مجهزترین کارخانه برای خرید پودر اخرا میکرونیزه

4.9
(31)

در این محتوا به مزایای خرید گل اخرا میکرونیزه برای صنایع اشاره خواهیم کرد. همچنین ضمن بررسی کاربردهای گل اخرا میکرونیزه در صنایع رنگسازی به دلایل کاربرد گسترده آن در این صنایع نیز اشاره خواهیم کرد. در ادامه به معرفی پیگمنت و استفاده از این محصول در صنایع رنگسازی اشاره خواهیم کرد.

خرید گل اخرا میکرونیزه

خرید گل اخرا میکرونیزه

همانطور که می دانید یکی از مهمترین مواد اولیه صنایع رنگ سازی و پوششی، پودر اخرا می باشد. پودر اخرا یک رنگدانه طبیعی از خاک رس است که رنگ آن از اکسیداسیون آهن موجود در این خاک حاصل می شود. در بسیاری از صنایع از این پودر به عنوان ماده اولیه استفاده می شود. امروزه، از گل اخرای میکرونیزه جهت ساخت و تولید محصولات با کیفیت استفاده می شود. خرید گل اخرا میکرونیزه، توسط صنایع باعث می شود تا مواد پوششی و رنگ های تولید شده توسط این صنایع از استحکام بیشتری برخوردار باشد.

در واقع فرآیند میکرونیزه سازی گل اخرا، نه تنها باعث افزایش کیفیت محصول می شود بلکه دوام و ماندگاری آن را نیز افزایش می دهد. گروه صنعتی کارخانجات آروشا، با فعالیت به عنوان کارخانه پودر اخرا میکرونیزه گام بزرگی در جهت پیشرفت محصولات تولید داخل برداشته است. این کارخانه با به کارگیری تیمی مجرب و حرفه ای و استفاده از تجهیزات پیشرفته و مدرن جهانی به میکرونیزه سازی گل اخرا و توزیع پودر اخرایی مش 800 اقدام کرده است.

قیمت پودر رنگ مشکی
>>

آنالیز شیمیایی پودر اخرا s3

Measure Element Measure Element
0.1 tio2 2.6 cao
0.44 na2o 0.55 k2o
2.99 so3 0.12 mgo
0.97 cl 74.8 fe2o3
4.12 loi 0.44 al2o3
9.2 sio2

تولید کننده خاک اخرا دلیجان

از مهمترین منابع عرضه خاک اخرا در ایران، می توان به دلیجان اشاره کرد. فرآیند تولید گل اخرا میکرونیزه در ابتدا نیازمند تهیه خاکی مرغوب است. مجموعه آروشا پودر، پس از خرید خاک مرغوب از دلیجان و سایر نقاط ایران، خاک های تهیه شده را مورد آزمایش و بررسی قرار می دهد تا بهترین آنها را شناسایی کرده و برای فرآیند میکرونیزه سازی از آنها بهره ببرد. خرید گل اخرا میکرونیزه، از مهمترین نیازهای کارخانه های رنگسازی محسوب می شود.

صنایعی که مایل به خرید رنگ اخرایی قرمز هستند باید از فرمولاسیون گل اخرا میکرونیزه شده برای تولید محصول استفاده نمایند. خاک اخرا به دلیل دارا بودن تناژ رنگ قرمز، برای تهیه و تولید رنگ قرمز و رنگهای مشابه آن مورد استفاده گسترده صنایع رنگسازی قرار می گیرد.

تولید و فروش پودر خاک اخرا بندرعباس

شرکت تولید پیگمنت اخرا میکرونیزه

پیگمنت، در واقع رنگدانه ای است که موجب تشکیل رنگ های مختلف می شود. خاک اخرا دارای تنوع رنگی بسیاری است. این خاک در رنگهای زرد، قهوه ای، بنفش و قرمز در طبیعت مشاهده می شود. اما مرغوبترین آنها خاک اخرا قرمز است. شرکت آروشا پودر، پس از بررسی گل اخرا خریداری شده و تعیین میزان مرغوبیت آن، با استفاده از تجهیزات پیشرفته و دانش تیم فنی و مهندسی خود اقدام به تولید پیگمنت های میکرونیزه می کند تا آنها را در اختیار صنایع رنگسازی قرار دهد. همچنین صنایع می توانند برای خرید گل اخرا میکرونیزه به صورت مستقیم و بدون واسطه از محصولات این کارخانه استفاده نمایند.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 31

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت