خط تولید کربنات کلسیم با کنترل کیفیت دقیق

4.7
(33)

افزایش خط تولید کربنات کلسیم در کشور های مختلف نشان دهنده میزان صنعتی بودن آنها می باشد چون این ترکیبات را به جرات می‌ توان جزو مهم ترین و پرمصرف ترین مواد اولیه در دنیای امروزی دسته بندی نمود؛  انواع کربنات های کلسیم دارای خطوط تولیدی متنوع هستند و این محصولات بر اساس همین پارامتر در دو نمونه کربنات کلسیم معدنی و کربنات کلسیم رسوبی دسته بندی می شوند.

خط تولید کربنات کلسیم

خط تولید کربنات کلسیم

کربنات کلسیم رسوبی از طریق فرآیند های شیمیایی مصنوعی در کارخانه ها تولید می گردد؛ این ترکیبات دارای سابقه تجاری طولانی مدتی هستند در تولید آنها به صورت مدرن از فرآیند های شیر اهک استفاده می شود که شامل کربناسیون مستقیم دوغاب آهک هیدراته می باشد.

فرایند تولید این محصولات با همان آهک زنده که مستقیماً از کوبش سنگ های معدنی تولید می گردند، آغاز می‌ شود و در مرحله نهایی غربال کردن این تولیدات برای حذف هر اندازه ذرات غیر معمول انجام می پذیرد، سپس محصول نهایی غربال شده در یک محیط مناسب نگهداری شده تا در زمان مناسب قابل مصرف باشد.

کربنات کلسیم رسوبی تولید شده از نظر اندازه ذرات، مساحت سطح، شکل ذرات مطابقت بیشتری با مشخصات مشتری دارد  وهمچنین این تولیدات رنگ روشن‌ تری از کربنات کلسیم طبیعی و معدنی دارند.

مرکز فروش کلسیم کربنات حفاری
>>

آنالیز فیزیکی کربنات کلسیم 600 مش

Element Measure
appearance white micronized powder
whiteness 95.5%
moisture 0.2%
specific gravity 2.7
ph value 9
oil absorption 24

موارد مصرف کربنات کلسیم رسوبی

بیشترین موارد مصرف کربنات کلسیم رسوبی در صنعت تولید کاغذ دیده می شود؛ به نوعی که برخی از کشور ها اکثر کارخانه های تولید کربنات کلسیم رسوبی را در کنار کارخانه های تولید کاغذ ایجاد کردند و برخی از آنها حتی از طریق خطوط ویژه این دو کارخانه را به یکدیگر متصل کرده که امکان عرضه مستقیم و مداوم کربنات کلسیم رسوبی به فرآیند های تولید کاغذ وجود داشته باشد.

این ترکیبات به عنوان پرکننده شفافیت و ثبات ابعادی و بهبود چاپ پذیری کاغذ های تولید شده را فراهم می آورند و استفاده از این تولیدات باعث می شود که میزان الیاف چوبی مصرفی کاهش چشمگیری داشته باشد، کربنات کلسیم رسوبی از مزیت پایداری نیز برخوردار می باشد.

خرید کربنات کلسیم رسوبی بدون واسطه

بهترین روش برای خرید کربنات کلسیم رسوبی با حداقل قیمت خرید از واحد های تولیدکننده به صورت مستقیم و بدون واسطه می باشد؛ خرید مستقیم از مجموعه آروشا پودر را می توان از طریق وب سایت های اینترنتی مجموعه انجام داد؛ خرید این تولیدات به این شکل مزیت های زیادی دارد.

خرید بدون واسطه نسبت به خرید واسطه ای مقرون به صرفه تر و ارزانتر می باشد، همچنین خرید از طریق وب سایت های اینترنتی اروشا پودر به صورت غیر حضوری انجام می پذیرد و در وقت و هزینه صنعتگران صرفه جویی قابل توجهی به وجود می آید، در هر صورت برای خرید از آروشا پودر با ما ارتباط بگیرید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.7 / 5. تعداد موافقین : 33

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت