خرید پودر کربنات کلسیم پرکننده صنایع

4.9
(18)

پودر کربنات کلسیم پرکننده در صنایع استفاده می شود. پرکننده موادی هستند که به جامدات و مایعات اضافه می شود تا دستخوش یک یا چند تغییر به صورت افزایش در مقاومت مکانیکی و شکل پذیری، افزایش یا کاهش وزن مخصوص، افزایش مقاومت حرارتی، تغییر در غلظت و کاهش قیمت تمام شده ایجاد می شود. این ماده در آب معمولی نا محلول بوده و در آب که مقداری دی اکسید یا نمک های آمونیومی وجود داشته باشد به آرامی حل می شود. در الکل نا محلول بوده و اسید استیک، اسید نیتریک و اسید کلریدریک می جوشد.

خرید پودر کربنات کلسیم پرکننده صنایع

نقش کربنات کلسیم در تولید کاغذ

همان طور که می دانید کاغذ نقش بسیار مهم در زندگی بشر از آن خود نموده است و از آن در تولید محصولات مختلفی همچون پول، روزنامه، مقوا و جعبه های بهداشتی و صنعتی استفاده های بسیار زیادی می‌ شود. معمولاً برای تولید کاغذ از چوب یا مواد بازیافتی و مواد شیمیایی مختلف استفاده می‌ شود که هزینه‌ های زیادی را برای تولید کنندگان این محصول ایجاد می‌ نماید و از طرفی با استفاده از چوب و قطع درختان، محیط زیست هم زیان آور می شود. استفاده از پودر کربنات کلسیم در کاغذ سازی در چند سال اخیر یکی از جدید ترین متد ها برای این صنعت بوده است. البته مقدار کربنات کلسیم مورد استفاده در تولید کاغذ بسته به تکنولوژی به کار گرفته شده در تولید این محصولات دارد. به صورت معمولی کربنات کلسیم در تولید بهترین کاغذ ها در حدود ۳۰ درصد وزنی کاغذ را تشکیل می دهد و جایگزین بسیار مقرون به صرفه برای چوب، خمیر کاغذ و کاغذ های ضایعاتی می باشد.
خوشبختانه انتظار می‌ رود با پیشرفت تکنولوژی به جای ۳۰ درصد وزنی به ۱۰۰ درصد وزنی برای تولید بهترین کاغذ ها ایجاد شود و در حال حاضر تولید کنندگان به دنبال تکنولوژی های نوینی هستند که امکان استفاده صد درصدی کربنات کلسیم برای آنها مهیا شود. از مهمترین مزیت های استفاده از کربنات کلسیم در صنعت کاغذ سازی می‌ توان به افزایش استحکام کاغذ های تولید شده، افزایش مقاومت کاغذ ها در برابر آب، آتش و پاره شدن، جذب بهتر رنگ و جوهر در کاغذ های تولید شده ، کاهش آسیب به محیط زیست به دلیل کاهش مصرف چوب، در دسترس بودن همیشگی پودر کربنات کلسیم در مقایسه با ضایعات کاغذ اشاره کرد. امروزه در کشور ما بسیاری از کارخانه‌ های تولید کننده کاغذ، کارتن و مقوا مخصوصاً تولید کنندگان جعبه های بهداشتی نظیر جعبه های شیرینی، کربنات کلسیم را جایگزینی مناسب برای خمیر کاغذ و کاغذ های بازیافتی گران قیمت نمودند و این کار باعث شده است که کاهش چشمگیری در هزینه های تولیدی این واحد های تولیدکننده ایجاد شود.

کارخانه تولید و فروش کربنات کلسیم در فارس
>>

خرید پودر کربنات کلسیم پرکننده صنایع

پودر کربنات کلسیم پر کننده در صنایع

در تولید چسب چوب، صنایع لاستیک، صنایع پلاستیک، صنایع ورق پی وی سی، صنایع کفپوش، صنایع کاغذ، صنایع دارویی ، چسب پودری و ‌کاربرد های فراوان دیگری از کربنات کلسیم پرکننده استفاده می شود. بیشترین کاربرد کربنات کلسیم پرکننده در صنایع کاغذ، صنایع پلاستیک و صنایع رنگ سازی می باشد. همچنین این ماده در صنایع لعاب، صنایع شوینده ها، صنایع پروفیل، صنایع کاشی و سرامیک مصرف دارد.

کاربرد پودر کربنات کلسیم پرکننده در صنعت پلاستیک و لاستیک

به علت خاصیت میزان جذب پایین، پخش سریع، درخشندگی خوب، ارزان قیمت بودن در صنعت لاستیک سازی و پلاستیک مورد استفاده قرار می گیرد.

کاربرد در صنایع رنگ

به علت مقرون به صرفه بودن و قیمت مناسب، خصوصیات مکانیکی و نوری در صنایع رنگ مصرف زیادی دارد.هر میزان کربنات کلسیم نرم تر باشد پوشش بهتری به رنگ می دهد.

کاربرد در داروسازی

کربنات کلسیم پرکننده خاصیت آنتی اسیدی دارد و در نواقص کلیوی و برای درمان استئوپروزیس با کار می رود. در بیماران مبتلا به هپیرفسفاتمی همراه با نقص عضو کلیوی توصیه می شود. به دلیل پیوستن به فسفات مانع جذب بیشتر این فسفات از طریق روده و معده انجام می پذیرد. این ماده به صورت پودر ترکیبی کربنات کلسیم، پودر ترکیبی کربنات منیزیم و قرص ترکیبی کربنات منیزیم می باشد.

خرید آنلاین کربنات کلسیم پر کننده

برای خرید آنلاین کربنات کلسیم پر کننده صنایع مختلف بهتر است شرکتی را انتخاب کنید که معتبر و خوشنام باشد و محصولات آن علاوه بر دارا بودن درجه کیفیت بسیار بالا از قیمت مناسبی نیز برخوردار باشند. شرکت آروشا معتبر ترین شرکت تولید کننده انواع پودر سنگ و پودر رنگ در ایران است که در میان صاحبان صنایع و مشتریان خود از اعتبار بالایی برخوردار است. گروه صنعتی آروشا با بهره گیری از دانش روز دنیا و دارا بودن بیش از ۱۰ خط تولید نیاز صنایع بسیاری را تامین می کنند. شرکت آروشا برای سهولت خرید مشتریان خود در شرایط سخت همه گیری ویروس کرونا امکان خرید آنلاین پودر کربنات کلسیم را نیز فراهم کرده است تنها کافی است به سایت شرکت مراجعه کنید و پس از اطلاع از موجودی محصول مورد نظر خود را ثبت سفارش دهید.

کربنات کلسیم مخصوص تولید مخازن و بطری های پلیمری
>>

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 18

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت