خرید پودرسنگ سیمان شسته سفید

4.9
(62)

مصالح ساختمانی نقش موثری در استحکام و زیبایی ساختمان ها ایفاء می کنند. بنابراین کیفیت آنها از اهمیت بسیاری برخوردار خواهد بود. لذا سازنده بمنظور خرید مصالح درجه یک و عالی، می بایست فروشنده معتبری را یافته تا با خاطری آسوده آنرا در سازه ها بکار برد. خرید پودر سیمان شسته سفید نیز از مواردی است که معمولا کارفرمایان در انجام آن حساسیت بسیاری نشان می دهند. اصولا نمای هر پروژه و سازه ای، نقشی کلیدی در نمایش زیبایی و مقاومت بنای ساخته شده ایفا می کند. بهمین علت اجرا کننده نما، حتی المقدور از مواد درجه یک استفاده می نماید. کوچکترین مشکل و ایرادی در این بخش به راحتی نمایان بوده و می تواند اثرات مخربی در جلوه دهی به سازه به دنبال داشته باشد.

خرید پودر سیمان شسته سفید

عوامل موثر بر قیمت انواع پودر سنگ جوشقان برای نماشسته

در نماکاری ساختمان های مسکونی و تجاری در مناطق مختلفی از ایران از مصالح ساختمانی متفاوتی استفاده می گردد و نماهای ساختمانی با نام های مشخصی در ایران شناخته شده هستند. نمای سیمان شسته یکی از باکیفیت ترین نما ها در عصر حاضر است که از مقاومت فوق العاده بالایی برخوردار می باشد. این مدل نما ها از قیمت اجرای پایینی هم برخوردار هستند. به همین دلیل مورد توجه اکثر طراحان و معماران ساختمان ساز قرار می‌ گیرند. برای اجرای نمای سیمان شسته باید از پودر سنگ هایی با بالاترین کیفیت استفاده گردد که این پارآمتر یکی از مهمترین عوامل تاثیر گذار در تعیین قیمت نهایی محصولات است. البته می‌ توان گفت عوامل موثر در تعیین قیمت انواع پودر سنگ جوشقان مخصوص نماشسته تولید می گردد، فراتر از این موارد است که در این میان می‌ توان به نوع و ماهیت سنگ ها، هزینه‌ های استخراج و هزینه های خرید کوپ های معدنی، هزینه های مربوط به فرآوری محصولات، نحوه برش، فراوری و کوبش و همچنین هزینه‌ های حمل و نقل در تمامی مراحل تولیدی اشاره کرد. مجموعه صنعتی آروشا پودر با تولید و عرضه این محصول در سراسر کشور افتخار همکاری با فعالان حوزه ساختمان سازی را دارد.

توسعه ظرفیت 1000 تنی کارخانه تولید پودر سنگ جوشقان در کرج
>>

آنالیز شیمیایی پودرسنگ جوشقان سفید

Element (%)Measure
sio2 1.7
al2o3 0.6
fe2o3 0.2
cao 54.4
mgo 0.3
loi 42.55
whiteness 91

نحوه تولید پودر سنگ جوشقان

تولید پودر سنگ جوشقان به شیوه های مختلفی توسط تولیدکنندگان برتر به انجام می رسد. این محصولات در واقع همان مواد ریز و کوبیده شده حاصل از ساییدن سنگ ها بر روی هم هستند که به صورت طبیعی یا به صورت مصنوعی ساخته می شوند. در طبیعت بر اساس سایش لایه های مختلف سنگ ها بر روی یکدیگر قسمتی از سنگ ها به پودر تبدیل می شوند که این محصول همان پودر سنگ می باشد. روش دیگر برای تولید این محصولات در کارخانه های سنگ بری انجام می‌ شود که مجهز به ابزار آلات و ماشین آلات مربوط به سنگ کوبی هستند. سنگ های معدنی با اندازه های مختلف به وسیله فک های قدرتمند و با استفاده از نیرو های مکانیکی قوی خرد می شوند و در درجات مختلفی دسته بندی می گردند. در این کارخانه های تولیدکننده علاوه بر پودر سنگ محصولات دیگری همچون سنگ های دانه بندی در نمره بندی های مختلف همه ارائه می گردند که امکان استفاده از آنها در صنعت ساختمان سازی وجود دارد.

خرید پودر سیمان شسته سفید

معتبرترین شرکت پودرسنگ نمارومی رشت

ترکیب سیمان، پودرسنگ و سنگ های دانه‌بندی شده بطور معمول در اجرای نمای ساختمان اعم از، سیمان شسته، نمارومی و دیگر انواع نما بکار برده می شود. نقش پودرسنگ در این حیطه کاملا اساسی و پررنگ می باشد و نیز در تحکیم اجرا بسیار موثر است. با توجه به خصوصیات بالقوه پودر سنگ، می توان نمایی مستحکم و زیبا اجرا نمود که بر شایستگی های پروژه بیافزاید. درخشندگی این ماده معدنی جلوه سازه را زیباتر خواهد کرد و البته موجب بالا رفتن مقاومت و استحکام آن می گردد. این ویژگی ها بخصوص در مناطق مرطوب بیشتر مشهود است چراکه در جریان بارندگی و رطوبت بالا، مصالح بکار برده شده مقاومت بیشتری لازم دارند.

بدین ترتیب در صورت بهره وری از پودرسنگ نامرغوب و بی کیفیت، نما در برابر شرایط آب و هوایی استقامت خود را از دست داده و شروع به تخریب خواهد کرد. از اینرو در شهر های شمالی همچون رشت، خرید پودرسنگ نماشسته سفید و ممتاز بسیار حایز اهمیت بوده و باعث بهبود مقاومت نمای اجرا شده خواهد شد. این مسئله دلیل خوبی برای مراجعه سازندگان به معتبرترین مراکز فروش پودر نمارومی می باشد. بدین ترتیب نمای ساختمان در مقابل شرایط نا‌پایدار و بارش‌های مداوم و نیز رطوبت های بالا استقامت زیادی نشان داده و همینطور از جلوه خاصی برخوردار خواهد بود.

بزرگترین مرکز خرید پودر سیمان شسته سفید

بزرگترین مرکز خرید پودر سیمان شسته سفید در مازندران و رشت متعلق به مجموعه صنایع آروشا می باشد. این شرکت سالیان متمادی است در این عرصه فعالیت داشته و سابقه درخشانی را کسب نموده است. بهره برداری از معادن معروف و ممتاز شهر جوشقان، تجهیز کارخانجات به ماشین آلات پیشرفته، بکارگیری نیروی زبده و متخصص، تطبیق خط تولید با استانداردهای بین المللی و مواردی از این دست، از عوامل موفقیت شرکت و تولید بهترین پودر نمای دیوار می باشد.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 62

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت