی متعددی انجام می پذیرد، به عنوان مثال این ترکیبات به عنوان پرکننده در صنعت تولید لنت های ترمز باید حتماً چگالی بسیار بالایی داشته باشند و ناخالصی ‌های از قبیله کوارتز در آنها حداقل باشد؛ برای خرید بهترین پودر باریت پر کننده با مشاورین آروشا پودر ارتباط برقرار نمایید تا محصولاتی متناسب در اختیار شما قرار گیرد.

آیا این مطلب سایت ما را می پسندید؟

از 1 تا 5 امتیاز دهید.

میانگین امتیاز: 4.9 / 5. تعداد رای: 50

منتظر دریافت نظر شما هستیم.

جدیدترین اخبار سایت