خرید پودر کربنات کلسیم تهران

4.9
(43)

کربنات کلسیم به عنوان یک افزودنی در تولید فولاد، تولید کود و به عنوان رنگدانه در صنایع کاغذ و رنگ، بسیار پراستفاده می‌باشد. استفاده در تولید کابل، لوله های پلاستیکی، مستربچ پرکننده، فیلم های پلاستیکی، نسوز، نساجی، حمل و نقل، آرایشی و بهداشتی، دارویی، لاستیک، پلاستیک، شیمیایی، ساخت و ساز، متالورژی، سرامیک، ریخته گری، شیشه را می توان از دیگر کاربردهای پودر کربنات کلسیم دانست. با توجه به پرکاربرد بودن کربنات کلسیم،  خرید این محصول، به ویژه خرید پودر کربنات کلسیم تهران از سوی صنایع مختلفی صورت می‌گیرد.

خرید پودر کربنات کلسیم تهران

فروش پودر کربنات کلسیم صنعتی

کربنات کلسیم به عنوان بهترین ماده اولیه بیشتر از هر حوزه‌ ای در صنعت ساخت و ساز به کار گرفته می‌ شود و بسیاری از مصالح ساختمانی مانند ملات سیمان بتن از این ترکیب تولید می گردند. کربنات کلسیم در حال حاضر به واسطه تحولاتی که در خطوط تولیدی محصولات ایجاد شده است و استفاده از تکنولوژی های برتر برای استفاده در بسیاری از صنایع دیگر نیز گزینه ایده آلی می باشد که تمامی این موارد شرایطی را برای گستردگی بازار فروش پودر میکرونیزه ایجاد کرده است.  کربنات کلسیم صنعتی در ذوب فلزات و سایر فرایند های پالایش فلزات به کار گرفته می شود. این محصولات در گرمای ذوب با ناخالصی ها به راحتی ترکیب شده و می‌ تواند آنها را به صورت سرباره از فرایند های پالایشی جدا نماید. این محصول به‌ عنوان یک پرکننده، سفید کننده، تقویت کننده در صنعت لاستیک، پلاستیک، کاغذ و رنگ هم به کار گرفته می‌ شود. فیلتر سیستم‌ های دفع فاضلاب نقش دیگری از کربنات کلسیم است که به واسطه داشتن اندازه ذرات بسیار ریز ایجاد شده است. این محصول به عنوان جاذب، آلاینده‌ های محیطی را جذب کرده و در بسیاری از تاسیسات که سوزاندن زغال سنگ در آنها انجام می پذیرد به کار گرفته می‌ شود. علاوه بر تمامی موارد گفته شده کاربرد پودر کربنات کلسیم در صنعت حفاری نفت و گاز جزو پردرآمدترین بازار های فروش این محصول به حساب می آید و از این ترکیب در حجم های بسیار زیادی در این صنعت بهره برداری می گردد. جالب است بدانید پودر کربنات کلسیم در صنعت حفاری به کار گرفته می شود حتماً باید دارای ویژگی ها و استاندارد های خاصی باشد.

ناگفته های محرمانه از خرید کربنات کلسیم به صورت مستقیم از کارخانه
>>

آنالیز فیزیکی کربنات کلسیم 2500 مش

Element Measure
appearance white micronized powder
whiteness 95.5%
moisture 0.2%
specific gravity 2.7
ph value 9
oil absorption 30

قیمت عرضه پودر کربنات کلسیم

قیمت عرضه پودر کربنات کلسیم در قیاس با دیگر محصولات شیمیایی بسیار مناسب و عادلانه اعلام می گردد و این یکی از مهمترین دلایلی است که در حال حاضر این محصول جایگزین بسیاری از فراورده ها در صنایع مختلف شده است. همان طور که در مبحث قبل تر اشاره کردیم کاربرد های این محصولات در سال های اخیر بسیار فراتر از گذشته شده است و همین پارامتر فرصتی را ایجاد کرده که تولید این محصولات در حجم های عمده تر انجام پذیرد. تمامی این موارد دست به دست هم می دهند تا در نهایت قیمت عرضه پودر کربنات کلسیم در ایران مناسب باشد.

خرید پودر کربنات کلسیم تهران

کارخانه تولید کربنات کلسیم تهران

آروشا پودر، از مجموعه های صنعتی پیشرو در تولید و فروش پودر کربنات کلسیم تهران است که با توجه به دارا بودن حسن شهرت  در عرضه پودرهای صنعتی با کیفیت، نقش مهمی در تامین نیاز بازار به انواع پودرهای صنعتی از جمله پودر کربنات کلسیم تهران دارد.
با توجه به کاربردهای متنوع این محصول، تولید آن از سوی کارخانه و کارگاه های تولیدی مختلفی صورت می گیرد. با اینحال، نحوه فرایند تولید و دقت در فرایند تولید آن و همچنین استفاده از فناوری های پیشرفته، می تواند نقش مهمی در کیفیت کربنات کلسیم تولیدی ایفا نماید. کارخانه تولید کربنات کلسیم تهران تحت عنوان مجموعه صنعتی آروشا، به دلیل توجه به شایسته سالاری در فرایند استخدام نیروهای متخصص خود و همچنین انجام سرمایه گذاری های سنگین در خطوط تولید خود، از کارخانه های پیشرو در تولید انواع با کیفیت کربنات کلسیم به شمار می رود.

تولید و فروش پودر کربنات کلسیم تهران

پودر کربنات کلسیم، پودری  بسیار ریز و طبیعی از سنگ آهک/کربنات کلسیم سفید و خالص است که جهت تولید با کیفیت آن، به فناوری‌های روز دنیا نیاز است. در همین راستا، مجموعه صنعتی آروشا، به عنوان کارخانه تولید پودر کربنات کلسیم تهران، به دلیل برخورداری از پیشرفته ترین خطوط تولیدی و بهره مندی از  پیشرفته ترین تکنولوژی‌های تولید، نقش مهمی در تامین نیاز بازار به یک پودر کربنات کلسیم با کیفیت دارد.
عنصر کربنات کلسیم یک ماده معدنی رایج است که در بسیاری از مواد طبیعی همچون مرمر و همچنین در اسکلت مرجان های سنگی یافت می شود. استفاده از این پودر، تنها به یک طیف خاصی محدود نگشته و در صنایع مختلفی دارای کاربرد می‌باشد که از آن جمله می‌توان به استفاده در تولید کابل، لوله های پلاستیکی، مستربچ پرکننده، نساجی، آرایشی و بهداشتی، دارویی و… اشاره کرد.  بدین صورت که در صنعت ساخت و ساز، از کربنات کلسیم به عنوان ماده اولیه برای تولید سیمان آهکی و آهک سوخته یا حتی به عنوان یک بلوک جامد استفاده می شود.  در نیروگاه های زغال سنگ، برای گوگرد زدایی گازهای دودکش و به عنوان یک ماده اولیه برای تولید گچ استفاده می شود .

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 43

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت